Fotobudka z drewna? Jesteśmy na tak! - Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Fotobudka z drewna? Jesteśmy na tak!
Atrakcje na wesele

Fotobudka z drewna? Jesteśmy na tak!

12 kwietnia 2018 —
Fotobudka z drewna? Jesteśmy na tak! 5

A gdyby fotobudka oprócz swojej funkcji użytkowej miałaby też być ozdobą wesela? Wymarzona suknia w stylu boho, wybierane miesiącami dodatki, upolowane w ostatniej chwili przecudne miejsce na wesele. Dbasz o każdy detal, więc czemu fotobudka ma być „jakakolwiek” skoro może być Fotobudką z drewna?

Fotobudka z drewna? Jesteśmy na tak! 1

Naszym domem jest stodoła, zwierzyniec naszym placem zabaw. Najlepiej czujemy się na ranczo, choć najczęściej bawimy się w folwarkach. Staniemy pod dachem, jak i w ogrodzie. Dojedziemy w każdy zakątek kraju nie rujnując Ci przy tym portfela. Wyjeżdżamy z 7 miejsc w Polsce, dzięki temu zawsze mamy blisko.

Fotobudka z Drewna to również świecące drewniane literki. Tu również wyróżniamy się na tle innych. Z nami ogranicza Cię tylko wyobraźnia i wielkość sali na której chcesz postawić wymarzony napis. Nasza oferta to nie tylko LOVE i MIŁOŚĆ. Mamy wszystkie litery alfabetu i nie zawahamy się ich wypożyczyć. Wszystkie, w kilku kopiach. Literki możemy zaświecić przyjemnym światłem żarowym, aby nadać wnętrzu klimat, lub mocnym światłem ledowym – by być głównym źródłem światła na tarasie.

Fotobudka z drewna? Jesteśmy na tak! 4 Fotobudka z drewna? Jesteśmy na tak! 6

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!