Pokaz sztucznych ogni na weselu - ile kosztuje ta atrakcja? | Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Pokaz sztucznych ogni na weselu
Atrakcje na wesele

Pokaz sztucznych ogni na weselu

12 lutego 2019 — Klaudia Kierzkowska
Pokaz sztucznych ogni na weselu - zdjęcie 3

Wybór atrakcji na przyjęcie weselne nie daje Wam wciąż spokoju? W Waszej głowie pojawiają się dziesiątki pomysłów, jednak żaden z nich nie jest tym, czego poszukujecie? Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem każda Para Młoda chce czymś zaskoczyć zaproszonych gości. Nowożeńcy dokładają wszelkich starań, aby to właśnie ich przyjęcie weselne zapadło wszystkim w pamięci i wyróżniało się na tle innych. Jedni decydują się na pokazy barmańskie, inni wynajmują fotobudkę. Jeżeli jednak dla Was to wciąż za mało i zależy Wam na naprawdę wystrzałowej atrakcji, to pokaz sztucznych ogni powinien sprostać Waszym oczekiwaniom.

WYBIERZ ATRAKCJE NA SWOJE WESELE

Pokaz sztucznych ogni

Pokaz sztucznych ogni na weselu, będzie bez wątpienia atrakcją, która zachwyci wszystkich gości. Za ryzykowne możecie uznać samodzielne przeprowadzenie pokazu pirotechnicznego i macie absolutną rację. Pamiętajcie, tym powinni zająć się profesjonaliści, którzy mają odpowiednią wiedzę i umiejętności. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że pokaz fajerwerków powinien odbyć się, kiedy na dworze zapanuje całkowita ciemność. A może warto pokusić się o poczęstowanie gości tortem weselnym na świeżym powietrzu, tuż przed lub po pokazie pirotechnicznym? Tysiące iskier, mnóstwo kolorów…nikt nie będzie mógł oderwać oczu! A ddatkowym plusem będą wspaniałe zdjęcia z przyjęcia weselnego z fajererkami w tle!

Zobacz także: Torty weselne z topperem

 Pokaz sztucznych ogni na weselu - zdjęcie 2

Oprawa sceniczna

Pokaz sztucznych ogni to niezwykle bajeczna i magiczna atrakcja. Jeżeli chcecie, aby chwila ta była jeszcze bardziej wyjątkowa, zadbajcie o odpowiednią oprawę sceniczną. Piękna muzyka, confetti, czy sztuczny dym sprawią, że atrakcji tej nikt z Waszych gości nie zapomni do końca życia. Taki pokaz jest wspaniałą okazją do podziękowania bliskim i przyjaciołom za przybycie, a rodzicom za trud jaki włożyli w Wasze wychowanie. Jest to też idealna okazja do sesji zdjęciowej z Waszymi goścmi. Koszt takiego pokazu wynosi od 1500 zł do 3000 zł za minutę. Cena może wydawać się wysoka, ale wspomniania będą bezcenne!

WYBIERZ ATRAKCJE NA SWOJE WESELE

Zobacz także: Zabawy weselne w dobrym guście

Klaudia Kierzkowska
Napisane przez

Klaudia Kierzkowska

k.kierzkowska@wedding.pl

Redaktorka Wedding.pl z branżą ślubną związana od 5 lat. Miłośniczka włoskiej kuchnii i dobrego filmu.