Fotografia Ślubna Magdalena Szczucka

Magdalena Szczucka

Fotografia Ślubna Magdalena Szczucka

Powstańców Śląskich 88, Wrocław

(16)
Pokaż telefon

Fotografuję od 2010 roku. Od tego czasu skupiam się na fotografii portretowej. W 2016 roku wykonałam swój pierwszy reportaż ślubny i robię to do dziś.
Łapię chwilę, tak to najlepsze określenie, które opisuje sposób mojej pracy. Lubię prawdziwe, szczere, często niepozowane ujęcia, z których można zrobić piękną historię Waszego dnia. Chcę, żebyście patrząc na fotografie z Waszego ślubu mogli poczuć się tak, jakbyście tam byli. Aby te zdjęcia przywołały wszystkie emocje.

Skontaktuj się za mną w prywatnej wiadomości!

2300 zł - 4200 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Sesja narzeczeńska

450 zł - 450 zł

Reportaż ślubny

2300 zł - 2500 zł

-Całodniowy reportaż ślubny (od przygotowań do oczepin)
-Galeria internetowa zabezpieczona hasłem
-300 zdjęć poddanych obróbce na spersonalizowanym pendrive
-Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu
-5 wpoddanych autorskiej obróbce do 3 dni po ślubie

Plener ślubny

700 zł - 900 zł

Plener w kraju lub za granicą

Pakiet: Reportaż + Plener

2700 zł - 3300 zł

-Całodniowy reportaż ślubny (od przygotowań do oczepin)
-Galeria internetowa zabezpieczona hasłem
-400 zdjęć poddanych obróbce na spersonalizowanym
-Krótka sesja plenerowa w dniu ślubu pendrive
-Album fotograficzny
-Sesja plenerowa w innym dniu (w kraju lub za granicą)
- 50 odbitek w formacie 15x23
-5 poddanych autorskiej obróbce do 3 dni po ślubie

Fotobudka

600 zł - 600 zł

Mobilna fotobudka – polaroid, 100 szt. wkładów, gadżety do zdjęć, książka do wpisów, tło fotograficzne (70x100), kleje, flamastry, nożyczki itd.

Opinie

5.0

16 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

I

Iga

Z całego serca i z czystym sumieniem polecam Panią Magdę, pełen profesjonalizm i niesamowita pozytywna energia! Zdjęcia były wykonane z najwyższą starannością o szczegóły i nasze życzenia. Pani Magda potrafiła nam doradzić i podzieliła się doświadczeniem co nam też pozwoliło być spokojniejszym w tak stresującym dniu by nie było tego widać. Goście także byli bardzo zadowoleni z tego co mogli później zobaczyć. Gorąco polecam.

2 tygodnie temu

IK

Iga K

Bardzo dobry wybór! Pani Magda to bardzo utalentowana osoba, potrafi zastrzykach na zdjęciu piękne emocje! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć, które dostaliśmy. Piękne kadry i kolory. Mamy super pamiątkę na całe życie!

3 tygodnie temu

Najlepszy wybór! Magda to dobry duch każdego wesela ;) niezwykle uśmiechnięta, pełna energii i optymizmu. Potrafi wydobyć to co najważniejsze :) Zdjęcia wyszły niezwykłe a goście byli oczarowani. Pasję widać na każdym kroku, a raczej w każdym zdjęciu ;)

2 miesiące temu

WM

Weronika M

Niewiele pamiętaliśmy ze swojego ślubu i wesela. Dopiero zdjęcia pozwoliły nam na poskładanie wszystkiego w całość. To są takie emocje, że wiele rzeczy robi się nieświadomie i ciężko zapamiętać. Piękna historia stworzona przez Magdę, która odzwierciedliła wszystkie momenty i chwile. Pięknie skomponowany zestaw, który Magda zaprojektowała. Wszystko według tego co nam się podobało. Gorąco polecam współpracę z fotografem, który lada moment podbije świat :)

3 miesiące temu

CS

Cezary S

Piękny dzień, który został udokumentowany najlepiej jak się da. Z Magdą poznaliśmy się osobiście dopiero w dniu ślubu, ale świetny kontakt złapaliśmy w 5 minut. Podczas ceremonii prawie nie zauważyliśmy, że jest z nami fotograf, a ujęcia mamy bezcenne. Wszystko zrobione z pomysłem i według naszych oczekiwań. Magda spisała wszystkie uwagi, które mieliśmy co do zdjęć. Przeprowadziła z nami szczegółowy wywiad podczas którego sami byliśmy zaskoczeni, że zapomnieliśmy o kilku ważnych kwestiach. Możliwość wybrania zdjęć z przyjęcia to doskonała opcja. Wszystko elegancko spakowane. Porządny fotograf z ogromnym talentem i potencjałem.

3 miesiące temu

CS

Cezary S

Piękny dzień, który został udokumentowany najlepiej jak się da. Z Magdą poznaliśmy się osobiście dopiero w dniu ślubu, ale świetny kontakt złapaliśmy w 5 minut. Podczas ceremonii prawie nie zauważyliśmy, że jest z nami fotograf, a ujęcia mamy bezcenne. Wszystko zrobione z pomysłem i według naszych oczekiwań. Magda spisała wszystkie uwagi, które mieliśmy co do zdjęć. Przeprowadziła z nami szczegółowy wywiad podczas którego sami byliśmy zaskoczeni, że zapomnieliśmy o kilku ważnych kwestiach. Możliwość wybrania zdjęć z przyjęcia to doskonała opcja. Wszystko elegancko spakowane. Porządny fotograf z ogromnym talentem i potencjałem.

3 miesiące temu

IP

Irena P

Zdjęcia z naszego ślubu i przyjęcia otrzymaliśmy kilka dni temu. Szybka realizacja i dużo pięknych zdjęć, które mogliśmy sami wybrać. Nie martwiliśmy się dzięki temu, że dostaniemy zdjęcia, na których źle wyszliśmy. Mój mąż w końcu przekonał się do robienia zdjęć, bo Magda potrafi mocno wpłynąć na osobę, którą fotografuje :) Czuliśmy się bardzo swobodnie. Polecamy

4 miesiące temu

MZ

Marta Z

Nie wyobrażam sobie współpracy z innym fotografem. Otrzymaliśmy dokładnie to czego oczekiwaliśmy. Wszystko takie piękne: zdjęcia z przygotowań, ze ślubu i z przyjęcia - takie prawdziwe i magiczne. Wszystko ma swój niepowtarzalny klimat. Sami wybraliśmy zdjęcia, które nam się podobały, a okazało się, że takich, które nam się podobają jest zdecydowanie więcej. Całym sercem polecam Magdę - jest najlepsza!

4 miesiące temu

KS

Kamila S

Wzorowa współpraca. Pani Magda to osoba w pełni zaangażowana w swoją pracę. Widać, że fotografia to jej pasja. Wszystko wytłumaczyła, ustawiła nas do zdjęć i rozluźniła atmosferę. Polecamy bardzo, bardzo mocno!

4 miesiące temu

GM

Gosia M

Świetne fotki starannie obrobione i przygotowane. Na całe zlecenie czekaliśmy niecałe 2 tygodnie, a już po 2 dniach dostaliśmy pierwszą dawkę fotek z naszego dnia. Terminowość, sumienność, pomysłowość, uczciwość i staranność to cechy, które Pani Magda ma opanowane do perfekcji. Dziękujemy raz jeszcze.

4 miesiące temu

KM

Karolina M

Mieliśmy skromną i mała uroczystość 🙂 Zaledwie 50 gości, ślub kościelny i bardziej bankiet niż zabawa weselna. Z tego powodu wahaliśmy się do ostatniej chwili czy wziąć kogoś kto będzie robił zdjęcia. Na 2 tygodnie przed ślubem zadzwniliśmy do Magdy, która podjęła się zrobienia dla nas zdjęć. To była naprawdę dobra decyzja. Super nam się współpracowało! Mnóstwo radosnych chwil, które zostały zatrzymane na fotografiach i w albumie. Dzięki Magda nie tylko za zdjecia ale tez za te wszystkie chwile, w których ratowałas nam życie(dosłownie:)). Polecamy z czystym sumieniem pracę Magdy jako fotografa. GWARANTUJE że będziecie zadowoleni.

4 miesiące temu

AM

Adam M

Wszystko przebieglo super. Fotki pierwsza klasa, zadowolenie +100, poczucie humoru +110, profesjonalność +120. POLECAM!

5 miesięcy temu

MC

Monika C

Wspaniale spędzony czas podczas naszego dnia! Wszystko wyszło tak jak sobie wymyślimy. Pięknie uwiecznione momenty na zdjęciach - chyba najlepsze zdjęcia jakie kiedykolwiek otrzymaliśmy. W wolnych chwilach po "enty" raz oglądamy nasz album, który wykonała Magda. Czekamy na kolejną sesję, tym razem świąteczną 🙂 Serdecznie polecam i gwarantuje satysfakcję i ogromne zaskoczenie! Magda - dziękujemy jeszcze raz i rób to co kochasz i w co wkładasz całe serce!

5 miesięcy temu

WP

Weronika P

Nasza współpraca z Magdą zaczęła się od sesji narzeczeńskiej, która została wykonana w takim klimacie w jakim sobie wymarzyliśmy. Wszystkie chwile zostały uchwycone w najpiękniejszych momentach. Zdecydowaliśmy wtedy, że Magda musi zrobić nam reportaż na ślubie i koniecznie kolejną sesję plenerową po ślubie. Naprawdę wszystko zostało uchwycone! Łącznie z dekoracjami, naszymi przygotowaniami w nietypowych miejscach. Każda chwila wykorzystana maksymalnie! Każdy gość mógł znaleźć siebie nie na jednym, a minimum na kilku zdjęciach. Rodzice byli tak zadowoleni, że sami zdecydowali pracować z Magdą w przyszłym roku na 40 rocznicę ślubu 🙂 Świetny kontakt, szybko wykonane zlecenie i niesamowita atmosfera podczas współpracy! Polecam na 150% i na pewno do zobaczenia! 🙂

6 miesięcy temu

AV

Ania V

Z Magdą mieliśmy przyjemność współpracować podczas sesji ślubnej. Atmosfera była niesamowita! Jej zapał, energia i kreatywność wielokrotnie nas zaskoczyły. Zdjęcia wyszły dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Zero stresu i martwienia się o efekt końcowy. Polecam Magdę w 100%, ponieważ jest prawdziwym fotografem z pasją, doskonale zna się na tym co robi i można czuć się przy niej w pełni swobodnie!

7 miesięcy temu

RP

Renata P

Z Magdą mieliśmy przyjemność współpracować totalnie przez przypadek, jednak to co z tej współpracy powstało jest nieprzypadkowe i niepowtarzalne! Stworzyliśmy sesję zaręczynową oraz poślubną plenerową, dodatkowo Magda towarzyszyła nam w trakcie ceremonii zaślubin. Magda jest niesamowicie pozytywną oraz otwartą osobą, która potrafiła stworzyć luźną atmosferę w trakcie sesji oraz wykrzesać z nas "modeli" . Swoim zaangażowaniem dosłownie zaskakuje. Bardzo liczyła się z naszym zdaniem, co dla nas jest także bardzo ważne, zarówno co do wyboru stylu sesji, dodatków, strojów oraz miejsca, jak i wyboru zdjęć publikowanych. Uchwyciła wszystko to co chcieliśmy: emocje, uczucia oraz chwile, które pragniemy pamiętać do końca życia a dzięki Jej fotografią na pewno tak będzie. Dziękujemy z całego serca oraz polecamy z czystym sumieniem, ponieważ współpraca ta była wspaniałą przygodą i zabawą a fotografie zachwycają nie tylko nas.

7 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

To, że widać efekt mojej pracy, która cieszy innych

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Raz, drugi, trzeci wykonałam reportaż ślubny dla swojej rodziny i znajomych. Po tym czasie zaczęłam zajmować się tym profesjonalnie

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Z Parami Młodymi współpracuję od 2016 roku

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Na pełnoklatkowych aparatach marki Canon

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Przygotowania - tyle się dzieje i prawie nic z tego nie pamiętacie. Kościół - moment wyjścia z kościoła Pierwszy taniec :)

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zwykle zależy to od ilości zdjęć, ale staram się przygotować reportaż do 4 tygodni, często są to 2-3 tygodnie.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Przygotowania, błogosławieństwo, ceremonię zaślubin, przyjęcie weselne do godziny około 1 w nocy, plener w innym dniu.

Jaki jest Twój styl?

Naturalny, często niepozowany z nutką magii

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wszyscy chcecie, żeby to co piękne zostało zatrzymane na zdjęciach.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy ślub jest piękny, bez względu na to gdzie się odbywa. Liczą się ludzie i atmosfera. Każdy kolejny ślub zaskakuje mnie tak samo :)

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

Oczywiście :) Jest kilka par z którymi do dziś utrzymuję kontakt - to wspaniali ludzie.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Ze szczerymi

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Jest dużo takich sytuacji, bo na każdym weselu dużo się dzieje :)

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy przyjadę wcześniej. Odpowiadam TAK :) Czy zrobię zdjęcia rodzinne. TAK Czy wszystkie zdjęcia będą obrobione: TAK Czy możemy dokupić więcej zdjęć po weselu: TAK Czy piję na weselu: NIE Czy sesja plenerowa może być w dniu ślubu: TAK

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Mam skończony kurs fotografii ślubnej (który obejmuje zarówno praktykę jak i teorię) Kurs liturgiczny fotografii w kościele - wiem jak się zachować, aby nie przeszkadzać zarówno księdzu, młodej parze jak i gościom. Bez tego dokumenty ksiądz ma prawo nie zgodzić się na wykonywanie zdjęć podczas ceremonii. Ukończyłam kursy fotografii ślubnej i portretowej - również studyjnej. Robię to z pasją i miłością, więc nie przychodzę na wesele tylko po to, aby zarobić.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Zaufanie i odpowiedzialność. Chęć współpracy i szacunek.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Chwytam ulotne chwile, które mijają w ułamku sekundy, a dzięki zdjęciom możecie do nich wrócić. Pokazuję emocje i ruch na zdjęciach - lubię dynamiczne ujęcia, na których widać, że coś się dzieje.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Przede wszystkim nie można namawiać kogoś do współpracy. Zobacz moje zdjęcia, przeczytaj mój opis, zadzwoń do mnie lub napisz, a najlepiej się spotkajmy, jeśli poczujecie, że jestem fotografem, z którym chcecie współpracować, to bardzo mnie to ucieszy.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Wszystkie zdjęcia poddane obróbce. Otrzymuje ode mnie zaraz po ślubie kilka zdjęć, abyście mogli dać mi znać oczy odpowiada Wam obróbka oraz zaktualizować status na Facebooku :) Robię albumy i daję spory rabat na albumy dla rodziców. Dojeżdżam do 100 km bez dopłaty. Nie wychodzę z wesela dopóki nie mam tego co potrzebuję, aby stworzyć piękną historię.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Ulubione... hm ciężko powiedzieć, ale chyba dwie sesje zdjęciowe: jedna w Nowym Yorku, a druga w Los Angeles były najciekawszymi doświadczeniami zeszłego sezonu. Najbardziej popularna piosenka to zdecydowanie Ed Sheeran i Perfect :) nie mam ulubionej ;)

Wolne terminy

Kontakt

Fotografia Ślubna Magdalena Szczucka

Powstańców Śląskich 88 53-333 Wrocław

154 km od Częstochowy

Inspiracje ślubne

Znajdź fotografa ślubnego w Twoim województwie