Barista na weselu - modna atrakcja weselna! | Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Barista na weselu – modna atrakcja weselna!
Atrakcje na wesele

Barista na weselu – modna atrakcja weselna!

7 stycznia 2019 — Redakcja Wedding.pl
barista na weselu - zdjęcie 3

Ceremonia zaślubin to magiczna chwila tętniąca miłością i szczęściem, z kolei przyjęcie weselne to czas wspaniałej zabawy i niekończącej się radości. O ile podczas ślubu najważniejsze są Pary Młode i to w ich kierunku zwrócone są oczy wszystkich obecnych, to na weselu niezwykle istotni są również goście. Zakochani organizując przyjęcie weselne, dokładają wszelkich starań, aby zaskoczyć swoich gości rozmaitymi atrakcjami weselnymi. Pragną, aby ich przyjęcie weselne wyróżniało się na tle pozostałych, a tym samym, aby zapadło w pamięci wszystkich przybyłych gości. Bariści zaczęli pojawiać się również na rynku ślubnym i barista na weselu z sezonu na sezon cieszy się coraz to większą popularnością.

WYBIERZ BARISTĘ NA TWOJE WESELE!

Barista na weselu – czy warto?

Barista na weselu - zdjęcie 2

Zobacz także: Zabawy plenerowe na wesele – 7 modnych propozycji!

Kawowa atrakcja dla gości weselnych

Miłośników kawy jest naprawdę wielu. Panowie uwielbiają małą czarną, z kolei Panie przepadają za cafe latte lub za cappuccino. Jeśli chcecie sprawić swoim gościom prawdziwą przyjemność, a jednocześnie czymś ich zaskoczyć, to barista Wam w tym pomoże. Nikt tak jak on nie wie, jak prawidłowo przygotować kawę, jak wydobyć z niej smak i czym go podkreślić. Żaden z gości, który poczuje aromat świeżo zaparzonej kawy i usłyszy dźwięk mielonych ziaren, nie przyjdzie obok baristy obojętnie. Gorzka kawa w połączeniu ze słodkim, weselnym ciastem z całą pewnością umili Waszym bliskim czas.

Barista na weselu - zdjęcie 1

Barista także dla dzieci

Mogłoby się wydawać, że barista jest atrakcją tylko i wyłącznie dla osób dorosłych, pijących kawę. Jednak jak wiadomo dodatkowe atrakcje uwielbiają także i dzieci. Co ciekawe, bariści również i dla nich mogą przygotować coś pysznego. Ciepłe, mocno spienione mleko, delikatnie oprószone czekoladą lub cynamonem powinno zachwycić każdego malucha. 

Zobacz także: Stół tematyczny na weselu – najciekawsze pomysły

WYBIERZ BARISTĘ NA TWOJE WESELE!

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!