Gifbudka na wesele - Wedding.pl wyjaśnia i inspiruje
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Gifbudka na wesele – idealna atrakcja na Wasze wesele!
Atrakcje na wesele

Gifbudka na wesele – idealna atrakcja na Wasze wesele!

6 grudnia 2018 — Redakcja Wedding.pl
Gifbudka na wesele - zdjęcie 6

Każda para stara się, aby to właśnie ich ślub był najpiękniejszy, najcudowniejszy i dopracowany w każdym, nawet najmniejszym szczególe. Przyjęcie weselne powinno być niezapomnianym wydarzeniem nie tylko dla Nowożeńców, ale także i dla ich gości. Pary Młode prześcigają się w poszukiwaniu najnowszych i najoryginalniejszych atrakcji weselnych dla swoich bliskich. Dokładają wszelkich starań, aby urozmaicić im czas i zapewnić jak najwięcej rozrywki. Na rynku ślubnym pojawiają się coraz to nowsze propozycje, z których chętnie korzystają młodzi. Jedną z nich jest gifbudka, która stała się jedną z aktualnie najmodniejszych atrakcji weselnych.

WYBIERZ GIFBUDKĘ NA SWOJE WESELE!

Atrakcje weselne kiedyś, a dziś

Jeszcze kilkanaście lat temu największą atrakcją i najfajniejszą zabawą, jak organizowana była podczas przyjęcia weselnego były oczepiny. Obecnie do oczepin Pary Młode podchodzą już z pewnym dystansem. Jednak w zamian proponują gościom inne formy miłego spędzenia czasu. Przyjęcie weselne to przede wszystkim tańce na parkiecie, jednak i od nich trzeba czasami chwilkę odpocząć. I właśnie w tym czasie można skorzystać z dodatkowej atrakcji przygotowanej przez Modą Parę. Gifbudka jest nową odsłoną jakże popularnej foto budki. Gifbudka pozwala na wykonanie zabawnej serii zdjęć lub krótkich filmów. Co ciekawe, umożliwia również wysłanie stworzonego gifa na maila, czy też na portal społecznościowy. Fotografie te są nie tylko wspaniałą atrakcją, ale także wyjątkową pamiątką dla gości weselnych.

Gifbudka na wesele - zdjęcie 1

Zobacz także: Pokaz baniek mydlanych na weselu

Czym jest gifbudka?

Pod pojęciem gifbudki kryje się niewielkie urządzenie umieszczone na metalowym stelażu. Zaskakujący jest fakt, że w jego skład nie wchodzi budka. Jednak dzięki temu nie macie żadnych ograniczeń, nie musicie obawiać się, że nie wszyscy zmieszczą się do budki. Oczywiście urządzenie możecie postawić w zamkniętym pomieszczeniu, a równie dobrze może znajdować się na świeżym powietrzu. W tym przypadku macie ogromne pole wyboru.

Gifbudka na wesele - zdjęcie 2

Zobacz też: Jak przygotować się do pierwszego tańca?

WYBIERZ GIFBUDKĘ NA SWOJE WESELE!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!