Meduse Events Poland - wyjątkowe doświadczenie na Waszej uroczystości!
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Meduse Events Poland – wyjątkowe doświadczenie na Waszej uroczystości
Atrakcje na wesele

Meduse Events Poland – wyjątkowe doświadczenie na Waszej uroczystości

15 listopada 2018 — Redakcja Wedding.pl
meduse events Poland - panny młode - zdjęcie 1

Meduse Events Poland to pierwsi na rynku kreatorzy idei ekskluzywnych shisha cocktaili, która dzięki swojej innowacyjności stała się niekwestionowanym numerem 1 w branży eventowej oraz ślubnej. Za sprawą swojej ugruntowanej pozycji na rynku, marka ta wyznacza trendy w kategorii atrakcji weselnych. Idea shisha coctaili znalazła również swoje miejsce w Weddingbooku – pierwszym na rynku e-booku dotyczącym trendów ślubnych 2019, wydanego przez Wedding.pl.

Ten wyjątkowy koncept to nie tylko standardowe drinki do picia, ale również unikalny moment, przy którym goście mogą swobodnie zrelaksować się i odpocząć. Doświadczenie, które na długo zapadnie w pamięci wszystkim zaproszonym gościom, niezależnie od charakteru organizowanego przez Was przyjęcia.

meduse events Poland

Wesele, wieczór panieński lub kawalerski, ekskluzywna impreza firmowa –  Meduse Events Poland to unikatowa propozycja, która sprawdzi się wszędzie tam, gdzie goście chcą poczuć się luksusowo. 

Te prestiżowe fajki wodne są ręcznie wykonywane w Czechach z legendarnego czeskiego szkła typu Bohemian. Dzięki nim, modne w dzisiejszych czasach, palenie shishy zamienia się w niepowtarzalne doświadczenie, które pozwala wyróżnić się z tłumu i dostarcza zupełnie nowego wymiaru rozrywki i luksusu.

meduse events Poland

Meduse Events Poland – zasługujesz na luksus!

Meduse Events Poland wprowadzi Was w magiczny świat wypełniony świetlistymi efektami i niespotykanym do tej pory designem. Marka, zainspirowana naturalnym środowiskiem meduz, oferuje imponujące multizmysłowe doświadczenie, które pozwoli zapomnieć o wszystkich dotychczasowych stereotypach związanych z shishą. Gwarantujemy, że pokochacie to przeżycie! 

meduse events Poland

Dzięki najwyższym standardom obsługi i dbałości o najmniejsze szczegóły, Meduse Events Poland to stali goście cyklicznych wydarzeń organizowanych przez najbardziej ekskluzywne resorty hotelowe w Polsce i na świecie.

Za sprawą wyjątkowej receptury cocktaili oraz profesjonalnemu zespołowi dedykowanych shisha sommelierów, każda uroczystość będzie czymś wyjątkowym.

meduse events Poland

Meduse Events Poland swoje usługi świadczy zarówno na świeżym powietrzu, jak i pod dachem. Niepowtarzalnym atutem tych wyjątkowych fajek, w przeciwieństwie do tradycyjnej wersji, jest fakt, że ich dym nie zostawia nieprzyjemnych, drażniących zapachów.

Dzięki temu Meduse Events Poland zagwarantowało sobie pozycję w centrum wydarzeń społecznych. Obsługują takie prestiżowe wydarzenia jak premiery filmowe, pokazy mody, wesela czy ekskluzywne prywatne przyjęcia.

meduse events Poland

Cocktaile przygotowane są w ścisłej współpracy z certyfikowanymi profesjonalistami z branży. Tworzą selektywną mieszanką świeżych owoców, ziół, przypraw oraz ekskluzywnych alkoholi. Dzięki temu znane wszystkim dotychczas doświadczenia związane z paleniem shishy zostaną przeniesione na inny, magiczny i niepowtarzalny poziom.

meduse events Poland - panny młode - zdjęcie 3

Magic Mushroom to ekskluzywny namiot, w którym goście Waszej uroczystości mogą oddać się przyjemności spróbowania tych prestiżowych cocktaili. Wyjątkowy w środku, jak i na zewnątrz. Zainspirowany mistycznym podwodnym światem, który zapewni najwyższy poziom relaksu i prywatności. Idealnie wkomponuje się w strefę chill out na Waszym weselu lub przyjęciu.

meduse events Poland

Planujecie wesele lub inną wyjątkową uroczystość? Zarezerwujcie tę niepowtarzalną i prestiżową atrakcję już dziś. Gwarantujemy, że Wasi goście to docenią.

meduse events Poland - panny młode - zdjęcie 2

meduse events Poland

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!