Zdrowie Zduńska Wola

Liczba ofert: 86

Liczba ofert: 86

W okolicy Zduńskiej Woli

Dietetyk Karolina Smulska

Łódź Zdrowie Dietetyk

41 kilometrów od Zduńskiej Woli

Poradnia Dobry Dietetyk Łódź, Kutno, Łowicz Karolina Smulska Moja Poradnia Dobry Dietetyk Łódź, Kutno, Łowicz to poradnia, która należy ogólnopolskiej, prestiżowej i najlepiej ocenianej sieci Dobry Dietetyk w Polsce. Jedną z najbardziej wyróżniających cech Poradni Dobry Dietetyk Łódź, Kutno, Łowicz jest indywidualna pomoc w poprawie nawyków żywieniowych, redukcji masy ciała oraz wysoka jakość poradnictwa żywieniowego. Dieta dopasowana do potrzeb pacjenta Każdy jadłospis, a właściwie program żywieniowy jest indywidualnie dopasowany do pacjenta oraz do potrzeb. Aby programy żywieniowe były spersonalizowane, indywidualne niezbędne jest kilka dni na ich przygotowania. To co cechuje moją poradnię Dobry Dietetyk Łódź, Kutno, Łowicz to brak gotowych, wydawanych już na pierwszej wizycie diet, które nie są dopasowane do potrzeb pacjenta. Pomagam pacjentom poprzez zmianę sposobu odżywiania - nie oferuję i nie namawiam do stosowania oraz zakupu suplementów diety, które nie są konieczne przy stosowaniu diety. Do kogo skierowane są usługi poradni Dobry Dietetyk Łódź, Kutno, Łowicz? Swoje usługi kieruję głównie do osób chcących zmienić swoje nawyki żywieniowe, osób chcących zredukować masę swojego ciała dzięki czemu zmniejszą ryzyko wystąpienia chorób dietozależnych takich jak: cukrzyca, nadciśnienie itp. Moja poradnia układa również diety "małżeńskie". Są to programy skierowane dla par, które wspólnie chciałby poprawić swój wygląd i samopoczucie przed najważniejszym dniem swojego życia. Zapraszam do moich gabinetów Poradnia Dobry Dietetyk Łódź 1. Salve Medica ul.Szparagowa 10 Łódź 2. Przychodnia Batory ul.Elsnera 19 Łódź 3. Gabinet Centrum ul.Piotrkowska 270 X piętro Łódź 4. Centrum Okołoporodowe Wesoła Rodzinka ul.Przełajowa 22b/22c Łódź Poradnia Dobry Dietetyk Kutno Centrum Medyczne Dermex ul.Sienkiewicza 16 Kutno Poradnia Dobry Dietetyk Łowicz Przychodnia ARS Medica ul.Nowa 8 Łowicz

  • Konsultacja dietetyczna
150 zł Ceny od
14 zdjęć Ilość zdjęć

ARIE Stomatologia

Łódź Zdrowie Wybielanie zębów

41 kilometrów od Zduńskiej Woli

Gabinet stomatologiczny Arie w Łodzi oferuje kompleksową opiekę w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej u Pacjentów dorosłych i dzieci. W ofercie Arie Stomatologia m.in. leczenie zachowawcze, profilaktyka próchnicy, stomatologia dziecięca (specjalista pedodoncji), endodoncja (również pod mikroskopem i z wykorzystaniem ultradźwięków), chirurgia (specjalista chirurgii twarzowo-szczękowej), protetyka (specjaliści protetyki), wybielanie zębów, licówki i inne zabiegi estetyczne. W 2018 dzięki głosom naszych Pacjentów otrzymaliśmy tytuł "Gabinet Stomatologii Kosmetycznej Roku" w plebiscycie "Mistrzowie Urody 2018" Dziennika Łódzkiego i Ekspresu Ilustrowanego.

  • Wybielanie zębów
300 zł Ceny od
9 zdjęć Ilość zdjęć

Smilenation - prosty sposób na proste zęby Wybór Par Młodych

Warszawa Zdrowie

160 kilometrów od Zduńskiej Woli

(7)
Gabriela N - Bardzo polecam. Mam stały kontakt z lekarzem i już za miesiąc moje zęby będą do końca wyprostowane i gotowe do wszystkich zdjęć i nagrania z wesela. Zero dodatkowych kosztów, od początku wiedziałam jaką kwotę mam wygospodarować na to w moim budżecie. Potem tylko wybielę i będzie idealnie.
190 zł Ceny od
10 zdjęć Ilość zdjęć

Catering Dietetyczny SuViBox

Łódź Zdrowie Dietetyk

41 kilometrów od Zduńskiej Woli

W Cateringu Dietetycznym SuViBox od zawsze zwracamy uwagę na smak, ale również- jakość, oraz standardy produkcji. Dieta oparta na Wolnym Gotowaniu (Sous Vide), zamknięta w lunchboxie! Dostarczamy 3 lub 5 posiłków, 6 razy w tygodniu. Dla Twojego zdrowia oraz wygody! Dostępne na www.suvibox.pl diety: -odchudzająca -standard -vege -wysokobiałkowa -bez glutenu i nabiału -sport -bez ryb -DASH z niskim indeksem glikemicznym -dieta dla kobiet w ciąży Dostępne w linii standardowej oraz PRO_EKO Czym charakteryzuje się linia PRO_EKO? - mniej odpadów plastikowych w myśl zasady LESSPLASTIC - 100% kompostowalne tacki ORGANICZNE - naturalny design - ekonomia dzięki braku kosztów odzysku i utylizacji - CERTYFIKATY tacek: FSC®, BRC PACKAGING, SGS ISO 9001, OK COMPOST VINCOTTE (EN 13432) - brak szkodliwych substancji w składzie Zależy nam, aby dostarczane jedzenie było pyszne i zdrowe, podchodzimy również świadomie do spraw związanych z ochroną środowiska. Z ogromną przyjemnością prezentujemy Wam totalną nowość na rynku ogólnopolskich Cateringów Dietetycznych- BIODEGRADOWALNE, EKOLOGICZNE tacki SuViBox PRO_EKO!

47 zł Ceny od
8 zdjęć Ilość zdjęć

Benydent

Łódź Zdrowie Wybielanie zębów

41 kilometrów od Zduńskiej Woli

(1)
Jurek R - Pan dr. jest fachowcem w swojej dziedzinie pomógł mi z zaburzeniami stawu żuchwowego. Polecam gabinet@benydent.pl
2 zdjęcia Ilość zdjęć

JMC Medycyna i Stomatologia

Łódź Zdrowie Wybielanie zębów

41 kilometrów od Zduńskiej Woli

(1)
Katarzyna L - Jestem bardzo zadowolona z tej kliniki stomatologicznej, przed ślubem miałam niewiele czasu, aby doprowadzić swoje zęby do porządku. Dentysta był bardzo uprzejmy, poświęcił mi dużo czasu, bo jak się okazało roboty było mnóstwo. Leczenie kanałowe, mosty i licówki. Efekt estetyczny wyszedł świetnie, barwa porcelany dobrana wręcz idealnie. ciesze się, że po przygotowaniach się do ślubu, piękne zęby zostaną ze mną jeszcze długi czas:)
2 zdjęcia Ilość zdjęć

Neo Dentica Marta i Mariusz Kochanowscy S.J.

Łódź Zdrowie Wybielanie zębów

41 kilometrów od Zduńskiej Woli

(1)

Mamy świadomość że nieustanny rozwój jest również ważny dla nas jak i naszych pacjentów, dlatego kładziemy nacisk na realizację polityki jakości. Dzięki temu najnowocześniejsze urządzenia i metody pozwalają na przeprowadzanie najwyższej jakości zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, implantologii, protetyki, ortodoncji, endodoncji mikroskopowej, periodontologii, chirurgii czy leczenia zaburzeń narządu żucia. Mamy nadzieję że w naszej klinice poczują się Państwo komfortowo dzięki profesjonalnym usługom , jak również przyjaznej atmosferze.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Stomatologia TMK

Łódź Zdrowie Wybielanie zębów

41 kilometrów od Zduńskiej Woli

(1)

Klinika oferuje wielospecjalistyczne, kompleksowe leczenie różnorodnych problemów stomatologicznych. Skuteczne leczenia nie jest możliwe bez przeprowadzenia wnikliwej i wielokierunkowej diagnostyki. Umożliwia ona prawidłowe rozpoznanie i wdrożenie odpowiedniego leczenia, a zarazem uniknięcie błędów w podejmowanych procedurach medycznych. Diagnostyka obejmuje między innymi kompleksową ocenę stanu jamy ustnej i stawów skroniowo-żuchwowych. Poza wiedzą i doświadczeniem lekarza w przeprowadzanej diagnostyce i leczeniu sprzymierzeńcem jest nowoczesna technologia, która pozwala widzieć więcej i leczyć skuteczniej. Klinika dysponuje tomografem wiązki stożkowej do wykonywania badań trójwymiarowych, laserem, urządzeniem Oralitest do wykrywania zmian na błonie śluzowej jamy ustnej, aparatem do ozonoterapii oraz wieloma innymi urządzeniami zapewniającymi najwyższy standard leczenia.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

VINCI CLINIC

Łódź Zdrowie Wybielanie zębów

41 kilometrów od Zduńskiej Woli

(1)

Vinci Clinic jest kontynuacją i zwieńczeniem ponad 30-letniego doświadczenia klinicznego dr. T.M. Kercza . Celujemy wysoko – stąd odwołanie do Mistrza Leonarda, który w realizowanych zadaniach zawsze dążył do perfekcji, a przy tym wprowadzał nowatorskie rozwiązania. Vinci Clinic jest wyjątkową kliniką stomatologiczną, w której możesz poczuć się jak w SPA. Atmosfera tego jedynego w swoim rodzaju miejsca sprawia, że pacjenci nie tylko nie odczuwają stresu związanego z leczeniem stomatologicznym, ale wręcz relaksują się. Od pierwszej wizyty wsłuchujemy się w oczekiwania naszych pacjentów, a następnie – w oparciu o naszą wiedzę, doświadczenie, nowatorskie metody leczenia i wysokiej klasy instrumentarium – przeprowadzamy kompleksowe leczenie. Wyznajemy filozofię holistycznego podejścia do badania i leczenia. Dlatego koncentrujemy się nie tylko na zębach, ale na całym narządzie żucia (jamie ustnej z zębami, dziąsłach, błonie śluzowej, mięśni oraz stawów skroniowo-żuchwowych). Spełniamy marzenia, obdarowując pacjentów pięknym, zdrowym uśmiechem. Przekonaj się o wartości unikalnego połączenia pasji, solidności i doświadczenia całego zespołu Vinci Clinic wspartego technologią XXI wieku.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

193 Dent NZOZ Gabinety Stomatologiczne

Łódź Zdrowie Wybielanie zębów

41 kilometrów od Zduńskiej Woli

Piękne zęby - Dzięki wysoko wyspecjalizowanym technikom stomatologicznym, doświadczeniu i wiedzy naszej kadry: Licówki porocelanowe - mało inwazyjna technika poprawy kształtu, koloru czy wielkości zębów przez naklejanie "tipsów" porcelanowych na ich zewnętrzną powierzchnie. Piaskowanie zębów - lekarz przy użyciu piaskarki dentystycznej, oczyszcza za pomocą specjalnego proszku (krzemionki) z przebarwień i osadów Wybielanie zębów - zmiana koloru zębów poprzez zastosowanie środków chemicznych (elastyczne szyny + żel wybielający) Odbudowa (oraz nadbudowa) zębów kompozytem nanocząsteczkowym Uzupełnienia protetyczne bez podbudowy metalu-pełnoceramiczne.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

A&T Specjalistyczny Stomatologiczny NZOZ Aleksandra Hilt

Łódź Zdrowie Wybielanie zębów

41 kilometrów od Zduńskiej Woli

Polecamy różnorodne usługi stomatologiczne, specjalizujemy się w stomatologii ogólnej, leczeniu dzieci i młodzieży oraz zabiegach chirurgii szczękowo-twarzowej. Korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń i technik leczenia a przy tym dbamy o przyjemną i komfortową atmosferę. Oferujemy specjalistyczne konsultacje stomatologiczne i przeglądy jamy ustnej z instruktażem higieny i planowaniem leczenia. Staramy się spełnić wszelkie Państwa oczekiwania.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Alma Dent Stomatologia

Łódź Zdrowie Wybielanie zębów

41 kilometrów od Zduńskiej Woli

Lek. dent. Alicja Wróblewska prowadzi prywatny gabinet Alma-Dent. Pomimo dużego doświadczenia jakie posiada, nieustannie się dokształca i podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach, aby móc wprowadzać nowe technologie i metody leczenia. Przez pacjentów jest doceniana za profesjonalizm i starania jakie czyni, by wizyty odbywały się w przyjaznej, miłej i bezstresowej atmosferze. „UŚMIECHNIJ SIĘ” – to nie jedynie hasło reklamowe, to magiczne słowo, które sama z uśmiechem powtarzam moim pacjentom. Dbając o zęby, nie tylko stajemy się zdrowsi, ale również bardziej otwarci dla innych… Piękny i zdrowy uśmiech to moja dewiza …

2 zdjęcia Ilość zdjęć

AlmaDental Centrum Stomatologii i Protetyki

Łódź Zdrowie Wybielanie zębów

41 kilometrów od Zduńskiej Woli

Centrum Stomatologii i Protetyki AlmaDental w Łodzi powstało z chęci i pasji leczenia stomatologicznego. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe, gwarantując profesjonalną opiekę stomatologiczną wszystkim Naszym pacjentom. Staramy się, aby cały proces leczenia od momentu planowania do zakończenia leczenia przebiegał w komfortowej, bezstresowej atmosferze. Naszym celem jest Państwa zadowolenie z efektów naszej pracy. Zapraszamy serdecznie.

1 zdjęcie Ilość zdjęć

AMDENT

Łódź Zdrowie Wybielanie zębów

41 kilometrów od Zduńskiej Woli

Jeżeli potrzebny Państwu dobry dentysta w Łodzi, nasza oferta jest właśnie tym, czego poszukujecie. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani wysokim poziomem świadczonych przez nas usług i dołączycie do licznego grona naszych zadowolonych, wiernych Pacjentów. Wychodzą Państwa oczekiwaniom leczymy zęby bezboleśnie i skutecznie od poniedziałku do soboty jesteśmy do dyspozycji w nagłych sytuacjach po telefonicznym ustaleniu terminu weekendowa pomoc stomatologiczna. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu stomatologicznego oraz do umówienia się na pierwszą wizytę.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Anna Jaglińska-Kornacka

Łódź Zdrowie Wybielanie zębów

41 kilometrów od Zduńskiej Woli

Wizja własnego gabinetu powstała w mojej głowie już dawno. Miało to być miejsce zgodne z moją wizją stomatologii; takie, które będzie kojarzyło się z komfortem, spokojem i relaksem, a nie z bólem i stresem. Założenie własnego gabinetu to ogromne przedsięwzięcie - logistyczne, finansowe, ale przede wszystkim emocjonalne. Właśnie dlatego zdecydowałam się na ten krok dopiero teraz. Mam nadzieję, że mój wymarzony gabinet spełni Państwa oczekiwania; że będę mogła Państwa zaprosić do miejsca, z którego będę naprawdę dumna. Lokalizacja gabinetu w pobliżu mojego miejsca zamieszkania pozwoli mi na większą dyspozycyjność, zwiększy dostęp do wizyt, a także zapewni możliwość pomocy doraźnej w razie potrzeby. Chcę jednocześnie podziękować wszystkim moim pacjentom za deklarację pozostania ze mną i chęć kontynuowania wizyt już w nowym gabinecie. Mam nadzieję, że już niebawem będę mogła tam Państwa powitać.

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Zdrowie. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Sprawdź inne oferty: