KRUG PHOTOGRAPHY

Paweł Krug

KRUG PHOTOGRAPHY

(62)
Pokaż telefon
Zadzwoń

O nas

KRUG PHOTOGRAPHY ... to kolory, światło, gesty, uczucia, pasja i zaufanie.

To historia o Was, opowiadana unikatowymi zdjęciami, które zatrzymują jej najpiękniejsze chwile i pozwalają do nich wracać.

Każdy reportaż jest dla nas wyjątkowy – traktujemy go jak zaproszenie do Waszego życia, pełnego osobistych wzruszeń i emocji. W pracy staramy się być tuż obok Was, wczuwać się w klimat tego wyjątkowego dnia, ale nie reżyserować przebiegu wydarzeń, a chwytać chwile i emocje takimi, jakimi są.
Pracujemy wszędzie, gdzie nas zaprosicie – odległość nie ma znaczenia.

Jeżeli przemawia do Was klimat fotografii tworzonej przez KRUG PHOTOGRAPHY, zapraszam do współpracy. Jeśli macie jakieś wątpliwości albo chcecie poznać szczegóły naszej pracy, piszcie, pytajcie.

Może akurat jeden z następnych reportaży lub wyjazdów plenerowych będzie naszym wspólnym udziałem.
Stwórzmy razem Waszą historię!

PRZEDZIAŁ CENOWY

3500 zł - 5500 zł

SPRZĘT

Canon

Sony

WYRÓŻNIENIA

Wedding.pl Wybór Par Młodych 2023 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2022 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2020 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2019 Wedding.pl Wybór Par Młodych 2018

Oferta - Krug Photography

Sesja narzeczeńska

700 zł - 1000 zł

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów wystarczy pobrać ofertę lub zadzwonić albo napisać.
Zapraszam do kontaktu.

Reportaż ślubny

3500 zł - 4500 zł

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów wystarczy pobrać ofertę lub zadzwonić albo napisać.
Zapraszam do kontaktu.

Plener ślubny

1000 zł - 1500 zł

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów wystarczy pobrać ofertę lub zadzwonić albo napisać.
Zapraszam do kontaktu.

Pakiet: Reportaż + Plener

4500 zł - 5500 zł

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów wystarczy pobrać ofertę lub zadzwonić albo napisać.
Zapraszam do kontaktu.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

5000 zł - 6000 zł

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów wystarczy pobrać ofertę lub zadzwonić albo napisać.
Zapraszam do kontaktu.

Opinie - Krug Photography

5

62 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

TO

Tobiasz O

Usługa reportażu ślubnego w wykonaniu Pawła to było mistrzostwo świata! Przez całą uroczystość czuliśmy się zaopiekowani przez Pawła. Kierował nas i pouczał co mamy robić aby zdjęcia były najlepsze zarówno podczas uroczystości jak i pleneru. Zdjęcia które otrzymaliśmy spełniły nasze oczekiwania jakie mieliśmy na podstawie jego portfolio. Mają one charakter i artystyczny wygląd o jaki Paweł dba. W trakcie współpracy nie było problemów z kontaktem z Pawłem. Szczerze polecam jego usługi.

1 miesiąc temu

AK

Agata K

Gorąco polecam! Niezwykle oko do łapania momentów, jesteśmy zachwyceni. Zdjęcia z parkietu oddają absolutnie wszystko co działo się na weselu! Bardzo miły i swobody kontakt z fotografem :)

3 miesiące temu

KF

Klaudia F

Paweł jest profesjonalistą, którego z czystym sumieniem możemy polecić. Zaangażowany, cierpliwy, wspierający i co bardzo ważne w dniu ślubu - wprowadzający spokój. Zdjęcia przerosły nasze oczekiwania. Jesteśmy nimi zachwyceni i pomimo upływu kilku miesięcy od ich otrzymania, nieustannie je przeglądamy. Pawła wyróżnia przede wszystkim olbrzymi talent do uwieczniania emocji. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem jak zobaczyliśmy, że Paweł uchwycił z pozoru małe, nieistotne momenty, które jednak dla nas znaczyły bardzo wiele - przelotna interakcja z przyjaciółmi, czy spojrzenie podczas tańca. Co więcej, w momencie tych zdarzeń nie byliśmy nawet świadomi, że jesteśmy fotografowani, co również pokazuje profesjonalizm Pawła, który był „niewidoczny”, ale jednak był obok nas i wiedział co warto uwiecznić, za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Otrzymaliśmy od Pawła cudowną pamiątkę, a emocje uchwycone przez niego na fotografiach sprawiają, że podczas oglądania ich, czujemy się jakbyśmy na nowo przeżywali te cudowne chwile. Od samego początku czuliśmy się zaopiekowani. Paweł podczas swojej pracy wziął pod uwagę wszystko o co go prosiliśmy.

4 miesiące temu

KW

Klaudia W

Paweł to nie fotograf - to artysta/profesjonalista! Zdjęcia z naszego ślubu i wesela to dzieła sztuki i... nie przesadzam! Zazdroszczę każdemu kto ma przed sobą współpracę z Pawłem, bo dzięki niemu - piękna pamiątka na całe życie - gwarantowana. Na fotografiach złapany jest wachlarz emocji - radość, wzruszenie, miłość... nie każdy fotograf to potrafi. Dziękujemy Pawle!

4 miesiące temu

OO

Oliwia O

Pełen profesjonalizm w połączeniu z przyjacielskim i luźnym podejściem Pawła w tym nieco stresującym oraz pełnym emocji dniu jakim jest ślub pozwoliło nam poczuć się swobodnie by cieszyć się pięknymi wspomnieniami uwiecznionymi również na niesamowitych zdjęciach przez niego wykonanych :) jesteśmy zachwyceni i serdecznie polecamy !

5 miesięcy temu

KW

Klaudia W

Paweł to nie fotograf - to artysta! Zdjęcia z naszego ślubu i wesela są dziełem sztuki i szczerze powiem, że nigdy piękniejszych nie widziałam. Trudno wybrać kilka ulubionych, bo każde jest magiczne... Uchwycone zostały różne emocje i dzięki temu mamy piękną, bezcenną pamiątkę. Dziękujemy Pawle za zaangażowanie, jesteś najlepszym fotografem na świecie!

6 miesięcy temu

WH

Witold H

Jeśli z tak ciężkim materiału jak my, udało się zrobić takie fenomenalne zdjęcia - no to już świadczy o klasie ;) Wszystko co ważne, oraz niby nieważne a jednak istotne - w świetnych kadrach, jakości i z pełnym spokojem

11 miesięcy temu

Pytania i odpowiedzi

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Zapraszam do zakładki - OFERTA

Wolne terminy

Kontakt - Krug Photography

KRUG PHOTOGRAPHY

website facebook instagram Usługodawca oświadczył, że jest przedsiębiorcą. NIP: 7661750167

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: