Cukiernia Zakopane

Liczba ofert: 2

Liczba ofert: 2

Wyczyść

Filtry

← Wszystkie kategorie

W okolicy Zakopanego

Sweets by Kinka

Nowy Sącz Cukiernia

65 kilometrów od Zakopanego

(15)

Hej, jestem Iza. Jako absolwentka Technologii Żywności i Żywienia Człowieka oraz miłośniczka i pasjonatka słodkości postanowiłam założyć swoją pracownie cukierniczą. Moje receptury oparte są wyłącznie na naturalnych i bardzo dobrej jakości składnikach ( ekologiczne owoce, własnoręcznie robione konfitury) Wszystko piekę i przygotowuje sama, wkładam w to mnóstwo serca i energii. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Smak i efekt wizualny stawiam na pierwszym miejscu. Mimo iż od niedawna jestem na rynku, zyskałam zaufanie najbardziej wyrafinowanych podniebień. W swojej ofercie posiadam: Torty, ciasta, muffinki, bezy Pavlova, makaroniki, ręcznie robione praliny. Słodkie stoły ( candy bary w stylu boho oraz rustykalnym to moja specjalność :) ) Paczuszki i podziękowania dla gości. Napisz do mnie, a dowiesz się więcej :)

  • Muffiny
  • Tort
67 zdjęć Ilość zdjęć

Steskal

Jabłonka Cukiernia

27 kilometrów od Zakopanego

Nowoczesna piekarnia z ponad czterdziestoletnią tradycją. Od początku istnienia dbamy o to, aby nasze wypieki miały jak najwyższą jakość i niespotykane walory smakowe. Z dumą przedstawiamy nasz bogaty asortyment, w którym proponujemy chle­by i buł­ki róż­ne­go ga­tun­ku, droż­dżów­ki, pącz­ki, kil­ka­dzie­siąt ro­dza­jów ciast, cia­ste­czek oraz wspa­nia­łe tor­ty. Cią­gle roz­sze­rza­my naszą ofertę produktów, co po­zwa­la za­spo­ko­ić gu­sta naj­bar­dziej wy­ma­ga­ją­cych Klien­tów. Zapraszamy!

2 zdjęcia Ilość zdjęć

Pomożemy Ci znaleźć najlepszych usługodawców

Wypełnij krótką ankietę i opowiedz nam, czego szukasz w kategorii Cukiernia. Nasi usługodawcy sami się z Tobą skontaktują prezentując swoje oferty.

Dodaj zlecenie

Sprawdź inne oferty: