Się Kręci! Filmowanie - pasją.

Grzegorz

Się Kręci! Filmowanie - pasją.

(1)

O nas

W naszą pracę zawsze wkładamy maksimum zaangażowania. Nie ma w niej miejsca na rutynę. Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie. Upamiętnić wyjątkowe dla Państwa chwile w niepowtarzalny, ujmujący sposób to nasz cel!
Choć brzmi to jak slogan reklamowy, to w istocie nim nie jest. To odpowiedzialność za stworzenie pamiątki z najważniejszego dnia w życiu dwojga ludzi. To świadomość, że jesteśmy tą częścią tego wydarzenia, która musi funkcjonować perfekcyjnie.
Przed przystąpieniem do realizacji sporządzamy skrupulatnie plan działania uwzględniający mocne strony lokalizacji.
Do rejestracji zarówno dźwięku jak obrazu korzystamy z profesjonalnego sprzętu: bezlusterkowców, stabilizatorów, etc. Dbając o jakość nie uznajemy półśrodków.
Dla większej dynamiki i zróżnicowania perspektyw oferujemy ujęcia lotnicze wykonane dronem przez licencjonowanego, doświadczonego operatora.
To wszystko jest ważne, choć to tylko narzędzia. Najważniejsze są emocje. To ich poszukujemy, na nie polujemy i eksponujemy w naszych materiałach.
Zapraszamy do współpracy.

PRZEDZIAŁ CENOWY

2500 zł - 5300 zł

SPRZĘT

Sony

Oferta - Się Kręci!

Filmowanie z powietrza (DRON)

W cenie oferty

Reportaż Ślubny

2700 zł - 3500 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

2500 zł - 3800 zł

Plener ślubny

500 zł

Opinie - Się Kręci!

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

avatar

Anita G

Z całego serca polecam firmę Się Kręci. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Ani przez chwile nie czuliśmy się skrępowani obecnością kamery, wręcz przeciwnie. Operatorzy byli "niewidoczni", na czym bardzo nam zależało, aby goście czuli się swobodnie :) Super kontakt przed, jak i po realizacji. Wszystkie nasze wymagania zostały uwzględnione, a efekt końcowy przeszedl nasze najśmielsze oczekiwania :) Rodzina i znajomi również są zachwyceni. Niesamowita pamiątka na lata. Jeszcze raz dziękujemy i z czystym sercem polecamy!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

2 lata

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Reportaż oraz teledysk, ujęcia z drona, plener w dniu ślubu. Zaczynamy od przygotowań, kończymy po oczepinach. Nagrywany bezlusterkowcami sony a7 III, gwarantującymi doskonałą jakość obrazu. Korzystamy ze stabilizatorów, statywów, urządzenia do rejestracji dźwięku, oświetlenia...

Kontakt - Się Kręci!

Się Kręci! Filmowanie - pasją.

32-200 Miechów

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie:

Zobacz innych usługodawców w mieście Miechów: