Druga Strefa Cover Band

Łukasz Pietras

Druga Strefa Cover Band

Ul. Muzyczna 2, Chodzież

(3)

Jesteśmy ludźmi dla których muzyka jest nie tylko zawodem i sposobem na przetrwanie.
Jest to nasza wielka pasja ,dzięki której realizujemy się nawzajem,odnosząc o sukcesy w branży weselnej .Nasze atuty to 18 lat doświadczenia w branży rozrywkowej, wykształcenie muzyczne, wysoka kultura osobista oraz bardzo bogata wiedza techniczna podparta latami praktyki.
Wyróżnia nas umiejętność dostosowania się do potrzeb każdego z naszych klientów i do profilu obsługiwanej imprezy.

Jesteśmy firmą działającą legalnie, odprowadzającą podatki. Świadczymy również usługi dla dużych i mniejszych firm, wystawiamy faktury oraz posiadamy wysokiej klasy markowy sprzęt potrzebny do wykonania każdego, nawet trudnego zlecenia.

Podpisując z nami umowę mają Państwo gwarancję że zespół nie będzie ani pod wpływem alkoholu ani innych środków odurzających przez cały czas realizacji zlecenia. Zapewniamy to w umowie, jaką Państwo z nami zawierają.
W Drugiej Strefie nie ma przyzwolenia na pracę „pod wpływem” i pod tDruga Strefa rozpoczęła działalność w roku 1999 jako zespół na wesele Poznań i okolice zawsze były naszym macierzystym rynkiem. Obecnie gramy na terenie całego kraju, realizujemy również zlecenia w Niemczech, Belgii, Holandii, Austrii i Szwajcarii oraz innych krajach europejskich.

4500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

4500 zł

Poprawiny

1500 zł

Oprawą muzyczną wesel zajmujemy się już 18 lat.....

Oferujemy Państwu profesjonalną oprawę muzyczną wraz z pełną oprawą konferansjerską w kilku dodatkowych językach: niemieckim, angielskim (w cenie),oraz opcjonalnie francuskim,włoskim (konferansjer włoski ,mówiący po polsku)hiszpańskim,węgierskim,rosyjskim,duńskim,nie wykluczamy również innych..
Najważniejsze informacje dla naszych Klientów w kilku zwięzłych punktach:

Najistotniejszą dla nas rzeczą jest Państwa satysfakcja. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić nawet najbardziej wygórowane wymagania. Trafiając do nas, poczują się Państwo wyjątkowo, ponieważ specjalnie dla Państwa skonfigurujemy profil repertuarowy oraz ustalimy indywidualny przebieg imprezy.
Wesele

Profil repertuarowy:

Bardzo ważnym elementem każdej imprezy jest profesjonalnie dobrany profil repertuarowy, który zawsze tworzymy w oparciu o preferencje naszych Klientów. Dzięki takim działaniom możemy być pewni, że uroczystość będzie udana i każdy gość znajdzie coś dla siebie w naszym repertuarze.

Utwory, które gramy w czasie imprezy wybierane są intuicyjnie bezpośrednio przed każdym blokiem muzycznym, w wyniku analizy poprzedniego. W tej kwestii nigdy nie posługujemy się schematami, dlatego też każda uroczystość ma inny wymiar i swój niepowtarzalny klimat.

Przerwy pomiędzy blokami muzycznymi trwają nie więcej, niż 10 minut z wyłączeniem niespodzianek kulinarnych i innych specjalnych elementów uroczystości - np. ustalonych przez Państwa z obsługą lokalu.
Respektujemy przerwy na posiłki, czekamy aż wszyscy posilą się i spokojnie odpoczną po jedzeniu.

Ilość utworów granych w blokach zależy również od tego jaka atmosfera panuje na parkiecie. Zwyczajowo jest to od 5 do 10 piosenek (ok 45 minut).

W naszym bardzo obszernym repertuarze, znajdziecie Państwo muzykę z lat 20, 50,70, 80 ,90 ubiegłego wieku - z gatunków: pop, pop-rock, dance, biesiada, disco polo(tylko wybrane i bardzo znane hity), standardy polskiej muzyki rozrywkowej, rock&roll, muzykę popularną, a także najnowsze piosenki.

Przebieg oraz charakter uroczystości weselnej:

To, jak będzie wyglądała Państwa uroczystość zależy w większym stopniu od Państwa. W naszej ofercie posiadamy bardzo bogaty pakiet zabaw weselnych oraz innych możliwych atrakcji, które przyczynią się do uatrakcyjnienia imprezy naszego klienta.

W porozumieniu z Państwem konfigurujemy, minuta po minucie, cały przebieg uroczystości (podziękowania, toasty, zabawy, konkursy, oczepiny). Jesteśmy elastyczni i przystajemy na Wasze niestandardowe propozycje, ponieważ lubimy wyzwania a każde nowe doświadczenie wykorzystujemy w dalszych działaniach.

NIE PIJEMY ALKOHOLU W PRACY !!!!!!!!! i TO NAS WYRÓŻNIA SPOŚRÓD WIELU ZESPOŁÓW.
ZAJMUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE OPRAWĄ IMPREZ,DZIĘKI CZEMU JESTEŚMY ZAWSZE WYPOCZĘCI I CHĘTNI DO PRACY

Posiadamy własny profesjonalny transport, markowy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Działamy na terenie całej Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

Warunkiem podjęcia współpracy z nami jest podpisanie umowy.Możliwe jest również jej zdalne zawarcie.

Opinie

5.0

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

KS

Kornelia S

Bardzo długo i starannie szukaliśmy z mężem zespołu na nasz wymarzone wesele :) Trafiliśmy w końcu na zespół Druga Strefa z Chodzieży, to był strzał w dziesiątkę.Absolutny profesjonalizm ale z dużą dawka luzu i poczucia humoru.Charyzmatyczny wokalista a zarazem menedżer, piękna i utalentowana wokalistka, elokwentny i z inteligentnym dowcipem gitarzysta i konferansjer w jednym, no i wybitny,sympatyczny saksofonista. :) Repertuar idealnie trafił w nasze gusta, zespół w mig załapywał kiedy grać dalej, kiedy przyspieszyć a kiedy zwolnić.Swietnie poprowadzone oczepiny i bardzo fajna relacja z gośćmi.Bylismy zachwyceni i szczerze polecamy!!! Kornelia i Adam. :) !!!!!!

1 rok temu

KN

Kasia N

Zespół Druga Strefa to był strzał w dziesiątkę. Pełen profesjonalizm od pierwszego kontaktu przez kolejne spotkania, aż do dnia wesela. Gości do tej pory wspominają nasze wesele, za co bardzo dziękujemy. Bardzo, bardzo polecam zespół.

1 rok temu

MA

Marta A

Rewelacyjna oprawa muzyczna, wszyscy goście zachwyceni. To był dobry wybór :)

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Najistotniejszą dla nas rzeczą jest Państwa satysfakcja w trakcie jak i po wykonaniu zlecenia.To lubimy najbardziej. :) Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić nawet najbardziej wygórowane wymagania. Nigdy nie traktujemy muzykowania jako pracy,ponieważ jest to nasza pasja ,która towarzyszyszy nam od najmłodszych lat...Lubimy wyzwania i to nas nakręca do

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Druga Strefa rozpoczęła działalność w roku 1999 jako zespół na wesele Poznań i okolice zawsze były naszym macierzystym rynkiem. Obecnie gramy na terenie całego kraju, realizujemy również zlecenia w Niemczech, Belgii, Holandii, Austrii i Szwajcarii oraz innych krajach europejskich.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Nasza współpraca zaczeła się w 1999 roku.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Zawsze pracujemy na sprzęcie znanych i liczących się firm ,takich jak:Mackie,Nord,Roland,Shure,Neumann,Eurolite,Athletic,Proel,Neutrik,Gipson,Fender,Selmer,Yamaha,König & Meyer

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Ulubionym momentem jest zawsze pierwszy taniec :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Czas wykonania zlecenia zależny jest od zleceniodawcy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

W naszej podstawowej ofercie otrzymują Państwo:Oprawę muzyczną,oświetlenie zespołu,oporawę konferansjerską ,również w języku Niemieckim i Angielskim.Możliwość skonfigurowania profilu repertuarowego,zabaw weselnych.Ustalenienie całego przebiegu uroczystosci weselnej.Posiadamy własny transport.

Jaki jest Twój styl?

Zawsze idziemy z duchem czasu.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Nasz klient zawsze dostrzega nasz kunszt,nie zawiera współpracy patrząc przez pryzmat ceny.Wybiera świadomie produkt na podstawie własnyc preferencji.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Lubimy wszystkie nasze zlecenia,ponieważ są zgodne z naszymi oczekiwaniami.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wiele par zapada nam w pamięć,z wieloma również utrzymujemy stały konakt,nie tylko w social mediach.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Najbardziej lubimy pracować z osobami które świadomie wybierają nas jako konkretny produkt.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Nie było to co prawda śmieszne danym momencie :) Sporo umiechu dostarczył nam nasz zaprzyjażniony fotograf ,który podczas fotografowania pary wpadlł do jeziora z pomostu.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Klienci najcześciej nas pytają czy pijemy alkohol:mamy sztywne zasady,i to co robimy traktujemy poważnie. Często otrzymujemy pyanie, czy jesteśmy elastyczni? W tej branży trzaba byc bardzo elestycznym,każdy ma inne wyobrażenie o własnym weselu i wszystkim co z nim związane.Naszym atutem ,który dotyczy całosci usługi jest praca która nie zawiera żadnych schematów.Każdy klient powinien nawet wniesć swój pierwiastek kreatywny w czasie kiedy kreujemy dla niego ten wspaniały dzień.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Nasza profesja wymaga badzo dużej wiedzy i znajomosci branży weselnej która jest podparta długoletnią praktyką.Jednym z ważniejszych elementów jest również wykształcenie ,w tym przypadku muzyczne.Coraz częściej spotykamy się z ludzmi którzy bardzo świadomie wybierają zespół.Oczekują zatem rzetelnej usługi i profesjonalnego podejsćia do pracy.Na polskim rynku wystepuje coraz więcej oszustów którzy z muzyka nie mają i nigdy nie mieli nic wspólnego.Klienci nie powinni wybierać zespołu przez pryzmat ceny,szczególnie gdzy róznica pomiędzy profesjonalistą często może stanowić niewielką różnicę.Bywa i tak że amator posiada droższe stawki,w zamian za to nadrabia czymś niezwiązanym z jego umiejętnosciami.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Doświadczenie,rzetelnosć,reakcja,interakcja,słownosć,terminowosć,elastycznosć,empatię,poczucie bezpieczeństwa kiedy wybiera się zleceniobiorcę.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Naszą najmocniejszą stroną jest Pasja.Dzieki niej nasza praca nie jest udręką.Jesteśmy zawsze wypoczęci,zajmujemy się tylko muzykowaniem.Posiadamy wykształcenie muzyczne ,a muzykalnosć wrodzoną,której nie da się wyuczyć jest naszym najwiekszym atutem.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Ponieważ jesteśmy świadomi,wiemy po co żyjemy i co robimy.Posiadamy 19 letnie doświadczenie, zagraliśmy już ponad 1000 wesel, pomimo stosunkowo młodego wieku.Podejmując wspołprace z naszym zespołem można spokojnie spać i być pewnym że wszystko co zostało obiecane będzie zrealizowane.Zawsze dojeżdzamy wczesniej,nie robimy niczego na tak zwanego wariata.Jesteśmy zawsze w tym samym składzie.Nasz repertuar jest bardzo obszerny,lista zawiera ok 500 utworów.Nasze ceny są przystepne i każdy kto szuka takiej jakosci może sobie na to pozwolić.Jak wczesniej wspomniałem ,nie spożywamy alkoholu oraz innych środków odużających.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nasza oferta jest bardzo bogata i różnorodna.Jesteśmy w stanie zagrać każde wesele.Specjalizujemy się również w weselach międzynarodowych.Ddatkowo posiadamy w składzie zawodowego organistę który na specjalne życzenie uświetni Panstwu mszę.W naszej ofercie posiadamy również mozliwość oprawy wokalno- muzycznej podczas mszy św,oprawę muzyczną podczas wyjscia z domu,możemy nagłosnić i oprawić ślub w plenerze.Jestesmy zawsze elegancko ubrani,stosownie do okoliczności w jakich się znajdujemy.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Naszą ulubioną piosenką jest niedawno wykonywany podczas uroczystośći weselnej utwór "Jednego serca" z repertuau Czesława niemena

Kontakt

Druga Strefa Cover Band

ul. Muzyczna 2 64-800 Chodzież

67 km od Poznania

Polecani z kategorii zespoły weselne

DJ Maniek
DJ Maniek Luboń
(17)
Zobacz profil
ONI I ONA
ONI I ONA Inowrocław
Zobacz profil
Zespół Muzyczny Estrada
Zespół Muzyczny Estrada Złotów
(2)
Zobacz profil
DJ Maciej Mucherski - Impreza Z Klasą/Wokal/Tribute Z.Wodecki
DJ Maciej Mucherski - Impreza Z Klasą/Wokal/Tribute Z.Wodecki Poznań
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz zespoły weselne w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Chodzież: