Malowanie piaskiem - wyjątkowa atrakcja na Wasze wesele | Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Malowanie piaskiem – wyjątkowa atrakcja na Wasze wesele!
Atrakcje na wesele

Malowanie piaskiem – wyjątkowa atrakcja na Wasze wesele!

14 grudnia 2018 — Redakcja Wedding.pl
Malowanie piaskiem - zdjęcie 1

Atrakcje weselne stały się nieodłącznym elementem przyjęcia weselnego. Wiele Par Młodych organizujących wesele zastanawia się, czym można zaskoczyć gości. Jakiej atrakcji jeszcze nie widzieli, co nowego i niepowtarzalnego można dla nich przygotować. Dla tych, którzy chcą wzruszyć i oczarować swoich bliskich, polecamy malowanie piaskiem. To iście magiczna atrakcja, która najprawdopodobniej nie pojawiła się na żadnym przyjęciu w Waszej rodzinie.

WYBIERZ ATRAKCJE NA SWOJE WESELE

Malowanie piaskiem – wyjątkowa atrakcja weselna

Pokazy barmańskie, sztuczne ognie czy lampiony puszczane do nieba, to naprawę fajne, ale niestety bardzo popularne atrakcje weselne. Jednak dzięki prawdziwym mistrzom, możecie naprawdę zaskoczyć swoich gości. Profesjonaliści są w stanie stworzyć pokaz, o jakim nawet nie marzyliście w najskrytszych snach. Przyjęcie weselne nieodłącznie kojarzy nam się z głośną muzyką, tańcami i zabawami. Malowanie piaskiem pozwoli Waszym bliskim na chwilę odpoczynku i wyciszenia. Delikatna muzyka w tle i umiejętności malarza wystarczą, aby stworzyć prawdziwe przedstawienie.

Zobacz także: Huśtawka na weselu – atrakcja nie tylko dla dzieci

Malowanie piaskiem - zdjęcie 2

Malowanie piaskiem – podziękowanie dla rodziców

Przepięknym zwyczajem są podziękowania dla rodziców, które Państwo Młodzi składają na przyjęciu weselnym. Wręczają rodzicom drobne upominki i obdarowują ich kwiatami. Jeśli jednak chcecie, aby podziękowania były wyjątkowe, a nawet magiczne, możecie podarować swoim bliskim ten zapierający dech w piersi pokaz. Jesteśmy pewni, że w oczach Waszych rodziców pojawi się niejedna łza wzruszenia.

Malowanie piaskiem - zdjęcie 2

Zobacz także: Podziękowania dla rodziców – foroksiążka

WYBIERZ ATRAKCJE NA SWOJE WESELE

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!