Jacek Krzyżowski - Fotograf
Jacek Krzyżowski - Fotograf Tychy
(47)
Zobacz profil
Kamerą i aparatem - Krzysztof Kaczmarowski Fotografia
Kamerą i aparatem - Krzysztof Kaczmarowski Fotografia Kraków
(1)
Zobacz profil
Luxury Wedding Movies
Luxury Wedding Movies Kalisz
(34)
Zobacz profil
A Piłkowska Fotografia
A Piłkowska Fotografia Poznań
(5)
Zobacz profil
Nasze Fotografie

Damian Kociołek

Nasze Fotografie

Wrocław

(4)

O nas

Bardzo lubię fotografować śluby. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Dobrze się przy tym bawię a jednocześnie staram się abyście otrzymali naprawdę rzetelną pamiątkę z tego ważnego dla Was dnia. Będzie krótko i na temat, bez zbędnego lania wody.

PRZEDZIAŁ CENOWY

598 zł - 3588 zł

Oferta - Nasze Fotografie

Reportaż ślubny

598 zł - 3588 zł

Cena zależy od ilości czasu, jaki mam z Wami spędzić. Od tego też zależy ilość przekazanych zdjęć w postaci cyfrowej, ilość wydrukowanych fotografii a także sposób przekazania Wam całości materiału.

Każda moja propozycja związana ze ślubem zawiera:
💑 Spotkanie przed ślubem (plus zdjęcia)- przed ślubem spotkamy się w jakimś fajnym miejscu aby się poznać, ustalić szczegóły i oczywiście zrobić parę zdjęć, które to otrzymacie ode mnie w formie cyfrowej do późniejszego wykorzystania. Ja będę miał możliwość sprawdzić jak zachowujecie się przed obiektywem a wy będziecie mogli przekonać się, jak pracuję.
⏲️ Moją dostępność dla Was przez umówioną ilość czasu. W dniu ceremonii, będę z Wami i dla Was, przez umówioną wcześniej ilość godzin. Spokojnie, nie biegam ze stoperem, zazwyczaj zostaję dłużej.
🎞️ Odpowiednią ilość zdjęć poddaną postprodukcji. Otrzymacie ode mnie przynajmniej tyle zdjęć ile proponuję. Gotowych do wydruku oraz taki sam komplet przygotowany do publikacji w Social Media. Bez obaw, zawsze staram się oddać Wam więcej zdjęć.
👩‍👩‍👧‍👦 Zdjęcia grupowe z rodziną i przyjaciółmi. Zawsze staram się wykonać takie fotografie. Czasem się nie udaje bo okoliczności nie sprzyjają ale zawsze próbuję.
📸 Krótki plener w dniu ślubu. Staram się zawsze zabrać Młodą Parę i Świadków na chwilę aby zrobić parę zdjęć gdzieś na uboczu. Czasem się nie udaje bo okoliczności nie sprzyjają ale zawsze próbuję.
🌐Umieszczę zdjęcia w galerii online. Po szczegóły zapraszam do kontaktu. Galeria może być zabezpieczona hasłem.
💽 Pliki cyfrowe gotowe do wydruku i do Social Media
🖨️ Wydruki w maksymalnym formacie 15×23
📑 Ciekawą propozycję w postaci ślubnej strony www. Po szczegóły zapraszam do kontaktu. Opcja płatna dodatkowo, ale nie zawsze 🙂
🗺️ Bezpłatny dojazd z Wrocławia do 50 km w jedną stronę. W razie czego, nie będę się czepiał o kilka kilometrów w jedną czy w drugą stronę. Dalej obowiązuje stawka urzędowa, czyli: 0,8358 zł.
💡 Nasze wspólne pomysły 🙂

Sesja narzeczeńska

299 zł - 598 zł

W przypadku fotografowania ślubu, taka sesja jest gratis.

Samodzielna sesja narzeczenskaa to:
Około 1 godziny czasu na zdjęcia. Spokojnie, nie biegam ze stoperem, nie powiem w połowie, że to koniec i idziemy do domu bo minęła godzina.
10 zdjęć w postaci cyfrowej (do druku i do Social Media). Pliki przekażę za pomocą Google Drive lub WeTransfer.
10 wydruków (maksymalna wielkość to : 15x23 [cm]. Wydruki będą przekazane w kopercie.
Umieszczę zdjęcia w galerii online dostępnej pod adresem: www.dowolnanazwa.naszefotografie.pl
Każde dodatkowe zdjęcie: 29 zł/ szt.
Dojazd w granicach administracyjnych Wrocławia: free. W razie czego, nie będę się czepiał o kilka kilometrów w jedną czy w drugą stronę.
Dojazd poza Wrocław, stawka urzędowa, czyli: 0,8358 zł.
Jak coś wymyślimy, to można negocjować. Jestem przekupny 🙂

Opinie - Nasze Fotografie

5

4 opinie

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

AS

Anna S

Polecam w 100%. Współpraca z Damianem była czystą przyjemnością. Jej efektem są piękne zdjęcia, które zostaną fajną pamiątką na lata. Atmosfera, jaką wprowadza również zasługuje na docenienie - znakomite poczucie humoru, pełen luz i jednocześnie profesjonalizm. Damian po prostu lubi to co robi i to widać :)

1 rok temu

AP

Ada P

świetna atmosfera, bardzo dobre kadry, mogę w 100% wszystkim polecić tego fotografa!

2 lata temu

Źródło: Facebook

AB

Angelika B

Polecam współpracę z tym fotografem! :) Efektem są piękne zdjęcia, a na szczególną uwagę zasługują spokojna atmosfera jaką Damian potrafi stworzyć, jego poczucie humoru, mnóstwo pomysłów własnych i duża otwartość na uwagi klientów oraz odpowiadanie na ich potrzeby. Serdecznie polecam. :)

3 lata temu

Źródło: Facebook

MF

Magdalena F

Serdecznie polecam!!!Fotografia ślubna pełna emocji i wzruszeń!! Damian nie ingeruje w to co się dzieje. Po prostu tworzy niepowtarzalną pamiątkę na całe życie.Współpraca z Damianem to istna przyjemność, jest to osoba kontaktowa, która swoim uśmiechem,oraz mega ogromnym poczuciem humoru uspokaja w tak ważnym dniu. Wielkie podziękowania za towarzyszenie Nam w tym Dniu, jak i super spędzony czas podczas sesji narzeczeńskiej :D To był świetny wybór decydując się właśnie na niego, czuliśmy się gdybyśmy znali się kilka lat ( zresztą niektórzy z Naszych Gości weselnych tak właśnie myśleli). Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę;) Pozdrawiamy

3 lata temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Prostoą i przejrzystością. Jestkrótko i na temat, bez zbędnego lania wody.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

- Spotkanie przed ślubem, coś w rodzaju sesji narzeczeńskiej. - Reportaż ze ślubu - galeria online - ślibna strona www - i masa innych naszych pomysłów :-)

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Bezwzględnie tak! Przed ślubem spotkamy się w jakimś fajnym miejscu aby się poznać, ustalić szczegóły i oczywiście zrobić parę zdjęć, które to otrzymacie ode mnie w formie cyfrowej do późniejszego wykorzystania. Ja będę miał możliwość sprawdzić jak zachowujecie się przed obiektywem a wy będziecie mogli przekonać się, jak pracuję.

Kontakt - Nasze Fotografie

Nasze Fotografie

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Polecani z kategorii fotograf ślubny

JUAR STUDIO film i foto =Pakiet w mega cenie=
JUAR STUDIO film i foto =Pakiet w mega cenie= Opole
(7)
Zobacz profil
Mateusz Maj - Fotograf / Kamerzysta
Mateusz Maj - Fotograf / Kamerzysta Katowice
(1)
Zobacz profil
KRUG PHOTOGRAPHY
KRUG PHOTOGRAPHY Poznań
(62)
Zobacz profil
Studio PUKU
Studio PUKU Kępno
(27)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: