Olaf Szczepan

PIERWSZY TANIEC - Centrum Tańca Szczepan

Lelewela 17, Gdynia

(13)
Pokaż telefon

Ślub to jedyny w swoim rodzaju DZIEŃ, długo oczekiwany, WYMARZONY i PIĘKNY. By faktycznie taki był, warto zadbać również o jego TANECZNĄ oprawę i przygotować coś wyjątkowego.

Zapraszamy na indywidualne lekcje nowożeńców, którym zrobimy nowatorską choreografię do ULUBIONEGO UTWORU, a wszystko po to, by ten dzień był naprawdę WYJĄTKOWY i NIEZAPOMNIANY nie tylko dla Was.

Wasza PIOSENKA może stać się urzeczywistnieniem wymarzonego pierwszego TAŃCA na parkiecie. Choreografia może opierać się na tańcach klasycznych lub latynoamerykańskich. Możemy także zaproponować połączenie klasyki z latynoską energią czyli MIX.

Oferujemy nowożeńcom:
- naukę pierwszego tańca w nowatorskiej choreografii do ULUBIONEJ PIOSENKI,
- spotkania dopasowane do Waszych możliwości CZASOWYCH,
- nauczyciel tańca tylko do Waszej DYSPOZYCJI,
Lekcje odbywają się na lustrzanej sali tanecznej w Centrum Tańca Szczepan, Gdynia, ul. Lelewela 17.
Choreografię Waszego pierwszego tańca ułoży nasz choreograf Olaf Szczepan

99 zł - 110 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Nauka tańca

99 zł - 110 zł

Choreografia indywidualna do ulubionego utworu muzycznego:
1 godzina - 110 zł
W pakietach taniej:
5 godzin - 525 zł
10 godzin - 990 zł.
------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy również na Kurs Tańca dla NARZECZONYCH i gości weselnych, który został opracowany na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w "tanecznym przygotowaniu" Par do wesela. Kurs obejmuje 4 spotkania po 60 minut (z możliwością kontynuacji), w tym czasie pary poznają podstawowe kroki takich tańców jak:
- walc angielski,
- walc wiedeński,
- disco-fox,
- disco-blues.

TERMINY KURSÓW TAŃCA:

29 MAJ (wtorek) w godz. 19.00-20.00 - KURS 4

25 CZERWIEC (poniedziałek) w godz. 19.30-20.30 - KURS 5

2 SIERPIEŃ (czwartek) w godz. 19.30-20.30 - KURS 6.

Zgłoszenia na kurs tańca dokonujemy wysyłając sms-a z imionami i nr kursu na nr tel. 501 524 539.
(Przykład: Małgorzat i Sebastian KURS 6).
Koszt kursu: 100 zł od osoby za 4 spotkania.

Opinie

5.0

13 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Wygląd salonu

Ceny

Atmosfera

NL

Natalia L

Pierwszy taniec z Panem Olafem okazał się inspirującym doświadczeniem, które zapamiętamy bardzo długo jak nasz pierwszy taniec. Pan Olaf jest jednym w swoim rodzaju nauczycielem, który zwraca uwagę na szczegóły. Lekcje z Panem Olafem okazały się nie tylko lekcja tańca, ale lekcja życia. Polecamy!!!!

10 miesięcy temu

KW

Konrad W

Całym sercem polecam wszystkim CT Szczepan. Profesjonalizm w każdym calu, centymetrze, procencie i promilu. Żadnego szablonowego podejścia do tematu, choreografię tworzyliśmy wspólnie i aż do ostatnich zajęć mogliśmy zgłaszać swoje uwagi. Pan Olaf wykrzesa ze wszystkich to co najlepsze i da gwarancję najwspanialszego "pierwszego tańca".

10 miesięcy temu

M

Monika

Bardzo dziękujemy dla Pana Olafa za wspaniałą choreografię jaką ułożył na nasz pierwszy taniec. Podczas 5 spotkań nauczyliśmy się wszystkiego aby zatańczyć tak że gości byli zachwyceni i wzruszeni . Pan Olaf to świetny nauczyciel ! Ze spokojem i cierpliwością umie przekazać wszystkie cenne uwagi i sugestie. Godziny spotkań również były dostosowane do naszych możliwości czasowych. Jesteśmy zachwyceni i bardzo serdecznie polecamy naukę u Pana Olafa :)

11 miesięcy temu

NP

NATALIA P

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Olafa. Zadzowniłam dosłownie 3tyg przed weselem z pytaniem czy znajdzie się dla nas miejsce na jakiś szybki kurs. 5 lekcji wystarczyło żeby nauczyć się choreografii. Pan Olaf bardzo cierpliwy i elastyczny. Godziny różnorodne od 13 do nawet 20 dostosowane tak, żeby każdemu pasowało. Polecamy Natalia i Łukasz

1 rok temu

ŁP

Łukasz P

Wszystko z 100 % dokładnością bardzo dobrze wytłumaczone jak powinno się tańczyć i z uśmiechem na twarzy dziękujemy :)

1 rok temu

KI

Kinga I

GORĄCO POLECAMY CENTRUM TAŃCA SZCZEPAN!!!!!!! Mieliśmy bardzo mało czasu do nauki z powodu szybkiej decyzji o ślubie a pierwszy taniec wydawał się nie do przeżycia! Pan Olaf bardzo sympatyczny i elastyczny mistrz tańca i nie tylko, bo nauczył nas gracji i elegancji w tańcu oraz oddania siebie partnerowi w spojrzeniu i uśmiechu:) Mimo pierwszej styczności z tańcem towarzyskim dzięki Panu Olafowi nie tylko przeżyliśmy pierwszy taniec ale i wzruszyliśmy serca gości, którzy nagrodzili nas gromkimi brawami!! Teraz kontynujemy naukę tańca u Pana Olafa oczywiście tak nam się spodobało! POLECAMY!!!

1 rok temu

EI

Ewa I

Pierwszy taniec - walc wiedeński, udał się w 100%, wszyscy goście byli zachwyceni. Ambitnie wykupiliśmy indywidualnie 10 godzin na choreografię oraz kurs tańca towarzyskiego, w czasie których Pan Olaf i Pani Zosia wykrzesali z nas więcej niż mogliśmy sobie wymarzyć! Nauka pierwszego tańca tylko tutaj, nikt nie nauczy tańczyć lepiej jak Centrum Tańca Szczepan :) Polecamy gorąco!

1 rok temu

SL

Sabina L

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Olafem. Jest profesjonalny w każdym calu i ma ogromne doświadczenie, związku z czym wie, na co zwrócić parze uwagę w ich pierwszym tańcu. Dostosowuje poziom trudności choreografii do możliwości klienta i wprowadza mila atmosferę. Trochę gorzej z elastycznością, jesli chodzi o stylistykę tanca - mieliśmy dosc orginalny pomysł na taniec ludowy i ostatecznie skonczylo sie na klasycznym walcu wiedenskim z elementami tanga :) Serdecznie polecamy, szczególnie tym, ktorzy marzą o eleganckim, klasycznym tańcu.

1 rok temu

D

DB

Bardzo profesjonalnie Pan Olaf ocenił nasze umiejętności i dobral układ do naszej piosenki. W ciągu 5 spotkań opanowalismy całość łącznie że szczegółami. Dziękujemy i polecamy! Nawet dla zapracowanych znajdą się późne godziny wieczorne.

1 rok temu

AI

Agata I

Świetna atmosfera, choreografia dobrana indywidualnie do poziomu naszych umiejętności i pełen profesjonalizm. Taniec udał się w 100%, wszyscy goście byli zachwyceni. Nauka pierwszego tańca tylko tutaj, nikt nie nauczy tańczyć jak Pan Olaf Szczepan :))

1 rok temu

AI

Agata I

Uczyliśmy się pierwszego tańca - jive na wesele u Pana Olafa Szczepana. Świetny układ dostosowany do naszych umiejętności. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pełen profesjonalizm! Polecamy!

1 rok temu

A

Ania

Serdecznie polecamy! Pan Olaf ma świętą cierpliwość zarówno do tych zestresowanych prze ślubem, jak i tych niepokornych :p Uwzględnia wszelkie uwagi i propozycje, dopasowując poziom trudności do umiejętności \"tancerzy\". Na pewno wrócimy na kolejne lekcje, pomimo że pierwszy taniec już za nami ;) Dziękujemy raz jeszcze Ania i Paweł

1 rok temu

A

Ania

Serdecznie polecamy! Pan Olaf ma świętą cierpliwość zarówno do tych zestresowanych prze ślubem, jak i tych niepokornych :p Uwzględnia wszelkie uwagi i propozycje, dopasowując poziom trudności do umiejętności \"tancerzy\". Na pewno wrócimy na kolejne lekcje, pomimo że pierwszy taniec już za nami ;) Dziękujemy raz jeszcze Ania i Paweł

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Centrum Tańca Szczepan istnieje w Gdyni 27 lat. Od 10 lat współpracujemy z parami młodymi w zakresie nauki TAŃCA a także indywidualnych CHOREOGRAFII.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

W zależności od możliwości danej pary. Choreografia jest średnio układana od 5 - 10 godzin.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Oferta jest przeznaczona dla par, które chcą mieć indywidualną choreografię do swojego pierwszego tańca weselnego oraz grupową naukę tańców na Kursie Tańca dla NARZECZONYCH i gości weselnych.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeżeli nie jesteście jeszcze zdecydowani to może przekonają Was opinie na naszym FB lub na GOOGLE. Proszę się z nimi zapoznać i wybrać...

Kontakt

PIERWSZY TANIEC - Centrum Tańca Szczepan

Lelewela 17 Gdynia

Poniedziałek

08:00-22:00

Wtorek

08:00-22:00

Środa

08:00-22:00

Czwartek

08:00-22:00

Piątek

08:00-22:00

Inspiracje ślubne

Znajdź usługodawcę w Twoim województwie