Pokaz baniek mydlanych na weselu - Wedding.pl podpowiada
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Pokaz baniek mydlanych na weselu
Atrakcje na wesele

Pokaz baniek mydlanych na weselu

8 października 2018 — Redakcja Wedding.pl

Suknie ślubną wybierałaś miesiącami, lokalu weselnego poszukiwaliście kilka tygodni, a nad menu zastanawiacie się już  kilkanaście dni.  Pary Młode dwoją się i troją, aby dzień ślubu był magiczny i dopracowany w każdym, nawet najmniejszym calu.  Nie zapomnijcie o atrakcjach weselnych, które nie tylko umilą czas Waszym bliskim, ale także sprawią, że ten dzień pozostanie na długo w ich pamięci. Jeśli poszukujecie czegoś wyjątkowego, magicznego i z delikatną nutką romantyzmu to pokaz baniek mydlanych na weselu powinien być strzałem w dziesiątkę!

Pokaz baniek mydlanych na weselu

ZAREZERWUJ POKAZ BANIEK MYDLANYCH NA SWOJE WESELE! 

Pokaz baniek mydlanych na weselu

Bańki mydlane cieszą się coraz większym zainteresowaniem pośród Par Młodych, jednak nie są jeszcze bardzo popularne. Dlatego jeśli chcecie, aby atrakcja weselna zaskoczyła Waszych gości, będzie to propozycja właśnie dla Was. Pary Młode prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach. Czasami wystarczą dobrze wszystkim znane bańki mydlane, aby atrakcja skradła serca zarówno tych młodszych jak i starszych gości.

Pokaz baniek mydlanych na weselu

Zobacz także: Pokaz barmański na weselu

Jeśli chcecie uzyskać jak najlepszy efekt wynajmijcie profesjonalistę, który przygotuje zapierający dech w piersi pokaz. Taka atrakcja pozwoli przenieść się Wam i Waszym bliskim do czasów beztroskiego dzieciństwa. Pary, które nie mogą sobie pozwolić na skorzystanie z usług fachowców, mogą kupić małe banki mydlane, które wręczą każdemu z gości. W tym przypadku, to Wy wszyscy będziecie głównymi sprawcami atrakcji weselnej. Bańki mydlane są nie tylko wspaniałym urozmaiceniem dla dzieci, ale dla wszystkich uczestników przyjęcia. Pokaz baniek mydlanych jest również wyjątkowym tłem do zdjęć. Możecie wykorzystać ten pomysł także podczas sesji zdjęciowej.

Pokaz baniek mydlanych na weselu

W którym momencie?

Jeśli zdecydowaliście się na wynajęcie profesjonalisty, pokaz może odbyć się tuż po pierwszym tańcu lub przed podaniem tortu weselnego. W przypadku, gdy bańki mydlane będą puszczać goście, może odbyć się to przed kościołem w momencie, w którym Państwo Młodzi będą z niego wychodzić. Równie dobrze bańki mogą stworzyć niepowtarzalny klimat podczas pierwszego tańca.

źródło zdjęć: Pinterest.com

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!