ChadzynskiFoto

Waldek Chadzynski

ChadzynskiFoto

(20)

O nas

Jest wielkim zaszczytem i przyjemnością być gościem na Waszym ślubie. To moimi oczami
będziecie wspominać po latach ten wyjątkowy dzień i dlatego w dalszym ciągu jest to dla
mnie przyjemność i pasja. Wykonuję zdjęcia w taki sposób, aby wszyscy na weselu czuli się
ze mną doskonale.

Specjalizuję się w weselach międzynarodowych. Biegle posługuję się językiem angielskim. Zależy mi, aby para młoda oraz jej goście czuli się swobodnie w moim towarzystwie.

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 4000 zł

Oferta - ChadzynskiFoto

Sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska bezpłatnie do każdego pakietu ślubnego

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3500 zł - 4000 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

3500 zł - 4000 zł

wliczona sesja narzeczeńska

Plener ślubny

1000 zł - 1000 zł

Reportaż ślubny

3500 zł - 4000 zł

Opinie - ChadzynskiFoto

4.9

20 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

AP

Aleksandra P

Zdjęcia to jedno - na pierwszy rzut oka widać, że są piękne i profesjonalne. Największą "magią" Waldka jest atmosfera jaką tworzy wokół nich, dzięki której nawet zwykłe grupowe zdjęcia zamieniają się w cudowną zabawę :) A wskazówki, na które mogliśmy liczyć na każdym etapie wesela i pomoc przy wszelkich szczegółach to wyjątkowy prezent ślubny:) Dziękujemy z całego serca Ola & Łukasz

3 lata temu

D

Daria

Waldek był jedyną osobą, która wyprowadziła mnie z równowagi w dniu ślubu, oraz po nim. Jestem na prawdę wyrozumiała. U większości usługodawców było widać profesjonalizm, zaangażowanie i włożone serce, niestety nie w przypadku Waldka. Czuję się bardzo zlekceważona oraz okłamana. Przekonywał, że jest mistrzem obróbki, jednak nie widzę tego w moich zdjęciach ślubnych. Widać, że są wrzucone do jednego filtra, w efekcie na niektórych z nich jestem pomarańczowa. Pytaliśmy, czy może nam pokazać konkretne zdjęcie. Pokazał, lecz uważa że zdjęcie jest do kosza, bo w tle jest czyjaś glowa. Szczyci się przeróbka zdjęć na Facebooku, pokazuje różne cuda, a nie potrafi wyciąć małego obiektu w tle. Finalnie tracimy piękne zdjęcie. ​Kilka zdjęć jest nieostrych. Waldek w ogóle na nie nie spojrzał, a są to zdjęcia z gośćmi tak zwane pamiątkowe. Przykro. Na samym weselu prosiłam go o wykonanie konkretnych zdjęć- jedno wykonał, reszty nie. Nie wiem z czego wynikał taki brak szacunku dla nas. Zdjęcia które dostaliśmy wybierał sam. W efekcie gdy pokazywaliśmy zdjęcia rodzinie, kilkakrotnie pytano nas gdzie są konkretne zdjęcia na którym im zależało. Waldek przez cały czas utrzymywał, że to co dostaliśmy to wszystko. Jednak goście nie kłamią, I wiedzą kiedy mieli wykonane zdjęcie. Mój gniew na Waldka utrzymuje się już kilka miesięcy dlatego dopiero teraz dodaje opinie. Gdy pytałam go, gdzie są konkretne zdjęcia mówił że on ich nie ma, ale widzial, że jakieś 2 inne osoby również robiły zdjęcia, wiec mam ich zapytać. Na prawdę? Znajomi pytali czy polecam go na wesele- moja odpowiedź brzmi nie. Sama tez nigdy go nie zatrudnię. Z pozytywów, to Waldek potrafi dobrze rozładować atmosferę. Goście bardzo chwalili go pod tym względem. Spodobało im się również to, jak szybko wykonuje zdjęcia. Nie trzeba pozować pol godziny, sekunda i zdjęcie gotowe. Podczas ceremonii zaślubin również nam "podpowiadal". Pokierował gośćmi jak mają wyjść z kościoła. To na plus. Ale tutaj się one kończą.

3 lata temu

RS

Roksana S

Waldku, ciężko zebrać słowa w jedną całość, żeby szczegółowo opisać jak bardzo jesteśmy Ci wdzięczni, że byłeś z nami w tym wyjątkowym dla nas dniu. Zaczynając od sesji narzeczeńskiej 3 tygodnie przed weselem. Pojechaliśmy, czuliśmy się jak dzieci we mgle i mieliśmy totalnego kija w d... Waldek w kilka chwil sprawił, że pojawił się w nas totalny luz, żartowaliśmy i czuliśmy się bardzo swobodnie. Nawet się nie zorientowaliśmy kiedy robił zdjęcia. Potem poszliśmy na pyszny deser i zaczęliśmy omawiać szczegóły naszego wesela. Waldek pytał o różne kwestie i starał się jak najlepiej doradzić. Dzięki niemu wiedzieliśmy jak załatwić pewne rzeczy i było to strasznie pomocne, szczególnie w nerwowym czasie przygotowań. Później ślub. Przyjechał do mnie i w 30 sekund rozładował całą nerwową atmosferę w takim stopniu, że wspólnie z rodzicami bolały nas brzuchy ze śmiechu. Bardzo dbał o nasz komfort, co było wręcz zadziwiające. Na weselu był niezauważalny choć uchwycił wszystkie najważniejsze momenty. Każdy gość ma zdjęcie, wykorzystywał czas do maximum. Goście cały czas wspominają cudownego pana fotografa i jego poczucie humoru! Waldku, jesteś wspaniałym fotografem i wyjątkowym człowiekiem. Z całego serca dziękujemy Ci za wszystko i cieszymy się, że to właśnie Ty uwieczniłeś najważniejszy dzień w naszym życiu, byłeś jak Anioł Stróż!

3 lata temu

PK

Piotr K

W 100 % polecam Waldka jako fotografa na ślub i wesele. Jego oferta jest atrakcyjna cenowo, na bardzo wysokim poziomie jeśli chodzi o jakość, a przede wszystkim nie ma sobie równych jeśli chodzi o termin realizacji. Waldek ma dar, dzięki któremu zdjęcia wychodzą naturalnie, a goście i para młoda nie są 'zamęczani' przez fotografa który każe pozować przez 5 minut bo nie potrafi zrobić dobrego zdjęcia.

3 lata temu

Przemek Ś

Mieliśmy wielką przyjemność skorzystać z usług Waldka na naszym ślubie i weselu. Waldek to prawdziwy mistrz w swoim fachu. Jest przy tym człowiekiem niezwykłym o świetnym poczuciu humoru. Ma wspaniałe podejście do ludzi, co powoduje , że jego fotografie są naturalne, bez sztucznego nadęcia. Co ważne w sytuacjach ,gdzie adrenalina i stres jest na nieco wyższym poziomie Waldek potrafi wspaniale rozładować atmosferę i rozbawić tak, że o stresie się zapomina. Waldek to człowiek obyty w najnowszych trendach zarówno w fotografii jak i w weselnych klimatach. Służy radami i podpowiedziami. Uwaga świetnie tańczy 🙂 bardzo dziękujemy Waldkowi i serdecznie polecamy! Marta i Przemek

2 lata temu

Źródło: Facebook

AP

Aleksandra P

Zdjęcia to jedno - na pierwszy rzut oka widać, że są piękne i profesjonalne. Największą "magią" Waldka jest atmosfera jaką tworzy wokół nich, dzięki której nawet zwykłe grupowe zdjęcia zamieniają się w cudowną zabawę :) A wskazówki, na które mogliśmy liczyć na każdym etapie wesela i pomoc przy wszelkich szczegółach to wyjątkowy prezent ślubny:) Dziękujemy z całego serca Ola & Łukasz

3 lata temu

Źródło: Facebook

PK

Piotr K

Polecam z całego serca. Wielki profesjonalista, ale przede wszystkim miły i radosny człowiek. Stosunek jakości do ceny na najwyższym poziomie oraz najszybszy, możliwy termin realizacji.

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Mam doświadczenie w pracy z modelkami i parami ślubnymi jeszcze z USA, gdzie mieszkałem. Ukończyłem Nowojorski Instytut Fotografii i od 2002 roku współpracuję z nowożeńcami.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Pary młodej otrzymują wszystkie zdjęcia z wesela bez limitów. Zdjęcia na FB otrzymują już następnego dnia, a całość do kilku dni. W ten sposób mogą się cieszyć doskonałymi zdjęciami i podzielić się nimi z rodziną i znajomymi.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Uwielbiam wyzwania. Ponieważ mam duże doświadczenie oraz wiedzę jak pracować z ludźmi mogę niejednokrotnie pomóc parom przed oraz w trakcie wesela w sytuacjach w których przecież często nie byli. Oprócz zdjęć staram się, aby wszystko odbyło się płynnie. Jeżeli widzę jak Titanic zbliża się do góry lodowej to odsuwam górę lodową.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Mam doświadczenie i wiedzę z której korzystają moje pary młode. Przekazuję podpowiedzi jak zorganizować błogosławieństwo rodziców, co się stanie w kościele i w jakiej kolejności. Gdzie zrobić plener ślubny lub gdzie przy stole posadzić wujka marudę.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Ponieważ zależy mi, aby pokazać na zdjęciach co wydarzyło się podczas tego wyjątkowego dnia dla każdej pary, moja podstawowa oferta zawiera całodzienną obsługę oraz sesję przedślubną.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Jestem dość popularnym fotografem na forach dla pań młodych. Mam rezerwacje na 3 lata do przodu, ale jeżeli chce się zarezerwować dobrą datę to najpóźniej rok przed datą uroczystości. Zdarza się jednak, że niektóre pary dzwonią miesiąc przed terminem wesela. Jeżeli mam wolne to zawsze jestem gotowy.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Staram się opowiedzieć co wydarzyło się podczas tego dnia i zwracam uwagę nie tylko jak ładna jest para młoda, ale też na detale. Zależy mi, aby na zdjęciach było to wszystko, o czym będzie wspominała para w przyszłości. Staram się uwiecznić także te momenty, które się wydarzą tylko podczas tego jednego dnia.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Wykonuję sesje plenerowe zarówno w dniu wesela, a także w innym dniu. Wszystko zależy od pary młodej. Wiem, że często mają obawy jeśli chodzi o plener w dniu wesela, bo nie chcą, aby zabierać ich na kilka godzin z zabawy. Zgadzam się z tym. Nie zabieram nigdy pary młodej na dłuższy czas, bo szanuję to, że chcą być z gośćmi. Ale znany jestem z plenerów w dniu wesela, które trwają tyle co blok muzyczny. Można to zrobić co pokazuje moje portfolio.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Wszystkie moje pary otrzymują sesję narzeczeńską gratis. Jest to zarówno dobry moment, aby nabrały do mnie zaufania jeśli chodzi o jakość zdjęć oraz możliwość rozmowy na temat szczegółów oraz to na czym im najbardziej zależy. Wtedy omawiamy różne warianty i para młoda ma decydujący głos, który wariant wybiera jeśli chodzi o przebieg wesela. Omawiamy też niespodzianki dla rodziców.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Pary młodej otrzymują wszystkie zdjęcia z wesela bez limitów. Zdjęcia na FB otrzymują już następnego dnia, a całość do kilku dni. W ten sposób mogą się cieszyć doskonałymi zdjęciami i podzielić się nimi z rodziną i znajomymi. Zaznaczam, że wszystkie zdjęcia są najwyższej jakości. Prowadzę warsztaty dla fotografów i pokazuję jak można sprawnie oddać doskonałe zdjęcia parom młodym w szybkim terminie.

Kontakt - ChadzynskiFoto

ChadzynskiFoto

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: