Karykaturzysta na wesele - czy warto wybrać taką atrakcję? | Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Karykaturzysta na wesele – czy warto wybrać taką atrakcję?
Atrakcje na wesele

Karykaturzysta na wesele – czy warto wybrać taką atrakcję?

19 lutego 2019 — Klaudia Kierzkowska
Karykaturzysta na wesele - zdjęcie 5

Niezależnie od tego, czy przyjęcie weselne organizujecie w eleganckiej sali, w plenerze, czy w drewnianej stodole, warto w szczególny sposób zatroszczyć się o zaproszonych gości. Smaczne jedzenie i dobra muzyka to podstawa udanego wesela. Oczywiście niezwykle istotna jest również atmosfera i dobre samopoczucie wszystkich uczestników. Pary Młode chcąc zaskoczyć czymś swoich bliskich, tygodniami, a nawet miesiącami poszukują dodatkowych atrakcji weselnych. Miłośników słodkości nie brakuje, dlatego candy bar będzie idealnym pomysłem od strony kulinarnej. Jednak warto zatroszczyć się także o atrakcje, która umili i urozmaici czas bliskim i przyjaciołom. A co powiedziecie na wynajęcie karykaturzysty? Tak, karykaturzysta na wesele to nasza dzisiejsza propozycja!

WYBIERZ ATRAKCJE NA SWOJE WESELE

Karykaturzysta na przyjęciu weselnym

Z naszych statystyk wynika, że większość Par Młodych nawet nie bierze pod uwagę tego rodzaju atrakcji. A może po prostu nie zdają sobie sprawy, że na rynku ślubnym zagościli także karykaturzyści. Karykaturzysta nieodłącznie kojarzy nam się z zakopiańskimi Krupówkami lub inną miejscowością wypoczynkową, którą odwiedza wielu turystów, stąd też pewnie brak skojażeń typowo weselnych. Jeśli jednak zdecydujecie się na skorzystanie z tej atrakcji, ustalcie czy jest to profesjonalista, który ma doświadczenie w pracy na różnego rodzaju eventach i imprezach.  Zaproszenie wysokiej klasy karykaturzysty to wspaniała atrakcja, która mile zaskoczy gości weselnych. 

Karykaturzysta na wesele - zdjęcie 3

Zobacz także: Barista na weselu – modna atrakcja weselna

Atrakcja nie tylko dla dorosłych

Obecność karykaturzysty na przyjęciu weselnym to wyjątkowa atrakcja nie tylko dla dorosłych. To także wspaniałe urozmaicenie dla najmłodszych gości. Rodzinne karykatury będą wspaniałą pamiątką, które być może ozdobią ścianę w niejednym domu. Nie zapomnijcie, abyście i Wy wykonali swoją małżeńską karykaturę! Zastanawiacie się, z jakimi kosztami wiąże się tego rodzaju atrakcja? Wysokiej klasy fachowcowi za około 3-4 godziny pracy będziecie musieli zapłacić około 1000-1500zł. Cena nie jest wysoka, jesli weźmieny pod uwagę, że ta pamiątka zostanie z Wami na lata!

WYBIERZ ATRAKCJE NA SWOJE WESELE

Zobacz także: Wpadki Młodej Pary, których powinniście uniknąć!

Źródło zdjęć: Pinterest.com

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.