DJ & WODZIREJ Grzegorz Marecik SHOWLIGHT - DJ Śląsk

Grzegorz Marecik

DJ & WODZIREJ Grzegorz Marecik SHOWLIGHT - DJ Śląsk

(2)
Pokaż telefon

Jeżeli szukacie DJ'a & Wodzireja na swoje wesele to bardzo dobrze trafiliście. Jako Wodzirej Śląsk oprócz standardowego odtwarzania muzyki będę bawił waszych gości na różne sposoby:

- gwarantuję dużą dawkę dobrego humoru, zapewniam interakcję z Waszymi gośćmi, z którymi będę tańczył na parkiecie podczas prowadzenia nowoczesnych zabaw ze smakiem - tutaj kryją się różnego rodzaju tańce integracyjne,

- dopasowanie muzyki pod gusta bawiących się gości - jednak nie zapomnę o Waszych muzycznych perełkach które uwielbiacie. Oczywiście gram również wesela bez muzyki disco polo.

Dzięki w/w sposobom zawsze na parkiecie są goście. Ponadto prowadziłem wesela zarówno dla 30 osób jak i 250 - więc potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji.

W pakiecie DJ na wesele Śląsk otrzymacie:

- oprawę muzyczną i konferansjerską,
- profesjonalne nagłośnienie,
- oświetlenie sceniczne – ruchome głowy 150W LED,
- taniec w chmurach przy użyciu maszyny na suchy lód,
- telewizor 55″ na którym można wyświetlić pokaz Waszych zdjęć,
- autorskie zabawy oraz atrakcyjne akcesoria.

Bardzo ważnym elementem wesela jest światło - to dzięki niemu Wasze fotografie zmienią się w prawdziwe dzieła sztuki. Dlatego im więcej światła tym lepiej i w tym miejscu gorąco polecam Dekoracje Światłem sal weselnych. Każdy fotograf doceni i będzie Wam wdzięczny, że dołożyliście wszelkich starań aby ten dzień był wyjątkowy, a Wasza pamiątka która pozostanie utrwalona na zdjęciach i filmie otrzyma unikalny charakter i klimat. Każde zdjęcie przepełnione będzie inną kolorystyką i taki fotoreportaż na pewno wzbudzi zachwyt Twoich gości i znajomych!

Na koniec pożegnam się parafrazując piosenkę, która charakteryzuje moje wesela: "...nikt ścian nie będzie podpierał i nikt nie zapomni tego wesela HEJ!"

Zapraszam na www.showlight.pl jak również na www.showlight.com.pl - strona poświęcona Dekoracji Światłem sal weselnych.

Pozdrawiam
DJ Śląsk Grzegorz Marecik

3000 zł - 3500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Ciężki dym

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 3500 zł

Pakiet podstawowy:
- Oprawę muzyczną i konferansjerską
- Profesjonalne nagłośnienie
- Oświetlenie sceniczne – 6 szt. ruchomych głów
- Zabawy oraz atrakcyjne akcesoria

Pakiet rozszerzony (dodatkowo):
- Taniec w chmurach
- Wytwornica baniek mydlanych
- Pokaz zdjęć wyświetlany na TV 55′′

Poprawiny

1500 zł - 2000 zł

Opinie

5.0

2 opinie

Dodaj opinię

JA

Joanna A

Polecam z całego serca, sala oświetlona pięknie, dziękujemy 😊

3 miesiące temu

Źródło: Facebook

AS

Agnieszka S

Przede wszystkim dziękujemy za indywidualne podejście i konkretny kontakt :) jako para ze specyficznym gustem muzycznym mogliśmy liczyć na świetny dobór utworów :) goście chwalili sobie zabawy i różnorodne piosenki. Taniec w chmurze - bajka ;) Polecam!

3 miesiące temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Uwielbiam bawić się razem z gośćmi - wiele razy zdarza mi się podczas wesela, że ubieram śmieszny kapelusz lub okulary i dołączam do tańczących ludzi. Staram się szybko przełamywać bariery i integrować się z zaproszonymi gośćmi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Moją przygodę z branżą weselną rozpocząłem w 2004 roku, gdzie ze swoim 6-osobowym zespołem zdobywaliśmy pierwsze doświadczenia. Przez wiele lat, w różnych składach i zespołach poszerzałem swoje umiejętności w prowadzeniu przyjęć. Niestety z uwagi na częste problemy z doborem odpowiedzialnych i dyspozycyjnych osób postanowiłem rozpocząć działalność na własną rękę. Tak zrodził się SHOWLIGHT, gdzie oprócz oprawy muzycznej oferuję również dekorację światłem sal weselnych - co jest świetnym rozwiązaniem dla wzbogacenia całej uroczystości.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Sprzęt jest dla mnie kluczową sprawą - dzięki profesjonalnym urządzeniom i peryferiom mogę być spokojny, że wszystko odbędzie się bez niespodzianek. W swoim magazynie posiadam wysokiej jakości wzmacniacz mocy cenionej na rynku muzycznym włoskiej firmy PowerSoft. Nagłośnienie zakupiłem w polskiej firmie Bayor Audio, które cechuje się bardzo czystym i pięknym dźwiękiem. Do kontroli odtwarzanej muzyki używam kontrolera m-ki DENON MC7000, który jest podpięty pod dwa laptopy - MacBook Pro oraz DELL. Do konferansjerki używam cenionych i sprawdzonych mikrofonów bezprzewodowych m-ki SHURE SM 58 i SM 35. Całość podpięta jest do cyfrowego miksera angielskiej firmy SOUNDCRAFT, co daje możliwość sterowania wszystkimi parametrami - nawet z końca sali. Jeżeli chodzi o światło - pary młode mają do dyspozycji 6 ruchomych głów o mocy 150W każda - daje to ogromną ilość światła efektowego, które sprawi, że każde zdjęcie będzie przepełnione feerią barw.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moją ulubioną chwilą jest podziękowanie dla rodziców - jest to najbardziej wzruszający moment na weselu - wtedy mogę obserwować jak z drżącym gardłem od wzruszenia pary młode dziękują swoim rodzicom za trud wychowania.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Od momentu pobudki, aż do momentu położenia się spać mija dokładnie 24 godziny. Młode pary widzą efekt końcowy w postaci kilkunastu godzin trwania przyjęcia, jednak w tym dniu mamy o wiele więcej pracy: przyjazd na magazyn, spakowanie busa, transport na salę weselną, montaż i próba sprzętu, aż do demontażu, transporcie do magazynu i powrocie do domu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja oferta zawiera: - Oprawę muzyczną oraz konferansjerską (wodzirej) - Taniec w chmurach przy użyciu maszyny na suchy lód - Dekorację światłem sal weselnych - niewątpliwie "must have" każdego wesela - Ogrom zabaw, które porą do tańca wszystkich gości!

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Marzy mi się poprowadzenie wesela na plaży w jakimś ciepłym kraju - aby wszędzie wisiały girlandy; goście mogli odpoczywać na leżakach i hamakach, a ja porywałbym ich do tańca różnorodną muzyką.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Podstawową sprawą jest to, czy DJ jest również Wodzirejem - samo puszczanie muzyki podczas wesela nie sprawi, że wszyscy od razu będą biec na parkiet. Dialog oraz przełamanie barier z gośćmi jest kluczowym sposobem na niezapomnianą zabawę. Jak się to robi? Zadzwoń i umów się na spotkanie :)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejszą cechą osoby prowadzącej wesele jest jego otwartość, poczucie humoru i spontaniczne działanie. Na weselu cały czas coś się dzieje, zmienia - czasem w ciągu minuty jest potrzeba przeprowadzenia jakiejś zabawy itp.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Myślę, że potrafię szybko nawiązać kontakt z gośćmi weselnymi - jestem bardzo otwartą osobą i po prostu lubię bawić i rozśmieszać innych. Od dzieciństwa przejawiałem zdolności do skupiania uwagi i organizowania różnych zabaw i spotkań.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Mega duże pokłady pozytywnej energii, poczucie humoru oraz spontaniczność sprawią, że Wasi goście będą czuli jakbyśmy się znali od lat. U mnie nie usłysz: NIE - każda opcja jest do rozważenia, tylko w oparciu o argumenty. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży weselnej potrafię doradzić i ułożyć przebieg Waszego wesela oraz pokazać wszystkie alternatywy i dodatkowe atrakcje.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Dużą ilością ciekawych tańców integracyjnych, mnóstwem ciekawych akcesoriów oraz sprzętem dzięki któremu każde wesele zamienię w niesamowity spektakl muzyki i światła.

Wolne terminy

Kontakt

DJ & WODZIREJ Grzegorz Marecik SHOWLIGHT - DJ Śląsk

website facebook youtube instagram

Żory

34 km od Bielsko-Białej

36 km od Chorzowa

53 km od Dąbrowy Górniczej

33 km od Gliwic

36 km od Katowic

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: