Lustrzane fotobudki - najnowszy trend w atrakcjach weselnych
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Lustrzane fotobudki – najnowszy trend w atrakcjach weselnych
Atrakcje na wesele

Lustrzane fotobudki – najnowszy trend w atrakcjach weselnych

6 marca 2018 —
Lustrzane fotobudki - najnowszy trend w atrakcjach weselnych - zdjęcie 3

Dzień ślubu to jeden z piękniejszych dni w życiu Młodej Pary. Mnóstwo cudownych momentów zostanie w głowie małżonków już do końca życia. Przysięga małżeńska, pierwszy pocałunek, taniec czy też podziękowania dla rodziców. Dzięki fotografii, możemy uchwycić chwilę, która jest przecież tak ulotna. Większość Par, bez zastanowienia i chwili wahania korzysta z usług fotografa. Fotobudki również cieszą się niesłabnącą popularnością wśród Par Młodych, ponieważ to świetna weselna atrakcja. Jednak na rynku pojawiła się całkowita nowość, a mianowicie lustrzane fotobudki!

Lustrzane fotobudki

Mirrorbox, czyli lustrzana fotobudka, to całkowita nowość, która będzie wspaniałą atrakcją dla gości weselnych. Lustrzana fotobudka wyglądem przypomina tę standardową, jednak w jej wnętrzu ukryte jest szklane lustro. I to właśnie ono odgrywa tutaj główną rolę. Wystarczy tylko dotknąć lustra, aby bawić się na całego! Możecie zmieniać tło, wybierać rozmiar zdjęcia i najfajniejsze… Pisząc palcem po lustrze, podpisujecie zdjęcie! Wasi goście, zarówno Ci najmłodsi, jak i najstarsi będą zachwyceni. Udana zabawa gwarantowana!

Zobacz także: Atrakcje ślubne przed kościołem

Gadżety

Tak samo jak w tradycyjnej fotobudce, tak i w tym przypadku możecie korzystać z ogromnej ilości gadżetów. Wystarczy puścić wodze fantazji, aby otrzymać niesamowite ujęcia. Karteczki ze śmiesznymi napisami, kolorowe peruki, duże okulary, kapelusz z wielkim rondem – to tylko kilka z najpopularniejszych akcesoriów. Im większa różnorodność gadżetów, tym więcej zabawy i uśmiechu czeka na Waszych gości.

Zdjęcia z lustrzanej fotobudki – jak wykorzystać?

Mirrorbox, nie tylko zapewnia wspaniałą zabawę podczas przyjęcia weselnego, ale także pozostawia wiele cudownych fotografii. Są ich setki, a czasami nawet tysiące! Możecie poprosić gości, aby otrzymane zdjęcia wklejali do Księgi Gości. Powstanie wówczas fotoalbum, który będzie wspaniałą pamiątką dla Młodej Pary. Ciekawym pomysłem jest także wykorzystanie zdjęć, jako drobnego upominku dla Waszych najbliższych. Poproście o dodatkowe odbitki lub zdjęcia zapisane na płycie CD. Kiedy kilkanaście dni po weselu, Wasi goście otrzymają pamiątkowe zdjęcia z lustrzanej fotobudki, na pewno będą mile zaskoczeni.

Zobacz także: Pokaz barmański na weselu

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!