Reset Media Anna Fedyn

Anna Fedyn

Reset Media Anna Fedyn

Opawska 74, Racibórz

O nas

Eleganckie, minimalistyczne, nowoczesne i z modowym zacięciem. Taką fotografię oferuję parom szukających czegoś oryginalnego i autentycznego.

Pary z wrażliwością na elegancję, minimalizm, architekturę i sztukę.

Pracuję w stylu dokumentalnym z edytorialowym charakterem. Szanuję i nie ingeruję w przebieg wydarzeń. Towarzyszę Wam i Waszym bliskim. Podczas krótkich sesji portretowych udzielam wskazówek, jednak nie naciskam i staram się, by sesje pozowane z Wami były krótkie, relaksujące i zabawne.
Najszybciej skontaktujecie się ze mną bezpośrednio: ania [at] resetphoto.pl

SPRZĘT

Fujifilm

Sony

Oferta - Reset Media Anna Fedyn

Pakiet: Reportaż + Plener

4700 zł - 6500 zł

10-12h reportażu
wszystkie udane zdjęcia z dniu ślubu i wesela
plener w dniu innym niż ślub
albumy, wydruk najlepszych zdjęć, pendrive - przepięknie zapakowane dla Was

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

5000 zł - 7500 zł

10-12h reportażu
wszystkie udane zdjęcia z dniu ślubu i wesela
sesja narzeczeńska
plener w dniu innym niż ślub
albumy, wydruk najlepszych zdjęć, pendrive - przepięknie zapakowane dla Was

Plener ślubny

1200 zł - 3000 zł

Plener ślubny w dowolnym miejscu w Polsce bądź na świecie.

Reportaż ślubny

3000 zł - 6500 zł

W zależności od Waszych potrzeb. Fotografuję mikro przyjęcia ślubne, po duże ślubne bankiety. Od kilku godzin, po 12-godzinne reportaże.

Opinie - Reset Media Anna Fedyn

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Zdjęciami zajmuję się od wielu lat. Formalnie od 2020 działam tylko i wyłącznie w ramach swojej działalności.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Elastycznie podchodzę do każdego zlecenia. Poza standardową ofertą realizuję też wyjątkowe i niepowtarzalne projekty. Wiem, że coraz więcej Młodych Par szuka fotografa świadomie i oczekują czegoś więcej niż sztampowe ujęcia z wesela. Pary które wybierają moją fotografię to osoby ceniące autentyczność i oryginalność. Z wrażliwością na elegancję, minimalizm, architekturę i sztukę. Pracuję w stylu dokumentalnym z edytorialowym charakterem. Szanuję i nie ingeruję w przebieg wydarzeń. Fotografia jest taką dziedziną w której ciągły rozwój to podstawa, nawet jeśli na rynku jesteś od 10 lat.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Dojechanie na miejsce 300 km, sfotografowanie pięknego reportażu i powrót do domu 300km.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Najczęściej padają pytania/stwierdzenie: "Ania, nie potrafimy pozować! nie jesteśmy modelami, nie chcemy wyglądać sztucznie." Wiele osób nie potrafi, wręcz czują się zażenowane uśmiechaniem się do aparatu. Jestem od tego, by Wam pomóc. W dniu wesela uwieczniam Was w najpiękniejszej odsłonie, tak, że nawet nie wiecie kiedy. Towarzysze Wam nie ingerując w przebieg przyjęcia. Na sesji portretowej natomiast podpowiadam co i jak, i najczęściej łapię te momenty pomiędzy ustawianiem się - wtedy macie najszczersze uśmiechy i zachowujecie się naturalnie. Nie naciskam i staram się, by sesje pozowane z Wami były krótkie, relaksujące i zabawne.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W każdym pakiecie dostarczam wszystkie udane zdjęcia - obrobione. To podstawa oferty. Czy jestem z Wami 2h na ślubie cywilnym, czy 10h na całodniowym zleceniu. Natomiast każdy wariant mojej oferty, mogę przygotować całkowicie pod Wasze indywidualne zapotrzebowanie.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Soboty około 10-18 miesięcy, terminy w tygodniu ok 6mc. Nie dokonuję rezerwacji z 2/3-letnim wyprzedzeniem (max to ROK/półtora!). Po 1. ze względu na to, że sytuacja ekonomiczna na całym świecie to zbyt dynamiczna zmienna. Po 2. wykonuję tylko określoną liczbę ślubów, które realizuję. Dbam o jakość zdjęć dla Was, moją kreatywność w dniu Waszego wesela. Nie chciałabym popaść w rutynę tego zawodu i być kolejnym fotografem, który po osiągnięciu pewnego poziomu do 'końca kariery' nie rozwija się bardziej.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Dokumentalny z modowym zacięciem. Z naciskiem na estetykę i emocje. Inspiruje się kinematografią, czarno-białą fotografią streetową, fotografią mody. Wolę fotografować śluby par które identyfikują się z moją pracą, które mi ufają i dla których podobne elementy tego dnia są ważne. Wypracowałam sobie styl, który "nie podąża za trendami". Doceniam klasykę, kolory oddające realizm momentu, aby dostarczać coś, z czego można być dumnym, a przede wszystkim zrobić dla Was coś prawdziwego.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Za każdym razem wykonuję krótką sesję portretową pary. Sesje plenerowa poślubna - w zależności od wspólnego pomysłu (najczęściej ok 1-2 miesiące po ślubie, chyba, że marzy Wam się zimowy klimat, a ślub macie w maju - wtedy ustalamy indywidualnie terminy.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Nie ma lepszego sposobu na poznanie się niż sesja narzeczeńska. Odczarowuję wtedy to poczucie, że sesja i pozowanie to najgorsze i najbardziej krępujące doświadczenie.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Ok 6-8 tygodni na całość zlecenia. Natomiast po każdym zleceniu (do paru dni po) dostarczam dla Was kilka kadrów w formie zapowiedzi.

Kontakt - Reset Media Anna Fedyn

Reset Media Anna Fedyn

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Opawska 74 47-400 Racibórz

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: