Ogród Babette
Ogród Babette Warszawa
(7)
Zobacz profil
Pałac w Smoszewie
Pałac w Smoszewie Zakroczym
(16)
Zobacz profil
Lubiczówka
Lubiczówka Koleczkowo
(16)
Zobacz profil
Wozownia Gdańska
Wozownia Gdańska Gdańsk
Zobacz profil
Restauracja La Fontaine

Jadwiga Witczak

Restauracja La Fontaine

Kupiecka 5, Gdańsk

O dniu wstąpienia na Nową Drogę Życia, u boku ukochanej osoby, każda Panna Młoda śni od najmłodszych lat. Wtedy to w głowie małej dziewczynki zaczyna dojrzewać zarys tej uroczystości. Proces doskonalenia wizji trwa wiele lat... aż do dnia, w którym my możemy ją urzeczywistnić.
W restauracji La Fontaine przeżywamy te piękne chwile od 12 lat. Każda uroczystość jest dla nas wyjątkowa. Z ogromną przyjemnością dzielimy się naszym doświadczeniem, doradzając przy doborze menu i wspierając w podejmowaniu decyzji.
Dysponujemy salą restauracyjną, salą taneczną oraz tarasem który przy ładnej pogodzie jest ulubionym miejscem nie tylko dzieci ale wszystkich Gości spragnionych rozmów i świeżego powietrza. Lokalizacja zapewnia pełną prywatność i bezpieczeństwo. Po zamknięciu bramy nikt i nic nie jest w stanie zakłócić przeżywania cudownych emocji w gronie najbliższych.

USTAWIENIE STOŁÓW

Prostokątne

OPIS MIEJSCA

Dekoracje

Grill

Kuchnia

Ogród

Teren zamknięty

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

TYP SALI

Restauracja na wesele

Oferta

Menu weselne - Wariant 1

160 zł - 240 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, możliwość dzielenia się doświadczeniem, satysfakcja z dobrze wykonanego zadania oraz czerpanie energii z pozytywnych emocji jakie towarzyszą przyjęciom weselnym.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

To było wiele lat temu, przy wcześniejszej działalności w branży gastronomicznej. Przyjaciele poprosili mnie o zorganizowanie ich przyjęcia weselnego. Podeszłam do tego pełna obaw ale z pełnym zaangażowaniem. Zaskoczył mnie ogrom pracy jakiej wymaga przygotowanie takiej uroczystości. Ale gdy zobaczyłam ich łzy szczęścia, poczułam taką satysfakcję jakiej nie czułam przy żadnym innym projekcie. I tak to się zaczęło.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z parami młodymi współpracuje od 12 lat,

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Pierwszy taniec, ponieważ od tego momentu parę młodą opuszcza stres i zaczyna cieszyć się uroczystością, a na tym nam organizatorom zależy najbardziej.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zależy od zlecenia. Niektóre uroczystości wymagają większego zaangażowania i pracujemy nad ich dopracowaniem miesiąc, inne kilka dni.

Jaki jest Twój styl?

Wystrój restauracji jest neutralny, klasyczny. Dekoracje kwiatowe wprowadzają życie i tworzą nastrój. Taki styl lubię najbardziej ale wszystko zależy od preferencji pary młodej.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Naszymi klientami są głównie pary, które szukają kameralnej, rodzinnej atmosfery.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Tak, była to para która miała dokładnie sprecyzowaną wizję swojej uroczystości. Było to wesele w stylu lat 60-tych. Zarówno Para Młoda jak i goście idealnie dopasowali się do tego stylu. Muzyka, stroje... ale najważniejsza była energia jaka biła od nowożeńców. Tyle miłości i tyle szczęścia unosiło się w powietrzu że goście również poczuli podobne emocje. To była niezwykła para i niezapomniana noc.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Pamiętam przyjęcie weselne w trakcie którego nastąpiła przerwa w dostawie prądu. Nastała cisza i ciemność. Wiedziałam że uruchomienie generatorów trochę potrwa. Zapaliliśmy szybko mnóstwo świec a ja chcąc ratować imprezę zaintonowałam piosenkę. Okazało się że towarzystwo było tak rozśpiewane, że ich śpiew porwał ich nawet do tańca. Wytworzyła się niesamowita atmosfera. Gdy zapaliły się światła i muzyka zaczęła grać zobaczyłam nawet pewien zawód na ich twarzach. To była zabawna historia.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Zabiorę Cię właśnie tam... :)

Kontakt

Restauracja La Fontaine

Kupiecka 5 80-852 Gdańsk

Polecani z kategorii sala weselna

STARY MANEŻ
STARY MANEŻ Gdańsk
(6)
Zobacz profil
Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront
Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront Gdynia
Zobacz profil
Leszczynowy Dworek
Leszczynowy Dworek Gdańsk
(31)
Zobacz profil
Hotel Victoria Bolszewo
Hotel Victoria Bolszewo Wejherowo
(15)
Zobacz profil

Zobacz sale weselne w Twoim województwie: