• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog
 • Produkty
 • Inspiracje
Foto - Video - Dron - SIKORA
Foto - Video - Dron - SIKORA Włocławek
(66)
Zobacz profil
Bierzemy Ślub
Bierzemy Ślub Kęty
(1)
Zobacz profil
LOVE&LIGHT Martyna Kuhn / Fotografia
LOVE&LIGHT Martyna Kuhn / Fotografia Kraków
(8)
Zobacz profil
Dariusz Wiejaczka Fotografia
Dariusz Wiejaczka Fotografia Kraków
(7)
Zobacz profil
Foto Jaworski

Grzegorz Jaworski - Fotografik

Foto Jaworski

(1)

SPRZĘT

Nikon

Oferta

Reportaż ślubny

2500 zł - 4000 zł

Jestem z Wami od przygotowań przedślubnych po oczepiny ( godzinę i szczegóły ustalamy wcześniej ).
Wybieram i przygotowuję graficznie 400 - 500 najlepszych ujęć, które przekazuję w formie elektronicznej.
100 wybranych przez Was fotografii otrzymujecie w formie odbitek wysokiej jakości w specjalnym etui lub oprawionego albumu

Pakiet: Reportaż + Plener

3500 zł - 5000 zł

Reportaż ślubny od przygotowań po oczepiny ( godzinę przyjazdu i szczegóły ustalamy wcześniej ).
Plener ślubny (najczęściej w innym ustalonym dniu) w miejscu wybranym przez Was lub zaproponowanym przeze mnie. Czas i sposób dojazdu ustalamy wspólnie ze względu na miejsce - czasem dość odległe.
Otrzymujecie w formie elektronicznej 450 - 550 wybranych i obrobionych graficznie fotografii.
100 - 120 wybranych przez Was ujęć przekazuję w formie odbitek wysokiej jakości w specjalnym etui lub oprawionego albumu.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4000 zł - 6000 zł

Sesja narzeczeńska w plenerze, zabytkowych miejscach lub studio. Ilość i charakter zdjęć omawiamy wspólnie. Reportaż ślubny od przygotowań po oczepiny ( godzinę przyjazdu i szczegóły ustalamy wcześniej ).
Plener ślubny (najczęściej w innym ustalonym dniu) w miejscu wybranym przez Was lub zaproponowanym przeze mnie. Czas i sposób dojazdu ustalamy wspólnie ze względu na miejsce - czasem dość odległe.
Otrzymujecie w formie elektronicznej 450 - 550 wybranych i obrobionych graficznie fotografii.
100 - 120 wybranych przez Was ujęć przekazuję w formie odbitek wysokiej jakości w specjalnym etui lub oprawionego albumu.

Plener ślubny

800 zł - 1500 zł

Plener ślubny (najczęściej w innym dniu niż ślub) w miejscu wybranym przez Was lub zaproponowanym przeze mnie. Czas i sposób dojazdu ustalamy wspólnie ze względu na miejsce - czasem dość odległe.
Otrzymujecie w formie elektronicznej 40 - 50 wybranych i obrobionych graficznie fotografii.
15 - 20 wybranych przez Was ujęć przekazuję w formie odbitek wysokiej jakości w specjalnym etui.

Sesja narzeczeńska

500 zł - 1000 zł

Sesja narzeczeńska w plenerze, obiektach zabytkowych lub studio. Ilość i charakter zdjęć omawiamy wspólnie. Po graficznym przygotowaniu przekazuję 20 - 40 zdjęć w formie elektronicznej. W razie potrzeby drukuję też odbitki wysokiej jakości. Istnieje również możliwość ich oprawienia.

Opinie

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

AM

Anita M

Pan Grzegorz to prawdziwy artysta i profesjonalista , jesteśmy bardzo zadowoleni :) Robiliśmy już dużo sesji u Pana Grzesia i efekt zawsze jest taki sam , zdjęcia są przepiękne. Atmosfera podczas sesji jest bardzo komfortowa, pełna humoru, dzięki czemu zdjęcia są bardzo naturalne i nie wymuszone, nie ma specjalnego sztucznego pozowania. Pan Grzesiu ma nawet sposób, na to, żeby na zdjęciach grupowych wszyscy mieli otwarte oczy , dzięki czemu wszyscy są zadowoleni ze zdjęć :) Cena jest jak najbardziej OK Polecamy Wszystkim serdecznie ! :)

2 lata temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Poznawanie ludzi wraz z Ich historiami, przeżyciami, oczekiwaniami, nowe rodziny i otoczenie w którym żyją. Wspaniałe pejzaże i architekturę podczas ceremonii oraz sesji plenerowych. Możliwość realizacji wizji fotograficznych łączących ludzi i miejsca w spójny obraz.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Jak często bywa szeroko pojęta rodzina i znajomi znając mój zapał i osiągnięcia fotograficzne prosili abym to właśnie ja był z Nimi z aparatem w różnych ważnych momentach Ich życia (śluby, wesela,chrzciny,rocznice,plener rodzinny itp). Tak zresztą bywa do dzisiaj

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

To długa historia sięgająca ubiegłego wieku

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Profesjonalny aparat Nikon o dużej rozdzielczości + kilka obiektywów do różnych zadań

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Często bardzo wzruszające chwile podziękowań dla rodziców, z których nie zawsze są wszyscy obecni

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Sesje plenerowe +/-30 dni Reportaż ślubny +/-60 dni Reportaż + plener do 90 dni

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

To chyba najtrudniejsze pytanie. Moja oferta to pełen przekrój wydarzeń z życia człowieka i otaczającego świata. Narodziny, dorastanie, szkoła, młodość, zakochanie, ślub i znów narodziny, rodzina, przyjaciele i tak przez całe życie, a przecież to ono jest esencją mojej pasji we wszystkich jego aspektach.

Jaki jest Twój styl?

Zdjęcia pełne życia. Wbrew pozorom to nie zawsze musi oznaczać wyłącznie szeroko roześmianych,beztroskich twarzy. Życie bywa pełne radości ale również emocji i wzruszeń. Uwielbiam detal jak również panoramiczny pejzaż - odwieczny związek człowieka z naturą

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Ludzie są bardzo różni zewnętrznie i wewnętrznie - i bardzo dobrze -w przeciwnym razie praca z Nimi stałaby się rutynowa i monotonna, a to najgorsze w pracy fotografa. Zawsze szukam świeżości, otwartości, nie udawania niczego na siłę. Najważniejsza cecha, która łączy moich klientów to miłość i chyba to, że właśnie mnie wybrali abym Im towarzyszył

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Może to dziwne ale ślub w naturalnym plenerze, bez ograniczających kogokolwiek namiotów, altanek czy innych budowli ze stali, tworzyw i sztucznych kwiatów. Pełna otwartość na świat, wszystko i wszystkich.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Poszczególni ludzie to indywidualności i niech tak pozostanie. Właśnie dlatego trudno wyznaczyć kogoś konkretnego by wyróżnić go wobec innych. Dzięki temu moja praca jest ciekawsza.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Osoby otwarte, śmiałe, odważne, nie bojące się wstać o wczesnym poranku by jechać na plenerową przygodę. Nie mówiące zbyt często nie, dlaczego, po co, już wystarczy, mam tam wejść? Życie jest zbyt trudne i skomplikowane by jeszcze pozbawiać się wspólnych, szalonych wspomnień.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Bywa, że zdarzają się śmieszne a nawet dziwne sytuacje ale najważniejsze aby wszystko się dobrze w porę udało - z podkreśleniem - W PORĘ!.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

- jak się zachować podczas ceremonii ? - czy trzeba się jakoś specjalnie ustawić ? - czy będą dobrze wyglądać na zdjęciach ? - kiedy zobaczymy pierwsze efekty ? Na te i wiele innych pytań odpowiadam podczas wcześniejszego spotkania lub telefonicznie. Omawiamy też wspólnie sporo innych kwestii.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Bez wątpienia najważniejszy jest dobry kontakt z fotografem, miła atmosfera, otwartość na propozycje, naturalne zachowania, polot i swoboda - nigdy nie wiadomo kiedy padnie najlepszy strzał.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Zaufanie, doświadczenie, odpowiadający nam styl, brak oporów w kontaktach niezależnie od wieku, odpowiednio szeroka oferta.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Punktualność, przybycie nawet na bardzo wczesną godzinę, rozpoznanie i dostosowanie pracy do oczekiwań, technika fotografowania, rozmach w podejściu do zlecenia. Różnorodność doświadczeń fotograficznych związanych z tematyką i sytuacjami w jakich przyszło mi pracować. Wysokiej jakości wydruki, wprawa w tworzeniu albumów, fotoksiążek, portretów wielkoformatowych i innych dzieł fotograficznych łącznie z profesjonalną oprawą. Ma to związek z przygotowaniem wielu fotogramów i organizacją wystaw nie tylko fotograficznych.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jeżeli szukacie rutyny, sztampy, powielactwa, ujęć znanych z różnych portali wrzucanych w minutę po wykonaniu, to do mnie nie dzwońcie. Nie będę pisał również jakie to cudowne fotki Wam zrobię, a przynajmniej nie tutaj. Chciałbym jednak abyście poznali krótką? historię mojego FOTO-szaleństwa. Fotografuję od 12-go roku życia przy użyciu różnych dostępnych wtedy aparatów mało i wielkoobrazkowych. Były to fotografie czarno-białe ale również slajdy i negatywy kolorowe, z których osobiście wykonywałem odbitki w skomplikowanych jak na ów czas procesach chemicznych. Mając koło 15-tu czy 16-tu lat wygrałem pierwszy konkurs fotografii przyrodniczej, której do dziś jestem fascynatem, co znacznie ułatwia pracę w innych dziedzinach fotografii. Byłem członkiem grupy fotograficznej, prowadząc jednocześnie klub fotograficzny przy Młodzieżowym Centrum Kultury w Żorach. Zorganizowaliśmy wiele spotkań szkoleniowych i poznawczych z artystami i najwybitniejszymi fotoreporterami. Brałem udział w wielu ogólnopolskich plenerach i wystawach fotograficznych na pomorzu, lubelszczyżnie, śląsku, podhalu itd. Pisałem artykuły i publikowałem w prasie swoje prace. Zdarzyło się kilka spotkań i wywiadów na temat mojej działalności fotograficznej.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Doświadczenie w różnych dziedzinach i stylach fotografii, naturalność, bezkompromisowość, szybkość reakcji na zmiany otoczenia i scenerii, twórcze podejście do tematu.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Zawsze aktualna i ponadczasowa The Power Of Love - Jennifer Rush !

Kontakt

Foto Jaworski

Gliwice

28 km od Katowic

Polecani z kategorii fotograf ślubny

FOTOFLASH - Paweł Biskup
FOTOFLASH - Paweł Biskup Korzenna
(11)
Zobacz profil
Foto video Arka
Foto video Arka Częstochowa
(4)
Zobacz profil
Katarzyna Tomczyk
Katarzyna Tomczyk Praszka
Zobacz profil
Magdalena Błachuta Fotografia
Magdalena Błachuta Fotografia Kraków
(12)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: