KRUG PHOTOGRAPHY

Paweł Krug

KRUG PHOTOGRAPHY

(57)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

KRUG PHOTOGRAPHY ... to kolory, światło, gesty, uczucia, pasja i zaufanie.

To historia o Was, opowiadana unikatowymi zdjęciami, które zatrzymują jej najpiękniejsze chwile i pozwalają do nich wracać.

Każdy reportaż jest dla nas wyjątkowy – traktujemy go jak zaproszenie do Waszego życia, pełnego osobistych wzruszeń i emocji. W pracy staramy się być tuż obok Was, wczuwać się w klimat tego wyjątkowego dnia, ale nie reżyserować przebiegu wydarzeń, a chwytać chwile i emocje takimi, jakimi są.
Pracujemy wszędzie, gdzie nas zaprosicie – odległość nie ma znaczenia.

Jeżeli przemawia do Was klimat fotografii tworzonej przez KRUG PHOTOGRAPHY, zapraszam do współpracy. Jeśli macie jakieś wątpliwości albo chcecie poznać szczegóły naszej pracy, piszcie, pytajcie.

Może akurat jeden z następnych reportaży lub wyjazdów plenerowych będzie naszym wspólnym udziałem.
Stwórzmy razem Waszą historię!

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 5500 zł

SPRZĘT

Canon

Sony

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2022 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2018

Oferta - Krug Photography

Sesja narzeczeńska

700 zł - 1000 zł

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów wystarczy pobrać ofertę lub zadzwonić albo napisać.
Zapraszam do kontaktu.

Reportaż ślubny

3500 zł - 4500 zł

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów wystarczy pobrać ofertę lub zadzwonić albo napisać.
Zapraszam do kontaktu.

Plener ślubny

1000 zł - 1500 zł

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów wystarczy pobrać ofertę lub zadzwonić albo napisać.
Zapraszam do kontaktu.

Pakiet: Reportaż + Plener

4500 zł - 5500 zł

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów wystarczy pobrać ofertę lub zadzwonić albo napisać.
Zapraszam do kontaktu.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

5000 zł - 6000 zł

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów wystarczy pobrać ofertę lub zadzwonić albo napisać.
Zapraszam do kontaktu.

Opinie - Krug Photography

5

57 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

KW

Klaudia W

Paweł to nie fotograf - to artysta! Zdjęcia z naszego ślubu i wesela są dziełem sztuki i szczerze powiem, że nigdy piękniejszych nie widziałam. Trudno wybrać kilka ulubionych, bo każde jest magiczne... Uchwycone zostały różne emocje i dzięki temu mamy piękną, bezcenną pamiątkę. Dziękujemy Pawle za zaangażowanie, jesteś najlepszym fotografem na świecie!

1 miesiąc temu

WH

Witold H

Jeśli z tak ciężkim materiału jak my, udało się zrobić takie fenomenalne zdjęcia - no to już świadczy o klasie ;) Wszystko co ważne, oraz niby nieważne a jednak istotne - w świetnych kadrach, jakości i z pełnym spokojem

5 miesięcy temu

JZ

Justyna Z

jeśli potrzebujesz fotografa, który podejdzie do tematu uwiecznienia ślubu i wesela z sercem, Paweł jest osobą, której szukasz. Zdjęcia, które robi, są wyjątkowe, nigdy wcześniej nie widzieliśmy takiej relacji zdjęciowej że ślubu. Oddają dynamikę i emocje, które towarzyszą w tym ważnym dniu. Paweł porusza się w tym wszystkim bardzo sprawnie, profesjonalnie, z wysoką kulturą osobista. Ma na sobie kilka aparatów i zmienia je jak z rewolweru. A do tego cały czas się uśmiecha. Przyjechał do nas na ślub na Podlasie aż z Wielkopolski i widzimy po efektach pracy, że to nie był przypadek. Polecamy!

7 miesięcy temu

MZ

Marianna Z

Paweł, trudno jest napisać cokolwiek nowego, czego nie napisał nikt wcześniej, ale to wyraźnie świadczy o tym, że jesteś po prostu genialny w tym co robisz. Zdjęcia otrzymaliśmy jakieś dwa tygodnie temu, a ja dzień w dzień oglądam je i zachwycam się każdym kadrem wciąż na nowo. Bezbłędnie uchwycasz najpiękniejsze momenty, najbliższych ludzi i EMOCJE! Zdjęcia są przepiękne, naturalne i dosłownie przenoszę się w czasie do tego dnia kiedy je widzę. To co robisz jest magiczne i bardzo dziękuję Ci, że zgodziłeś się być w tym dniu z Nami. Jeśli ktokolwiek zastanawia się czy wybrać Pawła na swojego fotografa, niech nie zastanawia się minuty dłużej. Czysty profesjonalizm jeśli chodzi o zdjęcia, wspaniały człowiek po prostu. Dziękujemy po raz setny!

10 miesięcy temu

JS

Joanna S

Jak zobaczyłam zdjęcia Pawła na Instagramie to wiedziałam, ż to musi być ten fotograf- żaden inny. Pokazałam Przemkowi jego galerię- jemu też bardzo odpowiadała estetyka Pawła ale zapytał mnie czy jestem pewna i czy nie chce poszukać innych jeszcze? - NIE! Ten i nikt inny albo ślubu nie będzie! Nie zawiodłam się…Paweł zrobił nam przepiękne zdjęcia- ale to mało powiedziane- one są zachwycające, doskonałe, idealne, mistrzowskie, boskie…po prostu PETARDA. Dodatkowo Paweł to tez świetny gość…😊 Cieszę się, ze czeka nas jeszcze wspólna sesja - bardzo chieliśmy mieć sesje we Włoszech i z Pawłem zaplanowaliśmy już wyjazd. Mało tego - Paweł ma doświadczenie bo już robił wiele sesji za granicą i bardzo nam pomógł z przygotowaniami:) Paweł dziękujemy ( MILION RAZY) za Twoje zaangażowanie, za to że znosiłeś moje małe foszki- zdenerwowanie i stres czasami tak na mnie działają, ze staję się nieznośna :P Dziękujemy za te cudowne zdjęcia- wiedziałam, że potrafisz robić cuda ale że czarować- to mnie zaskoczyłeś ;D Pamiętaj, że nasze zaproszenie na obiad i drineczki jest nadal aktualne….! Az chce sie wziąć kolejny ślub- zeby mieć wiecej takich zdjęć od Ciebie! PAWŁA POLECAMY każdej parze która marzy o zdjęciach z najwyższej półki!

10 miesięcy temu

GR

Gabriela R

Paweł był w tle, nie narzucał się z pozowaniem. Uchwycił bardzo naturalne monety i miał wiele dobrych pomysłów na kadr. Zdjęcia po obróbce są świetne, lubię często do nich wracać i wspominać. Szczerze polecam, jeśli chcecie mieć piękne zdjęcia z wesela, w końcu to najlepsza pamiątka.

10 miesięcy temu

SH

Sonia H

Fantastyczna współpraca. Jako para nie jesteśmy zupełnie przyzwyczajeni do zdjęć, więc nie byliśmy łatwym materiałem, a efekty są na prawdę mega. Pamiątka na całe życie! ;)

10 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Zapraszam do zakładki - OFERTA

Wolne terminy

Kontakt - Krug Photography

KRUG PHOTOGRAPHY

website facebook instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 7661750167

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: