Scenika Pro Event - DJ Karol Michalewicz

Karol Michalewicz

Scenika Pro Event - DJ Karol Michalewicz

(3)

O nas

Znakiem rozpoznawalnym Scenika Pro Event jest to, że jesteśmy „nie do podrobienia”.
Każdego dnia staramy się odrobinę zmienić, być lepszym niż jeszcze chwilę temu i coraz więcej oferować Klientom, ponieważ to my jesteśmy dla Was. Chcemy wykraczać poza schematy, aby być nie tylko wynajętą firmą, a Waszymi przyjaciółmi, którzy pomogą Wam zorganizować wesele marzeń. Jeśli spytacie nas dlaczego, odpowiedź jest bardzo prosta... zasługujecie na to!
Łączymy kreatywność z technologią, aby zmienić sposób patrzenia na organizację imprez prywatnych. Wesele to w końcu wydarzenie oparte na miłości, wzajemnym zaufaniu oraz nadziei na przyszłość.

To samo, chcemy zaproponować Wam i stworzyć show, w które przelejemy całe nasze serce. Kochamy to co robimy, dlatego robimy to dobrze!

W większości ofert z usługami weselnymi znajdziemy jedno zdanie mówiące, że wesele to najważniejszy dzień w życiu Zakochanych i jest to zdecydowanie prawda. Młode Pary, jak i cała rodzina, chcą w jak najlepszy sposób celebrować wejście na nową drogę życia Zakochanych. Jak jednak to zrobić? Organizacja wesela wiąże się z dużym stresem oraz koniecznością podejmowania nieraz bardzo trudnych decyzji. W Scenika Pro Event chcemy więc pomóc stworzyć niezwykłe wspomina, do których wszyscy weselnicy będą powracać z sentymentem.

Jesteśmy grupą młodych, doświadczonych, kreatywnych pasjonatów muzyki i technologii, którzy potrafią rozkołysać każdą imprezę. Wkraczając na scenę, zmieniamy całą salę weselną w osobny świat, gdzie radość rośnie i wybucha niczym fajerwerki. Nasz sprzęt jest niezawodny, pomysły nigdy się nie kończą, a pozytywną energią zarażamy innych. Jeśli więc szukacie kogoś, kto sprawi, że Wasi goście nie będą mieli ochoty siedzieć przy stolikach, trafiliście w dobre miejsce.”

PRZEDZIAŁ CENOWY

4000 zł - 6500 zł

RODZAJ MUZYKI

Disco

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Wesele dwujęzyczne

Własne oświetlenie

Oferta - Scenika Pro Event - DJ Karol Michalewicz

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 4600 zł

Poprawiny

1000 zł - 1500 zł

Opinie - Scenika Pro Event - DJ Karol Michalewicz

4.93

3 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

KW

Katarzyna W

Jeśli zastanawiacie się, czy zabukować chłopaków na swój event, to nie zastanawiajcie się dłużej, tylko szybko podpisujcie umowę :) Zabawa na naszym ślubie, to była po prostu petarda, a wszyscy goście chwalili i pytali o kontakt do Sceniki na przyszłość. Team Arek&Arek jesteście po prostu the best! Bardzo Wam dziękujemy i mamy nadzieję, że jeszcze się w przyszłości razem pobawimy!

2 tygodnie temu

BJ

Bartek J

Karol to bardzo kompleksowy DJ - ma bardzo duże rozeznanie w branży weselnej, dla mnie, jako świadka który po części organizował wesele siostry, było bardzo ważne żeby trafić na człowieka który kocha to co robi. Świetny kontakt przez pocztę i telefonicznie, scenariusz wesela został bardzo dopracowany - przyjęcie wyszło rewelacyjnie!

5 lat temu

RJ

Rafał J

Pełen profesjonalizm w oprawie akustycznej i oświetleniowej także dużych plenerów z mocnym rockowym graniem (Rockowe Granie Przy Platanie, Włoszakowice, 25 maja 2019) - szczerze polecam jako wykonawca, przekazuję również uznanie od Five Men On The Rocks prosto z Rostocku?? Pozdrawiam Rafał (Bedrock Blues)

3 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Scenika Pro Event - DJ Karol Michalewicz

Scenika Pro Event - DJ Karol Michalewicz

Leszno

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: