Fotograf Zofia Kita

Zofia Kita

Fotograf Zofia Kita

(1)

O nas

Zajmuję się fotografią ślubną. Swoje prace tworzę tak by spełnić oczekiwania PM. Stawiam na oryginalność i niepowtarzalność ujęć, miejsc i czasu. Jako profesjonalista pracuję w każdych warunkach.
W swoim standardowym pakiecie posiadam ofertę z mini sesja ślubną w dniu ślubu oraz sesją w innym dniu. Na sesję w innym dniu umawiamy się z wyprzedzeniem, wspólnie planując jej charakter oraz miejsca. Czas trwania nie jest ważny, najważniejsze są piękne zdjęcia. Pracujemy tak długo, aż wspólnie wiemy, że już wystarczy :D
Cały materiał jest bardzo obszerny, zazwyczaj oddaję ok. 500 wyselekcjonowanych i obrobionych ujęć w postaci cyfrowej. Wszystkie zdjęcia zamieszczam też w galerii zabezpieczonej indywidualnym hasłem. W pakiecie znajduje się również fotoalbum, jego okładka jest spersonalizowana, zdjęcia do niego wybieracie sami. Po wyborze ja składam projekt i wysyłam do zatwierdzenia. Na każdym etapie pracy konsultuje się z PM.

Oferta - Fotograf Zofia Kita

Sesja narzeczeńska

400 zł

Jeżeli jest to sama sesja narzeczeńska bez wykupowania u mnie innego pakietu.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2700 zł

Zachęcam do skorzystania z opcji z sesja narzeczeńską gdyż jest ona przedsionkiem do bardzo udanej współpracy. Pary po takiej sesji wiedzą czego mogą się po mnie spodziewać, oswajają się z aparatem, pozowaniem itp. Często pracujemy w mieście wiec łatwo można też przezwyciężyć początkowy stres. Po takiej sesji wszystko staje się łatwiejsze.

Pakiet: Reportaż + Plener

2500 zł

Zasadniczo nie ma górnej granicy cenowej ponieważ trudno jest wycenić sesje wyjazdowe zagraniczne.

Plener ślubny

500 zł - 1000 zł

Cena pleneru jest uzależniona od kosztów dojazdu na niego.
Zdjęcia wykonuje w każdych warunkach pogodowych, bez względu na temperaturę. Polecam nieszablonowe fotografie nocne.
Zazwyczaj fotografuje w kilku różnych miejscach, zdjęcia trwają tak długo aż wszyscy zgodnie orzekną, że już wystarczy.
Sesje są zawsze planowane z wyprzedzeniem czasowym. Zawsze są też szczegółowo planowane miejsca tak by spełnić marzenia i oczekiwania Pary Młodej. Mogę pracować również z Waszymi pupilami, są one mile widziane podczas części trwania sesji.
Proszę pamiętać, można zakupić samą sesję bez wykupowania fotografii z reportażu.

Reportaż ślubny

2000 zł - 3000 zł

Praca 1 lub 2 fotografów od przygotowań do oczepin, mini sesja w dniu ślubu. Pozowane zdjęcia z gośćmi. Dokładna dokumentacja przebiegu wesela ok 450 ujęć w formie cyfrowej. Zdjęcia są wyselekcjonowane i obrobione. Możliwość druku zdjęć w formacie 10x15 podczas trwania wesela jako formy podziękowania dla gości.
Łączę różne techniki fotograficzne, używam różnorodnego sprzętu i gadżetów by zdjęcia były jak najbardziej ciekawe i nie pospolite, zaskakujące.
Każda para otrzymuje unikalne hasło i swoją galerię na mojej stronie internetowej.
Cena jest uzależniona od ilości druków i foto-albumów.

Opinie - Fotograf Zofia Kita

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

MW

Mateusz W

Polecam bardzo jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z atmosfery a przede wszystkim z efektów pracy Zosi. Super atmosfera już od pierwszego spotkania a sesja poślubna to jedna wielka zabawa i śmiech. Wspaniały album pozostanie pamiątką na długie lata.

7 lat temu

Kontakt - Fotograf Zofia Kita

Fotograf Zofia Kita

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Limanowa

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: