Stół tematyczny na weselu - najciekawsze pomysły | Wedding.pl
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Stół tematyczny na weselu – najciekawsze pomysły
Atrakcje na wesele

Stół tematyczny na weselu – najciekawsze pomysły

14 grudnia 2018 — Redakcja Wedding.pl

Odwieczny spór o to, co jest ważniejsze na przyjęciu weselnym, smaczne jedzenie czy dobra muzyka, wciąż trwa. Pary Młode chcąc sprostać oczekiwaniom wszystkich gości, decydują się na wciąż nowe urozmaicenia i dodatkowe atrakcje weselne. Moda na stoły tematyczne pojawiła się już kilka lat temu. Wszystko zaczęło się od tradycyjnego stołu wiejskiego, ze swojską wędliną, pieczonym pasztetem i chlebem ze smalcem i kiszonym ogórkiem. Jednak z roku na rok przybywa do nas coraz to więcej inspiracji i pomysłów na wyjątkowe i ciekawe stoły tematyczne.

WYBIERZ ATRAKCJE NA SWOJE WESELE

Stół tematyczny na weselu – nasze propozycje

Słodki stół

Bez wątpienia, wielbicieli słodkości na przyjęciu weselnym zawsze jest wielu. Wychodząc na przeciw łasuchom, warto pokusić się o przygotowanie słodkiego stołu, który już samym wyglądem zachęca do jedzenia. Kawałki ciast poukładane na szklanych paterach, mini desery, ciasteczka i muffinki  sprawią, że Waszym bliskim pozostaną słodkie i smaczne wspomnienia z Waszego wesela.

Stół tematyczny na weselu - słodki srół -zdjęcie 6

Zobacz także: Wyjątkowy candy bar na Twoim weselu

Stół z wędlinami

Tradycyjny stół wiejski wciąż cieszy się popularnością, jednak powoli jego miejsce zajmuje zdecydowanie elegantszy stół z wędlinami. Kącik ten możecie dodatkowo wzbogacić o świeże, chrupiące pieczywo i oliwki.

Stół tematyczny na weselu - z wędlinami -zdjęcie 1

Stół z serami

Kolejną, niezwykle smaczną propozycją, która wciąż jeszcze nieśmiało wkracza na przyjęcia weselne jest stół z serami. Decydując się na tego rodzaju stół warto zadbać, aby zagościły na nim naprawdę przeróżne rodzaje serów, które przyozdobione tabliczkami z nazwami będą dodatkową ozdobą.

Stół tematyczny na weselu - sery -zdjęcie 9

Stół z sushi

Warto także zatroszczyć się o wegetarian i o tych, którzy uwielbiając ryby. Stół z sushi to nowa, ale niezwykle smaczna alternatywa dla tradycyjnych kącików z rybami. Sushi i owoce morza będą idealną przekąską pomiędzy ciepłymi daniami.

tół tematyczny na weselu - sushi -zdjęcie 8

Stół z owocami

Jeśli przyjęcie weselne organizujecie latem, warto zastanowić się nad przygotowaniem dla najbliższych stołu ze świeżymi, sezonowymi owocami. Miejsce to na pewno zwróci również uwagą najmłodszych uczestników przyjęcia.

Stół tematyczny na weselu -owoce - zdjęcie 4

Stół z warzywami

Naszą ostatnią, niezwykle zdrową propozycją są świeże, chrupiące warzywa. Na stole mogą pojawić się również sałatki, humus i pyszne sosy, które dodatkowo podkreślą smak warzyw.

Stół tematyczny na weselu - warzywa- zdjęcie 10

Zobacz także: Tradycyjne menu weselne

WYBIERZ ATRAKCJE NA SWOJE WESELE

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!