Atrakcje na wesele - czym zaskoczyć gości weselnych?
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Atrakcje na wesele – czym zaskoczyć gości weselnych?
Atrakcje na wesele

Atrakcje na wesele – czym zaskoczyć gości weselnych?

4 marca 2019 — Klaudia Kierzkowska
Atrakcje na wesele - czym zaskoczyć gości weselnych - zdjęcie 4

Chęć oczarowania gości weselnych sprawia, że Pary Młode dwoją się i troją, aby zapewnić bliskim niesamowite atrakcje i doznania. Jednak zaskoczenie gości to spore wyzwanie, któremu nie łatwo jest sprostać. Przyznajcie sami, znalezienie sali weselnej czy sukni ślubnej to pestka, w porównaniu ze znalezieniem atrakcji na wesele. A wydawać by się mogło, że nie będzie nic prostszego. Przecież wybór jest tak ogromny i w internecie można znaleźć setki, na pozór ciekawych propozycji. Stół wiejski, czy drink bar nie zaskoczą już nikogo. Podobnie fontanna czekoladowa, czy taniec w chmurach. Czy oczarowanie gości weselnych jest w ogóle możliwe? Oczywiście! Może niektórzy spotkali się z poniższymi atrakcjami, ale dla większości, będzie to coś zupełnie nowego. Wyjątkowe atrakcje na wesele już na Was czekają!

WYBIERZ ATRAKCJE NA SWOJE WESELE

Wyjątkowe atrakcje na wesele

Pokaz zdjęć

Pokaz zdjęć z dzieciństwa to atrakcja, która mimo iż nie wymaga dużych nakładów finansowych, mile zaskoczy Waszych bliskich – zwłaszcza tych, który pojawią się na fotografiach. Wystarczy rzutnik, slajdy i kawałek ściany, aby w oczach gości pojawiła się łza wzruszenia. Dołóżcie wszelkich starań, aby jak największa liczba gości, znalazła się na wyświetlanych fotografiach. Równie dobrze możecie pokusić się o przygotowanie krótkiego filmu z dzieciństwa.

Motyle

Setki, a nawet tysiące motyli wypuszczonych przed kościołem to wyjątkowa, a wręcz magiczna atrakcja, która oczaruje wszystkich! Jest to niestety kosztowna atrakcja zwłaszcza, że efekt jest widoczny przy naprawdę dużej liczbie motyli. Koszt wynajęcia tych wyjątkowych gości rozpoczyna się od 1500 zł. Górna granica nie istnieje, bowiem wszystko zależy od tego, na ile trzepoczących skrzydełek się zdecydujecie.

Atrakcje na wesele - czym zaskoczyć gości weselnych - zdjęcie 3

Foodtruck

Foodtruck to samochód niezwykle popularny w Nowym Yorku, z którego serwowane są różnego rodzaju dania i słodkości. Foodtruck czekający przed salą weselną, zaskoczy przybyłych gości, a smaczne jedzenie zawładnie ich podniebieniami. Może kuchnia meksykańska albo tajska okaże się strzałem w dziesiątkę?

Atrakcje na wesele - czym zaskoczyć gości weselnych - zdjęcie 1

Zobacz także: Foodtruck na weselu – czy to dobry pomysł?

Karykaturzysta

Karykaturzysta to nowość w branży ślubnej. Aby uatrakcyjnić przyjęcie weselne warto skorzystać z usług prawdziwego profesjonalisty. Wysokiej klasy fachowcowi za 3-4 godziny pracy będziecie musieli zapłacić od 1000 do 1500 zł. Karykatury to niezwykle miła pamiątka dla gości weselnych.

WYBIERZ ATRAKCJE NA SWOJE WESELE

 Zobacz także: Wspólny budżet po ślubie

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.