DJ Kris Cross na wesele KONFERANSJER WODZIREJ DEKORACJA

Krzysztof Kowalski

DJ Kris Cross na wesele KONFERANSJER WODZIREJ DEKORACJA

Pułaskiego 3, Piła

O nas

DJ, KONFERANSJER, WODZIREJ W JEDNEJ OSOBIE…

Nazywam się Krzysztof Kowalski - DJ Kris Cross. Jestem młodym i energicznym DJ z obszerną wiedzą muzyczną i znajomością aktualnych trendów muzycznych.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie w zakresie doboru repertuaru czy ustaleń dotyczących przebiegu imprezy, bogata zaś dyskografia zawierająca wszelkie gatunki i style od lat 60's po najnowsze hity z największych list przebojów, jak i umiejętności konferansjerskie, z pewnością pozwolą mi pogodzić muzycznie nawet trzy pokolenia.

Wieloletnie, mające na celu podniesienie jakości usług inwestycje w sprzęt nagłośnieniowy sprawiły, że pracuję na renomowanym, ergonomicznym, zajmującym mało miejsca liniowym zestawie muzycznym. Ponadto dysponuje efektownym wizualnie oświetleniem, zamontowanym na profesjonalnej rampie. Dodatkowo mogę zaproponować doświetlenie sali weselnej poprzez dekoracje światłem LED. Jak również efekty specjalne jak bańki mydlane oraz ciężki dym (chmura unosząca się lekko nad ziemią).

W każdą imprezę wkładam maksimum zaangażowania i dużą dawkę poczucia humoru, które jak pokazuje doświadczenie, udzielając się gościom buduje prawdziwą atmosferę zabawy. Jako DJ podczas imprez gram odpowiednią do upodobań gości muzykę. Jestem zawsze otwarty na propozycje muzyczne, jak i wszelakie dedykacje, ponieważ moją misją jest wyśmienita zabawa wszystkich uczestników imprezy.

Jeżeli szukacie profesjonalnego DJ i wodzireja na wesele tradycyjne, nowoczesne lub tematyczne, który zagra i sprawi, że wszyscy goście będę w pełni zadowoleni z oprawy muzycznej i zabaw, nie mogliście lepiej trafić.

Ślub i wesele to szczególny czas dla nowożeńców, dlatego zawsze podchodzę indywidualnie i przygotowuje wspólnie z Państwem scenariusz uroczystości wcześniej, dobieramy repertuar, wybieramy konkursy, sposób przeprowadzenia oczepin oraz ustalamy wszelkie szczegóły aby w tym wyjątkowym dniu na koniec, będziecie mogli powiedzieć, że było to wymarzone wesele.

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta - DJ Kris Cross na wesele KONFERANSJER WODZIREJ DEKORACJA

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 6000 zł

Koszt kompleksowego poprowadzenia wesela jest zależny od kilku czynników (terminu, miejsca, czasu oprawy muzycznej), w skład podstawowej oferty wchodzi:
- wysokiej klasy nagłośnieniem liniowym włoskiej firmy FBT VERTUS o mocy 2200 W RMS,
- oświetleniem (estetyczna rampa przykryta białymi pokrowcami: 4 szt. głowa ruchoma typu SPOT, 8 szt. reflektor PAR LED / doświetlenie parkietu - pełne sterowanie oświetleniem przez system DMX, a nie jak to bywa u większości konkurencji, każde światło świeci sobie jak chce),
- bańki mydlane,
- ”ciężki dym” tzw. „taniec w chmurach” (chmura unosząca się lekko nad ziemią) profesjonalna maszyna na suchy lód / wytwornica mgły,
- moją osobą jako prowadzącego 3w1 DJ & Konferansjer & Wodzirej (zabawy, animacje, podziękowania, oczepiny, itd.)

Opcja: DJ + Saksofonista Jonasz - połączenie oryginalnych przebojów z instrumentem na żywo Johnny SaxJohnny Sax - Live Act Saxophone, jeżeli są Państwo zainteresowani, proszę o wiadomość, sprawdzę czy kolega jest wolny i prześle dokładną wycenę.

Opcja: Istnieje możliwość dodatkowego doświetlenia sali weselnej (dekoracja światłem) reflektorami LED oraz metrowymi belkami LED (przykładowy film z dekoracją światłem https://www.youtube.com/watch?v=LPMtwrdkysA&feature=youtu.be) - koszt jest uzależniony od ilości użytego oświetlenia do podświetlenia sali.

Poprawiny

1000 zł - 1500 zł

Koszt kompleksowego poprowadzenia poprawin jest uzależniony od czasu oprawy muzycznej oraz miejsca i czy jest w pakiecie z weselem.

Opinie - DJ Kris Cross na wesele KONFERANSJER WODZIREJ DEKORACJA

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Swoją zawodową karierę zacząłem w 2005 roku, jako rezydent w lokalnych klubach. Zatem nie jest mi obce łączenie ze sobą różnych gatunków muzycznych. W kolejnych latach 2008-2012 coraz częściej prowadziłem wszelakie imprezy okolicznościowe, firmowe i plenerowe, jako DJ i konferansjer. Dlatego od 2012 roku założyłem własną działalność gospodarczą z usługami kompleksowej oprawy muzycznej.

Kontakt - DJ Kris Cross na wesele KONFERANSJER WODZIREJ DEKORACJA

DJ Kris Cross na wesele KONFERANSJER WODZIREJ DEKORACJA

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Pułaskiego 3 64-920 Piła

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: