Przednamislub.pl - Fotografia ślubna i teledyski
Przednamislub.pl - Fotografia ślubna i teledyski Leszno
(19)
Zobacz profil
MARTA FALKOWSKA
MARTA FALKOWSKA Katowice
(13)
Zobacz profil
People Are Stories - Kinga Stempkowska Fotograf
People Are Stories - Kinga Stempkowska Fotograf Sopot
(5)
Zobacz profil
Luxury Wedding Movies
Luxury Wedding Movies Kalisz
(34)
Zobacz profil
Nasze Fotografie

Damian Kociołek

Nasze Fotografie

Wrocław

(4)

O nas

Bardzo lubię fotografować śluby. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Dobrze się przy tym bawię a jednocześnie staram się abyście otrzymali naprawdę rzetelną pamiątkę z tego ważnego dla Was dnia. Będzie krótko i na temat, bez zbędnego lania wody.

PRZEDZIAŁ CENOWY

598 zł - 3588 zł

Oferta - Nasze Fotografie

Reportaż ślubny

598 zł - 3588 zł

Cena zależy od ilości czasu, jaki mam z Wami spędzić. Od tego też zależy ilość przekazanych zdjęć w postaci cyfrowej, ilość wydrukowanych fotografii a także sposób przekazania Wam całości materiału.

Każda moja propozycja związana ze ślubem zawiera:
💑 Spotkanie przed ślubem (plus zdjęcia)- przed ślubem spotkamy się w jakimś fajnym miejscu aby się poznać, ustalić szczegóły i oczywiście zrobić parę zdjęć, które to otrzymacie ode mnie w formie cyfrowej do późniejszego wykorzystania. Ja będę miał możliwość sprawdzić jak zachowujecie się przed obiektywem a wy będziecie mogli przekonać się, jak pracuję.
⏲️ Moją dostępność dla Was przez umówioną ilość czasu. W dniu ceremonii, będę z Wami i dla Was, przez umówioną wcześniej ilość godzin. Spokojnie, nie biegam ze stoperem, zazwyczaj zostaję dłużej.
🎞️ Odpowiednią ilość zdjęć poddaną postprodukcji. Otrzymacie ode mnie przynajmniej tyle zdjęć ile proponuję. Gotowych do wydruku oraz taki sam komplet przygotowany do publikacji w Social Media. Bez obaw, zawsze staram się oddać Wam więcej zdjęć.
👩‍👩‍👧‍👦 Zdjęcia grupowe z rodziną i przyjaciółmi. Zawsze staram się wykonać takie fotografie. Czasem się nie udaje bo okoliczności nie sprzyjają ale zawsze próbuję.
📸 Krótki plener w dniu ślubu. Staram się zawsze zabrać Młodą Parę i Świadków na chwilę aby zrobić parę zdjęć gdzieś na uboczu. Czasem się nie udaje bo okoliczności nie sprzyjają ale zawsze próbuję.
🌐Umieszczę zdjęcia w galerii online. Po szczegóły zapraszam do kontaktu. Galeria może być zabezpieczona hasłem.
💽 Pliki cyfrowe gotowe do wydruku i do Social Media
🖨️ Wydruki w maksymalnym formacie 15×23
📑 Ciekawą propozycję w postaci ślubnej strony www. Po szczegóły zapraszam do kontaktu. Opcja płatna dodatkowo, ale nie zawsze 🙂
🗺️ Bezpłatny dojazd z Wrocławia do 50 km w jedną stronę. W razie czego, nie będę się czepiał o kilka kilometrów w jedną czy w drugą stronę. Dalej obowiązuje stawka urzędowa, czyli: 0,8358 zł.
💡 Nasze wspólne pomysły 🙂

Sesja narzeczeńska

299 zł - 598 zł

W przypadku fotografowania ślubu, taka sesja jest gratis.

Samodzielna sesja narzeczenskaa to:
Około 1 godziny czasu na zdjęcia. Spokojnie, nie biegam ze stoperem, nie powiem w połowie, że to koniec i idziemy do domu bo minęła godzina.
10 zdjęć w postaci cyfrowej (do druku i do Social Media). Pliki przekażę za pomocą Google Drive lub WeTransfer.
10 wydruków (maksymalna wielkość to : 15x23 [cm]. Wydruki będą przekazane w kopercie.
Umieszczę zdjęcia w galerii online dostępnej pod adresem: www.dowolnanazwa.naszefotografie.pl
Każde dodatkowe zdjęcie: 29 zł/ szt.
Dojazd w granicach administracyjnych Wrocławia: free. W razie czego, nie będę się czepiał o kilka kilometrów w jedną czy w drugą stronę.
Dojazd poza Wrocław, stawka urzędowa, czyli: 0,8358 zł.
Jak coś wymyślimy, to można negocjować. Jestem przekupny 🙂

Opinie - Nasze Fotografie

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

AS

Anna S

Polecam w 100%. Współpraca z Damianem była czystą przyjemnością. Jej efektem są piękne zdjęcia, które zostaną fajną pamiątką na lata. Atmosfera, jaką wprowadza również zasługuje na docenienie - znakomite poczucie humoru, pełen luz i jednocześnie profesjonalizm. Damian po prostu lubi to co robi i to widać :)

1 rok temu

AP

Ada P

świetna atmosfera, bardzo dobre kadry, mogę w 100% wszystkim polecić tego fotografa!

1 rok temu

Źródło: Facebook

AB

Angelika B

Polecam współpracę z tym fotografem! :) Efektem są piękne zdjęcia, a na szczególną uwagę zasługują spokojna atmosfera jaką Damian potrafi stworzyć, jego poczucie humoru, mnóstwo pomysłów własnych i duża otwartość na uwagi klientów oraz odpowiadanie na ich potrzeby. Serdecznie polecam. :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

MF

Magdalena F

Serdecznie polecam!!!Fotografia ślubna pełna emocji i wzruszeń!! Damian nie ingeruje w to co się dzieje. Po prostu tworzy niepowtarzalną pamiątkę na całe życie.Współpraca z Damianem to istna przyjemność, jest to osoba kontaktowa, która swoim uśmiechem,oraz mega ogromnym poczuciem humoru uspokaja w tak ważnym dniu. Wielkie podziękowania za towarzyszenie Nam w tym Dniu, jak i super spędzony czas podczas sesji narzeczeńskiej :D To był świetny wybór decydując się właśnie na niego, czuliśmy się gdybyśmy znali się kilka lat ( zresztą niektórzy z Naszych Gości weselnych tak właśnie myśleli). Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę;) Pozdrawiamy

2 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Prostoą i przejrzystością. Jestkrótko i na temat, bez zbędnego lania wody.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

- Spotkanie przed ślubem, coś w rodzaju sesji narzeczeńskiej. - Reportaż ze ślubu - galeria online - ślibna strona www - i masa innych naszych pomysłów :-)

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Bezwzględnie tak! Przed ślubem spotkamy się w jakimś fajnym miejscu aby się poznać, ustalić szczegóły i oczywiście zrobić parę zdjęć, które to otrzymacie ode mnie w formie cyfrowej do późniejszego wykorzystania. Ja będę miał możliwość sprawdzić jak zachowujecie się przed obiektywem a wy będziecie mogli przekonać się, jak pracuję.

Kontakt - Nasze Fotografie

Nasze Fotografie

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Marzena Grzelak FOTOGRAFIA
Marzena Grzelak FOTOGRAFIA Ostrów Wielkopolski
Zobacz profil
love PHOTO
love PHOTO Wrocław
(10)
Zobacz profil
KRUG PHOTOGRAPHY
KRUG PHOTOGRAPHY Poznań
(56)
Zobacz profil
Kamila Suliga Fotografia
Kamila Suliga Fotografia Opole
(16)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: