• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Kreatywny fotograf Bielsko , fotograf Żywiec , Śląsk , Małopolska www.fotosiudak.pl

Bartłomiej Siudak

Kreatywny fotograf Bielsko , fotograf Żywiec , Śląsk , Małopolska www.fotosiudak.pl

Witam :) ! Można długo pisać, że fotografia to moja pasja itd. bo to prawda ale najważniejsze są po prostu piękne zdjęcia i cudowna pamiątka do końca życia a taką mogę Państwu zagwarantować o czym proponuję się przekonać samemu oglądając moje portfolio.

W cenie W KAŻDYM Z PAKIETÓW zawsze jest pendrive z nagranymi zdjęciami i prezentacją multimedialną oraz 3 mini albumiki.I PAKIET : od przygotowań do oczepin + sesja plenerowa w inny dzień ( w cenie również duży album lub foto książka do wyboru ) - 2300 zł

II PAKIET : od przygotowań do oczepin + sesja plenerowa w ten sam dzień ( w cenie również duży album lub foto książka do wyboru ) - 2000 zł ( bez albumu lub foto książki - 1800 zł )

III PAKIET : od przygotowań do 21:00 + sesja plenerowa w ten sam dzień - 1500 zł

POPRAWINY - 500 zł
SESJA NARZECZEŃSKA - 300 zł


Można oprócz zdjęć dodatkowo lecz oczywiście nie trzeba zapytać o możliwość sfilmowania ślubu i wesela przez współpracującego ze mną kamerzystę .

W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub możemy się umówić na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie a na nim przedstawię Wam moją ofertę, pokażę co możecie ode mnie otrzymać, powiem o moich propozycjach oraz jeśli macie swoje, uważnie ich wysłucham oraz odpowiem na wszelkie pytania – także na to : dlaczego właśnie mnie wziąć na Waszą uroczystość lub Waszą sesję.

Pozdrawiam,
Bartłomiej Siudak
FotoSiudak
tel.501656393
fotograf Bielsko , fotograf Żywiec, Śląsk i Małopolska

2000 zł - 2400 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

2000 zł - 2400 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2200 zł - 2400 zł

Plener ślubny

400 zł - 400 zł

Reportaż ślubny

2000 zł - 2400 zł

Sesja narzeczeńska

300 zł - 400 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Lubię po prostu zatrzymywać chwile ( popularnie nazwane ''robieniem'' zdjęć ;) ) zwłaszcza gdy dzieją się najważniejsze i wzruszające momenty czyjegoś życia :)

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zdjęcia wykonuję od dziecka, więc moja przygoda z fotografią można powiedzieć jest od zawsze a następnie przerodziła się w fotografię ślubną, która mnie od bardzo dawna fascynowała.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

W fotografii ślubnej działam od 7 lat

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracuję na aparatach pełno-klatkowych firmy canon

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

W fotoreportażu ślubu i wesela jest tak wiele ważnych momentów, że ciężko wybrać swój tylko jeden ulubiony.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Wykonanie zdjęć to jedna sprawa a przygotowanie albumików, albumu lub foto-książki i obróbka zdjęć to co najmniej kilkadziesiąt godzin mojej pracy.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta czyli to co mogę zaoferować przede wszystkim ( podstawowo ) to całkowite moje zaangażowanie i wielkie chęci przekazania jak najpiękniejszych tylko się da zdjęć dla Państwa młodych. Jeśli chodzi natomiast o rzeczy materialne to podstawowa oferta zawsze zawiera 3 mini albumiki, 3 płytki, efektowny pokaz zdjęć a w pakiecie do oczepin zawsze foto książkę lub duży album do wyboru.

Jaki jest Twój styl?

Mój styl jest przede wszystkim kreatywny :) staram się zawsze z zastanego momentu uchwycić to co najpiękniejsze w skrócie mówiąc - w jak najlepszym momencie i w jak najciekawszy sposób.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wspólna cecha wszystkich moich klientów to zadowolenie z naszej współpracy i z jakości otrzymanych zdjęć.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub jest wyjątkowy, jest to zawsze piękna uroczystość, na której zawsze chcę pracować, zawsze się angażować najbardziej jak się tylko da, żeby później przekazać piękne zdjęcia.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Wszystkie Młode Pary są wyjątkowe, mimo że każda jest inna. Pamiętam wszystkie mimo, że jest ich baaardzo dużo i cały czas u mnie ich przybywa ;)

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z każda osobą staram się aby nasza współpraca była idealna od pierwszego kontaktu, przez wykonywanie fotoreportażu w dniu ślubu, sesję plenerową aż do przekazania zdjęć i nieskromnie ale szczerze powiem, że współpraca zawsze jest bardzo udana.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Z uśmiechem na twarzy wspominam każdą historię ślubnego fotoreportażu ponieważ jest to to co kocham robić wiec nie potrafię się tym smucić tylko się cieszę, że mogę towarzyszyć ludziom podczas najważniejszego ich dnia życia pozostawiając po nim piękną pamiątkę do końca życia...

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęstsze pytanie to takie: czy sesję plenerową zrobić w ten sam czy w inny dzień ? To jest oczywiście temat bardzo złożony i nie da się go opisać w paru zdaniach a najlepiej o nim porozmawiać na żywo. Zawsze podaję plusy i minusy każdej opcji co pomaga Młodej Parze podjąć właściwą, najlepszą dla nich decyzję.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Niestety nie jest to wbrew pozorom łatwy zawód i niestety nie dla każdego... A dlaczego ? O szczegółach na ten temat zawsze można ze mną porozmawiać ;)

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Najważniejsze, żeby wybrać fotografa profesjonalnego, kreatywnego i sympatycznego, z którym będziecie się fajnie dogadywać i dobrze z nim czuć w dniu ślubu i sesji.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Nie lubię się zbytnio chwalić no ale tutaj chyba trochę trzeba ;) Moje najmocniejsze strony to między innymi - kreatywność opisana nieco wyżej, szybkość działania – żeby uchwycić każdą chwilę emocji, każdy ważny i ciekawy moment, spostrzegawczość – żeby zatrzymać najmniejszy ale piękny szczegół oraz ciekawy kadr, cierpliwość – nie raz na piękne ujęcie trzeba zaczekać, wyczucie chwili -żeby w odpowiednim momencie nacisnąć spust migawki i co równie ważne - doświadczenie.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Daję gwarancję zadowolenia z naszej współpracy w dniu ślubu oraz gwarancję zadowolenia z przekazanych zdjęć - mogę sobie na to pozwolić ponieważ wszyscy moi klienci są zawsze zadowoleni. Fotograf to zawód, który wymaga kreatywności, szybkości działania – żeby uchwycić każdą chwilę emocji, każdy ważny i ciekawy moment, spostrzegawczości – żeby zatrzymać najmniejszy ale piękny szczegół oraz ciekawy kadr, cierpliwości – nie raz na piękne ujęcie trzeba zaczekać, wyczucia chwili -żeby w odpowiednim momencie nacisnąć spust migawki i doświadczenia. Połączenie tych posiadanych przeze mnie cech sprawia, że podczas fotografowania mogę się czuć swobodnie i zrobić wszystko żebyście Państwo z przekazanego materiału byli zadowoleni do końca życia… Każde Państwa zlecenie traktuję osobno i omawiam indywidualnie w zależności od Państwa preferencji i potrzeb. Zgłaszający się do mnie mogą liczyć na mnóstwo pomysłów i wiele kreatywności z mojej strony jak również z własnymi pomysłami – umiem także słuchać i się po prostu dostosować spełniając Państwa życzenia. Jako fotograf ślubny staram się być jak najmniej widoczny ukazując na zdjęciach jak najwięcej przemyślanych i pięknych kadrów

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Myślę, że wyróżniam się tym wszystkim co właśnie opisałem w najmocniejszych stronach - połączenie tych wszystkich cech posiadanych przeze mnie pozwala mi z kolei na tworzenie wyróżniających się zdjęć, które można zobaczyć w portfolio na stronie : www.fotosiudak.pl :) ZAPRASZAM !

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Zdjęć nie da się opisać, zdjęcia trzeba zobaczyć :) ! Zapraszam na spotkanie, na którym zaprezentuje wiele moich ulubionych zdjęć z ostatniego sezonu ślubnego ;) !

Kontakt

Kreatywny fotograf Bielsko , fotograf Żywiec , Śląsk , Małopolska www.fotosiudak.pl

website facebook youtube

Bielsko-Biała

67 km od Bytomia

36 km od Jastrzębia-Zdrój

49 km od Katowic

18 km od Żywca

Poniedziałek

06:00 -22:00

Wtorek

06:00 -22:00

Środa

06:00 -22:00

Czwartek

06:00 -22:00

Piątek

06:00 -22:00

Sobota

06:00 -22:00

Niedziela

06:00 -22:00

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: