FLY Fotografia

Kinga

FLY Fotografia

Najświętszej Marii Panny 5b, Legnica

(2)
Pokaż telefon

Idealny fotograf w Waszym idealnym dniu powinien:
·         mieć spojrzenie pozbawione rutyny - tak byście oglądając swój reportaż ślubny, wyczuwali w nim indywidualny klimat, a nie wierną kopię kilkunastu innych reportaży;
·         być kontaktowy i komunikatywny - powinien znaleźć czas na rozmowę z Wami  jeszcze przed podpisaniem umowy, by opowiedzieć o swoim stylu pracy i odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania;
·         dysponować wysokiej jakości sprzętem, który zdaje egzamin w każdych warunkach;
·         mieć pasję pracy i pozytywne nastawienie, byście czuli się przy nim swobodnie, a ujęcia tego szczególnego dnia były wyjątkowe i mogły cieszyć Wasze oczy przez wiele, wiele lat.
Jesteśmy z Wami od momentu przygotowań do ślubu, uwieczniając najpiękniejsze momenty tego wyjątkowego czasu. Doskonale wiemy, jakie emocje i stres towarzyszą Młodym w dniu ślubu.

2100 zł - 3700 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2100 zł - 3700 zł

W ofercie posiadamy cztery pakiety ślubne:
- Pakiet Złoty - 2100 zł
- Pakiet Platynowy - 2600 zł
- Pakiet Diamentowy - 3700 zł

Opinie

5.0

2 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

GI

Gabi I

Gorąco polecam! Fantastyczna para fotografów,bardzo miła atmosfera a zdjęcia wspaniałe! :) Gotowe fotki otrzymaliśmy 3 tygodnie po ślubie.

1 rok temu

MC

Madzia C

Polecam!!! Przesympatyczna luzacka atmosfera! Sam profesjonalizm polecam i jeszcze raz polecam! My na pewno jeszcze skorzystamy Dziękujemy

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Każdy z naszych pakietów składa się z : - sesji narzeczeńskiej - reportażu ślubnego - sesji plenerowej w dniu innym niż dzień ślubu Oferta jest natomiast zróżnicowana pod względem ilości oddanych zdjęć,naszego czasu pracy w dniu ślubu, a także ilości fotografów obsługujących uroczystość.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Zawsze podkreślamy w trakcie rozmów z Młodymi, że między nimi, a wybranym fotografem musi zaiskrzyć. Jeśli między fotografem a Parą nie wywiąże się naturalna, pozbawiona spięcia atmosfera, to choćby fotograf miał nieziemskie zdjęcia , z tej mąki chleba nie będzie. Bywają reportaże, gdy jesteśmy z Młodymi 16 godzin. Nie wyobrażalna jest praca w grobowej atmosferze, bez żartów śmiechów i ogólnego porozumienia ;) Drodzy Młodzi - musicie po prostu czuć, że to jest to :)

Wolne terminy

Kontakt

FLY Fotografia

Najświętszej Marii Panny 5b 59-220 Legnica

57 km od Wrocławia

Inspiracje ślubne

Znajdź fotografa ślubnego w Twoim województwie