Fotografia ślubna dszymczak.pl

Dawid Szymczak

Fotografia ślubna dszymczak.pl

(5)
Pokaż telefon

Dawid Szymczak

Online 2 godziny temu

Oferuję usługę wykonania zdjęć ślubnych zaczynając od przygotowań, błogosławieństwa, ceremoni ślubnej, wesela i kończąc na zdjęciach plenerowych wykonanych w dniu ślubu lub innym dogodnym terminie oraz miejscu.

Wykonane zdjęcia otrzymują Państwo na nośniku USB (ok 500 zdjęć) w eleganckim drewnianym opakowaniu wraz z kompletem 20 odbitek. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zwiększenia liczy odbitek oraz przygotowanie pięknego fotoalbumu. Dodatkowo mam możliwość wykonania zdjęć w formie fotobudki, posiadam ładne tło i ciekawe gadżety które urozmaicą każde wydarzenie.

Posiadam również ciekawy klasyczny (rocznik 87) samochód w zadbanym stanie którym z przyjemnością zawiozę Was do ślubu (zdjęcia na końcu galerii).

1700 zł - 2500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Sesja narzeczeńska

300 zł - 600 zł

Reportaż ślubny

1800 zł - 1800 zł

Pełen reportaż ślubny z sesją w plenerze w dniu ślubu. Pakiet składa się z około 500 zdjęć w formie elektronicznej na nośniku usb oraz 20 zdjęć w formie drukowanej na wysokiej jakości papierze. Całość (zdjęcia + usb) jest dostarczona w eleganckiej formie w drewnianym pudełko z grawerem i wypełnieniem.

Wykonanie reportażu ślubnego obejmuje zdjęcia podczas: przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej i wesela.

Plener ślubny

400 zł - 600 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2400 zł - 2600 zł

Pełen reportaż ślubny z sesją plenerową oraz sesją narzeczeńską wykonaną w innym dniu. Pakiet składa się z około 300-500 zdjęć w formie elektronicznej na nośniku usb oraz 20 zdjęć w formie drukowanej na wysokiej jakości papierze. Całość (zdjęcia + usb) jest dostarczona w eleganckiej formie w drewnianym pudełko z grawerem i wypełnieniem.

Sesja plenerowa oraz narzeczeńska wykonana w innym dniu po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu oraz miejsca.

Wykonanie reportażu ślubnego obejmuje zdjęcia podczas: przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, wesela, kończąc na zdjęciach plenerowych wykonanych w dniu ślubu.

Pakiet: Reportaż + Plener

2000 zł - 2200 zł

Pełen reportaż ślubny z sesją plenerową w innym dniu. Pakiet składa się z około 300-500 zdjęć w formie elektronicznej na nośniku usb oraz 20 zdjęć w formie drukowanej na wysokiej jakości papierze. Całość (zdjęcia + usb) jest dostarczona w eleganckiej formie w drewnianym pudełko z grawerem i wypełnieniem.

Sesja plenerowa wykonana w innym dniu po wcześniejszym ustaleniu dogodnego terminu oraz miejsca.

Wykonanie reportażu ślubnego obejmuje zdjęcia podczas: przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, wesela, kończąc na zdjęciach plenerowych wykonanych w innym dniu.

Fotobudka

Film ślubny

1000 zł - 3000 zł

Zapraszam do kontaktu celem ustalenia szczegółów filmowych i doprecyzowania oferty cenowej.

Opinie

5.0

5 opinii

Dodaj opinię

RA

Roksana A

Polecam Dawida :) Miła atmosfera, profesjonalnosc i wiele cennych wskazówek:) Świetna współpraca

2 miesiące temu

Źródło: Facebook

MR

Monika R

Podczas organizowania pierwszej rocznicy ślubu postanowiłam zatrudnić fotografa, aby nikogo nie zabrakło na zdjęciach. Poza tym pomyślałam, że zawodowiec idealnie uchwyci najważniejsze momenty. Nie pomyliłam się. Każdy z gości był zachwycony pracą Dawida i nie mogli się doczekać gotowej galerii zdjęć. W bardzo krótkim czasie każdy otrzymał cudowną pamiątkę tamtych rodzinnych chwil. Oprócz zdjęć przy stole i na parkiecie mieliśmy fotobudkę oraz sesję w plenerze (Sesja była pomysłem Dawida za co bardzo mu dziękuję). Dawid jest świetnym i kreatywnym fotografem. Ma znakomity kontakt z klientem, bardzo dobrze się z nim współpracuje, widać ogromne zaangażowanie oraz talent. Z czystym sercem polecam i z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z jego usług :)

2 miesiące temu

Źródło: Facebook

MJ

Monika J

Prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją :) Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Polecam na własną odpowiedzialność :)

2 miesiące temu

Źródło: Facebook

JS

Joanna S

Polecam Dawida za zaangażowanie w pracę, indywidualne podejście do tematu, wyrozumiałość, cierpliwość, cenne wskazówki oraz gotowe zdjęcia w terminie 😁

2 miesiące temu

Źródło: Facebook

SP

Sonia P

Gorąco polecam ! Przyjemna atmosfera, profesjonalne podejście i szybko otrzymany materiał :)

2 miesiące temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Może to zabrzmi bardzo prosto, ale najbardziej lubię swoje efekty, czyli zdjęcia. A jeszcze bardziej kiedy kontaktują się ze mną goście i mówią jak bardzo te zdjęcia im się podobają :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zaczęło się od znajomych i przyjaciół, którzy widząc że robię zdjęcia po prostu prosili mnie bym przygotował dla nich taki reportaż oraz sesje plenerowe. Oczywiście się zgadzałem no i tak jakoś wyszło :)

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Moje doświadczenie w dziedzinie fotografii ślubnej to 4 lata i ciągle rośnie. Niemniej zanim rozpocząłem swoją przygodę ze zdjęciami ślubnymi przez 10 lat fotografowałem różne wydarzenia oraz osoby.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Korzystam z wysokiej jakości sprzętu firmy Sony oraz Canon. Sony A7 III Canon 6D Canon 70D (backup) Obiektywy: 28-75 2.8 70-200 2.8 35 1.4

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Na zdjęcia zostawiam sobie 45-60 dni czasu. W praktyce jest to jednak około 30 dni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja podstawowa oferta dotyczy wykonania zdjęć ślubnych z sesją zdjęciową w dniu ślubu. Jestem jednak elastyczny, dlatego oferta jest w pełni konfigurowalna do Państwa potrzeb.

Jaki jest Twój styl?

Uwielbiam styl boho i styl rustykalny. Niezależnie jednak od moich upodobań, styl zdjęć jest podkytowany głównie wystrojem, salą oraz ubiorem panstwa młodych i gości weselnych. Ja tylko poddaję zdjęcia lekkiej korekcji barwnej, która nadaje odpowiedni charakter i dopełnia klimatu. Niezależnie czy jest to styl boho, casual czy modern.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Chciałbym fotografować wesele w plenerze

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wszystkie pary są dla mnie wyjątkowe. Fotografię traktuję jak dodatek w swoim życiu zawodowym, dlatego ilość par młodych jest na tyle niewielka że wszystkich doskonale pamiętam i miło wspominam :)

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Gry i zabawy weselne :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Podczas pierwszego spotkania organizacyjnego (lub podczas podpisywania umowy) udzielam wyczerpujących informacji na temat sposobu pracy oraz szczegółów organizacyjnych. Dzięki temu nie pozostaje wiele pytań do zadania ;)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze to dogadać termin, szczegóły wydarzenia oraz podpisać umowę!

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Każde moje zlecenie fotograficzne wzbudza we mnie pozytywne uczucia. Jestem szczęśliwy, że mogę uczestniczyć w tym ważnym dla państwa młodych dniu. Dlatego na każde zlecenie jestem pełen pozytywnej energii i uśmiechu. Dzięki temu goście zarówno starsi jak i młodsi przestają się krępować przed obiektywem, a zdjęcia wychodzą bardziej naturalnie. Fotografia to moje dodatkowe zajęcie, dlatego nie jestem zmuszony by zarabiać na chleb kosztem nowożeńców. Uważam, że mój cennik jest atrakcyjny w stosunku do jakości zdjęć i doświadczenia które posiadam.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Uważam że moim głównym atutem jest stosunek ceny do jakości. Jest mnóstwo lepszych fotografów (choć to też kwestia gustu ;)), ale każdy z nich ceni swoją ciężką pracę. Dla mnie fotografia to dodatkowe zajęcie, dlatego nie jestem zmuszony by zarabiać na chleb kosztem nowożeńców. Uważam, że mój cennik jest atrakcyjny w stosunku do jakości zdjęć i doświadczenia które posiadam. Przede wszystkim gwarantuję maksmyalne zaangażowanie i podejście człowieka z pasją. Każde zlecenie traktuję indywidualnie i dokładam wszystkich starań by zdjęcia były najlepszej jakości.

Wolne terminy

Kontakt

Fotografia ślubna dszymczak.pl

Katowice

49 km od Bielsko-Białej

62 km od Częstochowy

28 km od Gliwic

60 km od Szczyrk

Inspiracje ślubne

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: