The Cute Story Photography

Asia

The Cute Story Photography

(6)

O nas

Cześć! Tu Asia i Michał a oficjalnie The Cute Story Photography. Uwielbiamy naturalną, pełną emocji fotografię. Z przyjemnością pokażemy Wam więcej naszych reportaży i opowiemy o tym jak pracujemy. Zachęcamy do obejrzenia naszych zdjęć. Serdecznie zapraszamy do kontaktu :)

PRZEDZIAŁ CENOWY

3000 zł - 5000 zł

SPRZĘT

Nikon

Oferta - The Cute Story Photography

Sesja narzeczeńska

600 zł - 600 zł

Reportaż ślubny

3500 zł - 4900 zł

Plener ślubny

800 zł - 1000 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

4300 zł - 5500 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4900 zł - 6000 zł

Film ślubny

3000 zł - 4000 zł

Fotobudka

600 zł - 1000 zł

Opinie - The Cute Story Photography

4.6

6 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

Oliwia Ł

Bardzo polecam współpracę z Asią i Michałem, atmosfera podczas sesji jest bardzo miła i bezstresowa, szczególnie dla nas - osób które nie bywają przed obiektywem. Kontakt z klientem, każdy dopracowany szczegół, a finalnie zdjęcia utwierdziły nas, że Oni to był najlepszy wybór :)

9 miesięcy temu

NK

Natalia K

Przed wyborem fotografów na ślub robiliśmy porządny rekonesans, jednak wśród dziesiątek ofert urzekły nas zdjęcia Asi i Michała ♥️ Wyróżniają się naturalnością, świetnie oddają dynamikę i towarzyszące emocje. Cała współpraca przebiegała w luźnej atmosferze. Mimo że nigdy wcześniej nie braliśmy udziału w żadnej sesji zdjęciowej to czuliśmy się swobodnie. Dodatkową pomocą były udostępnione materiały dotyczące pozowania. Pełny profesjonalizm na każdym etapie współpracy, super ludzie - gorąco polecamy The Cute Story Photography! 🥰

1 rok temu

avatar

AP

Choć bardzo bym chciała NIE polecam... zdjęcia wyglądają jakby je robił gość, a nie profesjonalny fotograf :( są bardzo nieprzemyślane, kiepsko wykadrowane, na dodatek retusz pozostawia wiele do życzenia. Bardzo przykro mi to pisać, bo Asia i Michał to miłe osoby. Niestety poziom fotografii pozostawia wiele do życzenia i nie jest to tylko moja własna opinia :(

1 rok temu

KK

Klaudia K

Do Asi i Michała trafiliśmy z polecenia. Jednak już pierwsze zdjęcia, które zobaczyliśmy u nich na stronie nas szczerze zachwyciły. Bezproblemowe zawarcie umowy na odległość. Świetna komunikacja przed ślubem- zadbali o każdy najmniejszy szczegół, dopytywali. Czuliśmy się naprawdę zaopiekowani pomimo całego stresu związanego z tym szczególnym dniem. Podczas samego ślubu i krótkiej sesji plenerowej- Michał był jak dobry duch- niewidoczny a jednocześnie wyłapujący wszystkie niezwykłe momenty. Podsumowując- zdjęcia są nie tylko przepiękne, ale przekazują ogrom emocji. Michał nie jest rzemieślnikiem, tylko prawdziwym artystą :) A rodzina i znajomi mówią, że nigdy nie widzieli tak pięknych zdjęć <3 Dziękujemy Wam raz jeszcze!

1 rok temu

AM

Aneta M

Jeśli chcecie dostać standardowe ładne zdjęcia, to nie ten adres ;) Asia i Michał to nie tylko para fotografów, ale wspaniali ludzie, którzy stają się bliscy jak przyjaciele. Ale nie o tym chcę pisać. Zdjęcia które dostaliśmy po ślubie i weselu totalnie nas zachwyciły! Oglądaliśmy, wspominaliśmy, wzruszaliśmy się i śmialiśmy, zabrali nas ponownie do tego pięknego dnia. Uchwycili nie tylko wszystkie piękne i ważne momenty, ale całą game emocji, klimat miejsca i wesela, ukazali nie tylko nasz charakter, ale przez zdjęcia otworzyli przed nami kawałek swojego serca ❤️ Nie boją się niestandardowych zdjęć i dzięki temu sesja staje się naszą historią ze szczegółami, na które byśmy nie zwrócili w ogóle uwagi, a nadającymi niesamowity klimat. Wkładają całe swoje serce w swoją pracę i to widać. Dziękujemy i polecamy.

4 lata temu

ŁG

Łukasz G

Rewelacyjne zdjęcia, polecam :)

5 lat temu

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Nie używamy pojęcia podstawowa - mamy jedną, kompletną ofertę, która zawiera reportaż z dnia ślubu - na nasze historie zawsze składa minimum 400 zdjęć. Zazwyczaj zaczynamy fotografować już podczas Waszych przygotowań a kończymy w trakcie zabawy na przyjęciu weselnym - często jest to czas po zakończeniu oczepin. Małym przerywnikiem od reportażu jest krótka sesja plenerowa w pobliżu miejsca, gdzie odbywa się przyjęcie - dosłownie 15 minut oderwania się od uroczystości po to, by złapać na zdjęciach Wasze najsilniejsze emocje. Zdjęcia przekazujemy Wam na pendrive a dodatkiem są wydruki, wszystko spakowane w uroczą drewnianą skrzyneczkę. Dla par, które dobrze czują się w obecności aparatu (a w naszym przypadku aparatów:) mamy w ofercie również sesje narzeczeńskie i poślubne. Mamy dla Was przygotowane fotoalbumy i fotoksiążki, żebyście mogli zobaczyć jak może prezenowac się Wasza historia na papierze w pięknej oprawie.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Staramy się kierować naturalnością, subtelną edycją zdjęć, zwracamy uwagę na dobrze ułożoną historię z dnia ślubu a najważniejsze i tak zawsze są dla nas Wasze emocje

Kontakt - The Cute Story Photography

The Cute Story Photography

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: