lovehistory

Bartosz Maciejewski

lovehistory

Ul. Kujawska 39/3, Kruszwica

O nas

Dzień ślubu to wyjątkowy moment dla każdej Pary. W ferworze przygotowań i radości mieszającej się z troską o to, czy wszystko zostało dopięte na ostatni guzik nie można zapomnieć o właściwym uwiecznieniu tej niezwykłej chwili. Fotografia Ślubna to idealny sposób na zatrzymanie najpiękniejszych wspomnień! Podczas sesji zdjęciowej to Wy jesteście najważniejsi.
Nie, nie kończyłem szkół o profilu fotograficznym. Stos przeczytanych książek, analiza tysięcy zdjęć i nieustanna praktyka przekonały mnie, że człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach. Dlaczego fotografuję? Bo lubię! ???? Dla mnie to frajda, zabawa i jednocześnie wyzwanie i satysfakcja! Człowiek, ludzie, relacje, emocje, ulotne chwile… To najbardziej lubię zatrzymywać w moich kadrach.
Organizuje wyjątkowe sesje zdjęciowe w plenerze. Tworzymy niepowtarzalne plenery, ale również nieskrępowaną atmosferę. Fotografia plenerowa pozwala na połączenie sukni ślubnej i garnituru z ukochanym przez Was miejscem, z najwspanialszymi Waszymi wspomnieniami!

PRZEDZIAŁ CENOWY

1600 zł - 3100 zł

SPRZĘT

Nikon

Oferta - lovehistory

Pakiet: Reportaż + Plener

1600 zł - 3100 zł

Pakiet podstawowy wynosi 1600 zł i zawiera: reportaż ślubny oraz plener w dniu ślubu, który trwa około 30 minut. W tym czasie wykonuję portrety Państwa Młodych oraz ma miejsce sesja z członkami najbliższej rodziny. Plener odbywa się podczas zabawy weselnej,
a miejsce jest uzależnione od sytuacji, pogody i możliwości Państwa Młodych.
Zazwyczaj jest to polana lub ustronne, miłe miejsce przy sali weselnej.

Opinie - lovehistory

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - lovehistory

lovehistory

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

ul. Kujawska 39/3 88-153 Kruszwica

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: