HAPPYWED Toruń
Zobacz profil
Teatr Tancerzy Ognia Arta Foc
Teatr Tancerzy Ognia Arta Foc Toruń
(3)
Zobacz profil
Farma Motyli Zielona Dolina - motyle do ślubu
Farma Motyli Zielona Dolina - motyle do ślubu Gdańsk
Zobacz profil
Usługi Barmańskie Joanna Grzeca
Usługi Barmańskie Joanna Grzeca Czersk
(15)
Zobacz profil

Olaf Szczepan

PIERWSZY TANIEC - Centrum Tańca Szczepan

Lelewela 17, Gdynia

(29)

Ślub to jedyny w swoim rodzaju DZIEŃ, długo oczekiwany, WYMARZONY i PIĘKNY. By faktycznie taki był, warto zadbać również o jego TANECZNĄ oprawę i przygotować coś wyjątkowego.

Zapraszamy na indywidualne lekcje nowożeńców, którym zrobimy nowatorską choreografię do ULUBIONEGO UTWORU, a wszystko po to, by ten dzień był naprawdę WYJĄTKOWY i NIEZAPOMNIANY nie tylko dla Was.

Wasza PIOSENKA może stać się urzeczywistnieniem wymarzonego pierwszego TAŃCA na parkiecie. Choreografia może opierać się na tańcach klasycznych lub latynoamerykańskich. Możemy także zaproponować połączenie klasyki z latynoską energią czyli MIX.

Oferujemy nowożeńcom:
- naukę pierwszego tańca w nowatorskiej choreografii do ULUBIONEJ PIOSENKI,
- spotkania dopasowane do Waszych możliwości CZASOWYCH,
- nauczyciel tańca tylko do Waszej DYSPOZYCJI,
Lekcje odbywają się na lustrzanej sali tanecznej w Centrum Tańca Szczepan, Gdynia, ul. Lelewela 17.
Choreografię Waszego pierwszego tańca ułoży nasz choreograf Olaf Szczepan

99 zł - 110 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Nauka tańca

99 zł - 110 zł

Choreografia indywidualna do ulubionego utworu muzycznego:
1 godzina - 110 zł
W pakietach taniej:
5 godzin - 525 zł
10 godzin - 990 zł.
------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy również na Kurs Tańca dla NARZECZONYCH i gości weselnych, który został opracowany na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w "tanecznym przygotowaniu" Par do wesela. Kurs obejmuje 4 spotkania po 60 minut (z możliwością kontynuacji), w tym czasie pary poznają podstawowe kroki takich tańców jak:
- walc angielski,
- walc wiedeński,
- disco-fox,
- disco-blues.

TERMINY KURSÓW TAŃCA:

29 MAJ (wtorek) w godz. 19.00-20.00 - KURS 4

25 CZERWIEC (poniedziałek) w godz. 19.30-20.30 - KURS 5

2 SIERPIEŃ (czwartek) w godz. 19.30-20.30 - KURS 6.

Zgłoszenia na kurs tańca dokonujemy wysyłając sms-a z imionami i nr kursu na nr tel. 501 524 539.
(Przykład: Małgorzat i Sebastian KURS 6).
Koszt kursu: 100 zł od osoby za 4 spotkania.

Opinie

4.94

29 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

AS

Agata S

są bardzo fajne nauczycielki tańca

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

JM

Joanna M

Po dzisiejszym występie mojej córki stwierdzam iż : Musicie uczyć tańczyć do końca życia i o jeden dzień dłużej. Dziękujemy ze jesteście😍

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Dariusz Ł

To najlepszy sposób spędzania wolnego czasu! Z całego serca polecam. Piszę śmiało te słowa, bo tańczę wraz z żoną u Państwa Szczepanów już piąty rok.

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MP

Monika P

Nieoceniona pomoc w Pierwszym Tańcu. BEZKONKURENCYJNA SZKOŁA naprawdę polecam! Mieliśmy trudna piosenkę ale Pan Olaf przygotował dla nas cudowny układ! Wyszło nas super i nawet najbardZiej niezłomni goście się wzruszyli! Jeszcze raz ZDECYDOWANIE POLECAM !!!

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

EL

Emilia L

Z całego serca polecam CTSZCZEPAN, pełen profesjonalizm, dużo cierpliwości i oczywiście przepiękny pierwszy taniec, który zachwycił gości. POLECAMY !!!! :)

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KS

Krzysztof S

Elegancki, cierpliwy, cierpliwy, cierpliwy, wyrozumiały ale i wymagający. Na dodatek z wyczuciem rytmu (wiadomo!) i garścią pomysłów. Taki jest Pan Olaf - instruktor tańca. Jeśli tak jak my macie dwie lewe nogi, może nie zrobi z Was zawodowego tancerza w kilka godzin, ale dostatecznie przygotuje Was do pierwszego tańca, układając choreografię do wybranego przez Was utworu uwzględniając Wasze umiejętności i kondycję fizyczną. Nawet jeśli wydaje się, że zatańcznie samby jest niemożliwe, Pan Olaf udowodni, że jest, a goście będą zachwyceni.Serdecznie polecamy Centrum Tańca Szczepan.

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

JM

Jan M

Jesteśmy parą która z tańcem nie miała nic wspólnego a na pierwsze zajęcia szliśmy jak na ścięcie. Już po paru minutach nasze nastawienie zmieniło się w 100%. Pan Olaf fantastyczny, profesjonalny nauczyciel który swoim podejściem i pasją do tańca sprawiał że każda kolejna lekcja była coraz większą przyjemnością. Efekt końcowy zarówno dla nas jak i gości był oszałamiający. Zajęcia z Panem Olafem sprawiły że pierwszy taniec pozostanie dla nas fantastycznym wspomnieniem. Szczerze i z największą przyjemnością polecamy!

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

KS

Katarzyna S

Wybór Centrum Tańca Szczepan to był strzał w 10. 5 godzin w zupełności wystarczyło, aby stworzyć wspaniała choreografię, która zapadnie gościom w pamięci na długo. Ogromne podziękowania dla Pana Olafa, który z wielkim profesjonalizmem oraz cierpliwością uczył nas każdego kolejnego kroku. Nauka pod okiem Pana Olafa to była dla nas czysta przyjemność, zabawa, trochę śmiechu i relaks podczas całych przygotowań. Pozdrawiamy i dziękujemy Do zatańczenia � Katarzyna i Amadeusz

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MD

Marta D

Z czystym sumieniem polecam Pana Olafa mieliśmy przyjemność bawić się na wieczorze panieńskim przy degustacji wina. Świetna zabawa, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Pasje było czuć w każdym kroku. Serdecznie polecam :-)

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AD

Anna D

Serdecznie polecam szkole tańca Szczepan! 2 godziny tanca, zabawy i degustacji wina z Panem Olafem podczas Wieczoru Panienskiego to wspaniały pomysł! Wszystkie dziewczyny bawiły się znakomicie, a dalszą część imprezy zaczęliśmy w znakomitych nastrojach 😊

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AK

Aleksandra K

Z całego serca polecam Centrum Tańca Szczepan. Mieliśmy przyjemność przygotowania swojego pierwszego tańca z Panem Olafem. Bardzo sympatyczny, wymagający instruktor, który przygotował nam piękną choreografię przy której większość gości była wzruszona. Nasza taneczna podróż się nie skończy, z przyjemnością zapiszemy się na kurs tańca :)

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AH

Agnieszka H

Pan Olaf ułożył nam piękny taniec na miarę naszych możliwości, więc w dniu ślubu jakoś specjalnie nie stresowaliśmy się pierwszym tańcem. Dostaliśmy mnóstwo komplementów :) Dodatkowy plus za smsy z przypominajkami o lekcjach. Dziękujemy jeszcze raz!

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

SP

Sylwia P

Door onvoorziene omstandigheden beschikten wij over slechts enkele dagen om de choreografie voor onze huwelijksdans te kunnen leren. In totaal hebben wij 5 uur besteed aan de danslessen en zonder onze instructeur, Olaf, zou het ons nooit zijn gelukt. Hij had ons in deze korte tijd geleerd om de choreografie uit ons hoofd te kennen, in de maat te dansen met de muziek, het publiek in de dans te betrekken, en bovenal van de dans zelf te genieten. Hij deed dit met een overtuigende professionele instelling en zijn natuurlijke charme. Olaf, wij danken jou voor jouw geduld, optimisme, en verfrissende humor, die ons deed ontspannen en ons van ieder moment liet genieten.

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AH

Ania H

Wow! What a fantastic experience!! We came to Olaf for help with our first dance for our wedding. We already had 15 hours of lessons with a teacher and didn’t feel at all confident with our choreography. We took 9 hour with Olaf over 1 week and he was tremendously helpful, reassuring and created a new dance for us which was much better suited to our needs. He gave us the confidence to dance our full dance and enjoy it too! Thank you so much, Olaf!!

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

JK

Julia K

Herzlicher Dank für die Beratung und Betreung. Der Lehrer ist sehr professionell und hilfreich, wir hatten nur 5 Stunden und dank ihn hat es gereicht. Noch mals Vielen dank �

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AO

Agata O

Najlepszy wybór jeśli chodzi o naukę pierwszego tańca. Cudowny nauczyciel z pasją i zaangażowaniem. Wie co robi, naprawdę jesteśmy pod wrażeniem, że nauczył nas pierwszego tańca, mimo że nie wierzyłam, że to się uda. Gościom bardzo się podobało, kilka razy bili brawo. Udało się stworzyć choreografię do naszej ulubionej piosenki, godziny nauki były elastyczne i Pan Olaf był dla nas dostępny nawet w późnych godzinach, w dniu ślubu otrzymaliśmy piękne życzenia. Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim niezdecydowanym. Uważam, że lepiej wybrać nie mogliśmy.

10 miesięcy temu

NL

Natalia L

Pierwszy taniec z Panem Olafem okazał się inspirującym doświadczeniem, które zapamiętamy bardzo długo jak nasz pierwszy taniec. Pan Olaf jest jednym w swoim rodzaju nauczycielem, który zwraca uwagę na szczegóły. Lekcje z Panem Olafem okazały się nie tylko lekcja tańca, ale lekcja życia. Polecamy!!!!

1 rok temu

KW

Konrad W

Całym sercem polecam wszystkim CT Szczepan. Profesjonalizm w każdym calu, centymetrze, procencie i promilu. Żadnego szablonowego podejścia do tematu, choreografię tworzyliśmy wspólnie i aż do ostatnich zajęć mogliśmy zgłaszać swoje uwagi. Pan Olaf wykrzesa ze wszystkich to co najlepsze i da gwarancję najwspanialszego "pierwszego tańca".

1 rok temu

M

Monika

Bardzo dziękujemy dla Pana Olafa za wspaniałą choreografię jaką ułożył na nasz pierwszy taniec. Podczas 5 spotkań nauczyliśmy się wszystkiego aby zatańczyć tak że gości byli zachwyceni i wzruszeni . Pan Olaf to świetny nauczyciel ! Ze spokojem i cierpliwością umie przekazać wszystkie cenne uwagi i sugestie. Godziny spotkań również były dostosowane do naszych możliwości czasowych. Jesteśmy zachwyceni i bardzo serdecznie polecamy naukę u Pana Olafa :)

1 rok temu

NP

NATALIA P

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Olafa. Zadzowniłam dosłownie 3tyg przed weselem z pytaniem czy znajdzie się dla nas miejsce na jakiś szybki kurs. 5 lekcji wystarczyło żeby nauczyć się choreografii. Pan Olaf bardzo cierpliwy i elastyczny. Godziny różnorodne od 13 do nawet 20 dostosowane tak, żeby każdemu pasowało. Polecamy Natalia i Łukasz

1 rok temu

ŁP

Łukasz P

Wszystko z 100 % dokładnością bardzo dobrze wytłumaczone jak powinno się tańczyć i z uśmiechem na twarzy dziękujemy :)

1 rok temu

KI

Kinga I

GORĄCO POLECAMY CENTRUM TAŃCA SZCZEPAN!!!!!!! Mieliśmy bardzo mało czasu do nauki z powodu szybkiej decyzji o ślubie a pierwszy taniec wydawał się nie do przeżycia! Pan Olaf bardzo sympatyczny i elastyczny mistrz tańca i nie tylko, bo nauczył nas gracji i elegancji w tańcu oraz oddania siebie partnerowi w spojrzeniu i uśmiechu:) Mimo pierwszej styczności z tańcem towarzyskim dzięki Panu Olafowi nie tylko przeżyliśmy pierwszy taniec ale i wzruszyliśmy serca gości, którzy nagrodzili nas gromkimi brawami!! Teraz kontynujemy naukę tańca u Pana Olafa oczywiście tak nam się spodobało! POLECAMY!!!

1 rok temu

EI

Ewa I

Pierwszy taniec - walc wiedeński, udał się w 100%, wszyscy goście byli zachwyceni. Ambitnie wykupiliśmy indywidualnie 10 godzin na choreografię oraz kurs tańca towarzyskiego, w czasie których Pan Olaf i Pani Zosia wykrzesali z nas więcej niż mogliśmy sobie wymarzyć! Nauka pierwszego tańca tylko tutaj, nikt nie nauczy tańczyć lepiej jak Centrum Tańca Szczepan :) Polecamy gorąco!

1 rok temu

SL

Sabina L

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Olafem. Jest profesjonalny w każdym calu i ma ogromne doświadczenie, związku z czym wie, na co zwrócić parze uwagę w ich pierwszym tańcu. Dostosowuje poziom trudności choreografii do możliwości klienta i wprowadza mila atmosferę. Trochę gorzej z elastycznością, jesli chodzi o stylistykę tanca - mieliśmy dosc orginalny pomysł na taniec ludowy i ostatecznie skonczylo sie na klasycznym walcu wiedenskim z elementami tanga :) Serdecznie polecamy, szczególnie tym, ktorzy marzą o eleganckim, klasycznym tańcu.

2 lata temu

D

DB

Bardzo profesjonalnie Pan Olaf ocenił nasze umiejętności i dobral układ do naszej piosenki. W ciągu 5 spotkań opanowalismy całość łącznie że szczegółami. Dziękujemy i polecamy! Nawet dla zapracowanych znajdą się późne godziny wieczorne.

2 lata temu

AI

Agata I

Świetna atmosfera, choreografia dobrana indywidualnie do poziomu naszych umiejętności i pełen profesjonalizm. Taniec udał się w 100%, wszyscy goście byli zachwyceni. Nauka pierwszego tańca tylko tutaj, nikt nie nauczy tańczyć jak Pan Olaf Szczepan :))

2 lata temu

AI

Agata I

Uczyliśmy się pierwszego tańca - jive na wesele u Pana Olafa Szczepana. Świetny układ dostosowany do naszych umiejętności. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm! Polecamy!

2 lata temu

A

Ania

Serdecznie polecamy! Pan Olaf ma świętą cierpliwość zarówno do tych zestresowanych prze ślubem, jak i tych niepokornych :p Uwzględnia wszelkie uwagi i propozycje, dopasowując poziom trudności do umiejętności \"tancerzy\". Na pewno wrócimy na kolejne lekcje, pomimo że pierwszy taniec już za nami ;) Dziękujemy raz jeszcze Ania i Paweł

2 lata temu

A

Ania

Serdecznie polecamy! Pan Olaf ma świętą cierpliwość zarówno do tych zestresowanych prze ślubem, jak i tych niepokornych :p Uwzględnia wszelkie uwagi i propozycje, dopasowując poziom trudności do umiejętności \"tancerzy\". Na pewno wrócimy na kolejne lekcje, pomimo że pierwszy taniec już za nami ;) Dziękujemy raz jeszcze Ania i Paweł

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Centrum Tańca Szczepan istnieje w Gdyni 27 lat. Od 10 lat współpracujemy z parami młodymi w zakresie nauki TAŃCA a także indywidualnych CHOREOGRAFII.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W zależności od możliwości danej pary. Choreografia jest średnio układana od 5 - 10 godzin.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferta jest przeznaczona dla par, które chcą mieć indywidualną choreografię do swojego pierwszego tańca weselnego oraz grupową naukę tańców na Kursie Tańca dla NARZECZONYCH i gości weselnych.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeżeli nie jesteście jeszcze zdecydowani to może przekonają Was opinie na naszym FB lub na GOOGLE. Proszę się z nimi zapoznać i wybrać...

Kontakt

PIERWSZY TANIEC - Centrum Tańca Szczepan

Lelewela 17 Gdynia

Poniedziałek

08:00-22:00

Wtorek

08:00-22:00

Środa

08:00-22:00

Czwartek

08:00-22:00

Piątek

08:00-22:00

Polecani z kategorii atrakcje weselne

EnjoyTheBubbles
EnjoyTheBubbles Sopot
Zobacz profil
Dream Dance Natalia Wojdak
Dream Dance Natalia Wojdak Gdańsk
(13)
Zobacz profil
MagicznePudełka.pl - wyjątkowe podziękowania dla gości weselnych i zaproszenia weselne
MagicznePudełka.pl - wyjątkowe podziękowania dla gości weselnych i zaproszenia weselne Gdańsk
Zobacz profil
Prosecco van Pietro Kieliszki Warszawa
Zobacz profil

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: