Fotobudka na weselu: jaką wybrać, na ile godzin i dlaczego warto?
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Fotobudka na weselu: jaką wybrać, na ile godzin i dlaczego warto?
Atrakcje na wesele

Fotobudka na weselu: jaką wybrać, na ile godzin i dlaczego warto?

19 lutego 2019 — Paulina Kołaczek
fotobudka na weselu - zdjęcie 4

Fotobudka to coraz popularniejsza forma atrakcji weselnej. Spontaniczne ujęcia, zabawne gadżety oraz możliwość drukowania zdjęć od ręki, to doskonała forma uświetnienia każdej imprezy. Dlatego nie dziwi nas, że to wciąż rosnący trend w polskiej branży ślubnej. Jak zorganizować tę atrakcję, aby goście mogli z niej w pełni skorzystać, a po weselu zostały z nami tylko dobre wspomnienia, ale też  pamiątkowe zdjęcia? O przepisie na fotobudkę idealną rozmawiamy z twórcami Fotobudki do Rozpuku!

Fotobudka na weselu – wszystko, co musicie wiedzieć! 

Jaka pora na weselu jest najlepsza na użycie fotobudki?

W przypadku wesela, najlepiej zacząć po pierwszym tańcu, a skończyć przed oczepinami. Po pierwsze, dlatego by nie rozpraszać uwagi gości między różnymi atrakcjami. Po drugie, spożycie pewnych trunków czyni zdjęcia coraz bardziej niewyraźnymi. 🙂

fotobudka na weselu - zdjęcie 1

Drewniana retro-fotobudka to idealny wybór na imprezy w stylu boho lub retro. Unikalny design urządzenia, wysoka jakość zdjęć w kolorze, połączone z całą masą zabawy!

Podświetlana LED-owo fotobudka „szafa” sprawdzi się na każdej imprezie – od wesela po urodziny.

Na ile godzin najlepiej wynająć fotobudkę? 

Najczęściej fotobudkę wynajmuje się na określony czas. Ile go potrzeba? Klasyk odpowie „że to zależy”, ale nasze doświadczenie pozwala nam oszacować następujące liczby:

Liczba gości – czas:

  • 100 gości – 2h
  • 100 – 160 gości – 3h
  • 160 > gości – 4h

Oczywiście te liczby są bardzo orientacyjne, ponieważ wszystko zależy od rodzaju gości. Przykładowo, jeżeli goście w większości to młodzi ludzie, potrzeba będzie więcej czasu – wtedy fotobudka na pewno będzie oblegana częściej. Warto też pamiętać, że fotobudka nie musi być dostępna przez całe wesele. Wszyscy goście spokojnie zdążą zrobić sobie zdjęcie, ponieważ jedna sesja z fotobudką (3 zdjęcia) to ok. 1 minuta.

fotobudka na weselu - zdjęcie 2

Asia i Robert – ekipa Fotobudki do Rozpuku

Od jak dawna działacie w branży ślubnej?

Od zawsze postrzegaliśmy fotobudki jako świetną zabawę i oryginalne uatrakcyjnienie wielu uroczystości. Prywatnie, nigdy nie przepuściliśmy żadnej okazji, aby „cyknąć” sobie w niej zabawne foty. I tak od pomysłu do realizacji – wystartowaliśmy w marcu 2017 roku z własną fotobudką. Jako że wciąż rozwijamy nasze usługi i lubimy nowinki techniczne, stale wprowadzamy nowości. Obecnie mamy już podświetlaną LED-owo fotobudkę „szafę”, drewnianą  retro-fotobudkę i napis LOVE.

Wasza rada dla Par Młodych to…

Dużo uśmiechu i śmiechu, tego szczerego, do rozpuku właśnie! Ten jeden dzień nie musi być najbardziej stresujący w Waszym życiu. Zaczynacie tego dnia niesamowitą przygodę, więc warto tę wędrówkę podjąć z uśmiechem. My możemy Wam w tym trochę pomóc! 🙂

fotobudka na weselu - zdjęcie 5

Duży podświetlany napis LOVE – idealna dekoracja parkietu lub stołu Państwa Młodych.

Fotobudka do Rozpuku

Prywatnie fani zdjęć z fotobudki, zawodowo profesjonalni animatorzy fotobudki – Asia i Robert od 2017 roku uatrakcyjniają swoją Fotobudką do Rozpuku imprezy na Mazowszu i Podlasiu. Ich ofertę wyróżniają oryginalne tematyczne stacje, wysoka jakość zdjęć oraz dbałość o każdy detal. Klasyczna Fotobudka, drewniana Retro-fotobudka, a może duży podświetlany napis LOVE? Sprawdźcie wszystkie możliwości i bawcie się do rozpuku!

Fotobudkę do Rozpuku znajdziecie też na Facebooku!

Paulina Kołaczek
Napisane przez

Paulina Kołaczek

p.kolaczek@wedding.pl

W branży ślubnej od 5 lat, od 2018 związana z portalem Wedding.pl. Fanka zarówno rustykalnych wesel, jak i nowoczesnych przyjęć w miejskim stylu. Prywatnie zakochana w dalekich podróżach i azjatyckiej kuchni.