• Usługodawcy
 • Zlecenia ślubne
 • Suknie ślubne
 • Organizer

  Wirtualny Organizer Ślubny

  Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

  Zarejestruj się
 • Blog Lovestory
 • Produkty
 • Inspiracje
Studio PUKU
Studio PUKU Kępno
(15)
Zobacz profil
LOVE&LIGHT Martyna Kuhn / Fotografia
LOVE&LIGHT Martyna Kuhn / Fotografia Kraków
(8)
Zobacz profil
Fotografia Łukasz Gryko
Fotografia Łukasz Gryko Poznań
Zobacz profil
Picsane Love
Picsane Love Warszawa
Zobacz profil
Hubert Sosnowski - Pinewood Studios

Hubert Sosnowski

Hubert Sosnowski - Pinewood Studios

Jako fotograf nigdy do końca nie wiem, co powinienem o sobie napisać. Uważam, że moje zdjęcia wystarczająco opisują mnie oraz moją pracę. Jestem normalnym człowiekiem, takim jak Wy i kocham robić to co robię. Jeśli trafiliście na ten portal, to znak, że potrzebujecie jednego - świetnych zdjęć z Waszego ślubu, abyście mogli wspominać ten dzień do końca życia i pokazywać Waszym dzieciom i wnukom, jak to kiedyś wyglądało. Ja sam uwielbiam słuchać takich opowieści od rodziców czy dziadków, dla mnie jest to jak czytanie dobrej książki. Poprzez swoją pracę chcę abyście i Wy opowiadali te historie, i aby moje zdjęcia wędrowały przez pokolenia w Waszych rodzinach i przekazywały wspomnienia.

1500 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska

900 zł

Reportaż ślubny

2000 zł

Plener ślubny

1500 zł

Pakiet: Reportaż + Plener

3000 zł

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

3500 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Kiedy oddaję gotową pracę i widzę uśmiech i zachwyt na twarzach ludzi. Jak wracają im wspomnienia i jak na wyciągnięcie ręki będą mogli do nich wrócić w każdej chwili.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Z czystej ciekawości;) Wcześniej robiłem głownie sesje portretowe, a stąd już niedaleko do sesji plenerowych z udziałem par młodych. Para z mojego portfolio zobaczyła wcześniej zdjęcia z jednej z moich sesji z użyciem kolorowych dymów i bardzo zapragnęła mieć podobną. I tak zaczęła się ta przygoda.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Teoretycznie od stycznia 2018, więc jestem nowy w tym temacie. Jednak od dłuższego czasu wykonuję m.in. zdjęcia portretowe, więc jestem obyty z sesjami z udziałem ludzi.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Na sprzęcie Canona, ale jak to powiedział Ansel Adams: "Najważniejszy element aparatu fotograficznego znajduje się 12 cali za nim". I w pełni się z tym zgadzam.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Gdy opada największy stres, zarówno w przypadku pary młodej jak i gości, czyli chwilę po pierwszym tańcu. Wtedy goście się rozluźniają i zaczynają zachowywać naturalnie. Nie ma nic lepszego, niż naturalne emocje i reakcje na zdjęciach.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Około dwóch tygodni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta to plener ślubny oraz reportaż. Ale oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycje i Wasze pomysły. Tak, te szalone również ;)

Jaki jest Twój styl?

Hmm, określiłbym go na lekki vintage z dużą ilością prawdziwych emocji i niepohamowanej radości.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Poświęcenie i dbałość o szczegóły. Widać to po ich zachowaniu względem siebie samych i tego, w jaki sposób chcą zorganizować swoje przyjęcie. Ważne, żeby każda rzecz była dopięta na ostatni guzik.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Zachodzące, letnie słońce nad jeziorem, masa drzew dookoła z porozwieszanymi lampionami. Gdzieś z boku rozpalone ognisko z gośćmi skupionymi w koło. Parkiet ze zwykłych desek i klimatyczna muzyka (trochę swingu, trochę jazzu, trochę R&B, trochę rock'n'rolla. No i oczywiście najważniejszy punkt, to zakochana do granic możliwości para młoda ;))

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Każda para zapada mi w pamięć i jest wyjątkowa. Nie ma niczego bardziej szczerego i budzącego nadzieję, niż para ludzi wyznająca sobie miłość przy świadkach, którzy im w tym wszystkim szczerze kibicują. Wszyscy mamy w sobie coś, czym chcemy się dzielić ze światem i to jest najważniejsze.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Oczywiście z moją dziewczyną, która jest obecna na każdej sesji. Jest moim drugim fotografem, czasem asystentką, przewodnikiem (tak panowie, „kobiece oko” jest czasami bardzo potrzebne ;)), ale przede wszystkim- wsparciem.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Kiedy na jednej sesji, ostatniego lata narobiliśmy trochę kolorowego dymu (tego bezpiecznego oczywiscie :)) i ktoś nadgorliwy wezwał straż pożarną. Poczułem się znowu, jak dziecko, które wybiło szybę piłką. Ale oczywiście wszystko dobrze się skończyło :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Kiedy będą zdjęcia?? Naprawdę, to najczęściej zadawane pytanie. Zawsze staram się dostarczyć Wam zdjęcia najszybciej jak to tylko możliwe, jednak czasami na oszałamiający efekt trzeba trochę poczekać;)

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Że dla mnie nie jest to zwykłe pstrykanie zdjęć aparatem. To jest jedna z wielu składowych. Dobra sesja zaczyna się od planowania, wymiany pomysłów, szukania idealnej lokalizacji, poprzez faktyczne robienie zdjęć aż po selekcję, postprodukcję, drukowanie, staranne zapakowanie... Jeśli efekt końcowy ma być oszałamiający, zarówno dla Was jak i dla mnie, to nie możemy pominąć żadnego z powyższych punktów.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Wasze odczucia i intuicja. Jeśli podoba Ci się styl fotografa, to jest to najważniejsze. Zawsze możemy umówić się na spotkanie, porozmawiać i nawet zrobić kilka próbnych zdjęć. Najważniejsze jest wzajemne zaufanie i zrozumienie.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Uważam, że każdy z nas został obdarzony dokładnie takim samym potencjałem, wystarczy go tylko odpowiednio długo szlifować. Nie mówię, że nie poniosłem w życiu porażek, ale to właśnie dzięki takim lekcjom, uczymy się najwięcej i zdecydowanie nie powinniśmy ich unikać.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Mam świeże podejście do fotografii, jestem otwarty na wszelkie pomysły, a każda sesja którą organizuję jest inna. Dobrze dobieram barwy, co jest jednym z głównych aspektów jeśli chodzi o pozytywny odbiór, ponieważ robimy to nieświadomie. Uważam również, że moje fotografie są ponadczasowe. Jeśli przetrwają lata, to nadal będą wyglądały bardzo dobrze ;)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Kreatywnym podejściem do każdej sesji. Ważne dla mnie jest to kim są ludzie, których fotografuję. Ich pasje, zainteresowania, pochodzenie, marzenia. To zawsze pomaga przy dobrej sesji, może nakreślić jej charakter i nadać pewną nietuzinkowość.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Z każdego zlecenia mam kilka zdjęć, z których jestem szczególnie zadowolony, bo zostały ustrzelone dokładnie w tym najważniejszym momencie.

Kontakt

Hubert Sosnowski - Pinewood Studios

Legnica

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Life in Frame
Life in Frame Kraków
(4)
Zobacz profil
Dane Słowo
Dane Słowo Kraków
Zobacz profil
Szklane Oko
Szklane Oko Wrocław
(4)
Zobacz profil
Deep Art Weddings
Deep Art Weddings Poznań
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: