Zabawy plenerowe na wesele - Wedding.pl podpowiada
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Zabawy plenerowe na wesele – 7 modnych propozycji!
Atrakcje na wesele

Zabawy plenerowe na wesele – 7 modnych propozycji!

29 października 2018 — Redakcja Wedding.pl
Zabawy plenerowe na wesele - zdjęcie 8

Lato i wiosna to pory roku, które bez wątpienia sprzyjają organizowaniu przyjęć weselnych – ciepłe i słoneczne popołudnia, długie wieczory, a wokół pełno zieleni i mnóstwo pachnących kwiatów. Coraz więcej Par Młodych decyduje się na organizację wesela w plenerze. Jednak nawet w przypadku imprezy zorganizowanej na sali, goście weselni z ogromną przyjemnością korzystają ze słonecznej pogody i wychodzą odetchnąć świeżym powietrzem. Dlatego warto zadbać, aby oprócz słońca, w ogrodzie czekały na gości zabawy weselne i orzeźwiające napoje.

WYBIERZ MIEJSCE NA PLENEROWE WESELE!

Zabawy plenerowe na wesele

Decydując się na zorganizowanie zabaw plenerowych, warto także pokusić się o przygotowanie kącika ze świeżymi sokami, słodyczami i drobnymi przekąskami. Ciekawym pomysłem są także cienkie koce dla gości, bo wbrew pozorom, nawet w letnią noc mogą okazać się przydatne.

Zabawy plenerowe na wesele - zdjęcie 1

Kółko i krzyżyk

Kółko i krzyżyk to jedna z popularniejszych gier, której zasad nie trzeba nikomu tłumaczyć. Nie musicie wydawać dużo pieniędzy, bowiem grę tę możecie przygotować bez większego problemu sami. Pamiętajcie, wersja plenerowa powinna być w wielkości maxi!

Zobacz także: Zabawy weselne w dobrym guście 

Zabawy plenerowe na wesele - zdjęcie 2

Rzut obręczą

Rzut obręczą lub kółkiem do celu to nasza kolejna propozycja. Do przygotowania gry będziecie potrzebować skrzynki, pomalowanych butelek i plastikowych, metalowych lub tekturowych kółek. Wszystko pomalujcie jednym, spójnym kolorem i gotowe!

Zabawy plenerowe na wesele - zdjęcie 3

Zobacz też: Zabawy weselne dla dzieci

Domino

Domino w wersji maxi na pewno znajdzie swoich zwolenników. Elementy możecie przygotować z dużych tekturowych pudełek lub z drewnianych elementów. Jeśli czas lub zdolności manualne nie pozwolą Wam na własnoręczne przygotowanie, możecie poprosić bliskich o pomoc.

Zabawy plenerowe na wesele - zdjęcie 4

Ladder golf

Absolutnym ślubnych hitem będzie gra lader golf, która ze standardowym golfem nie ma zbyt wiele wspólnego. Głównym celem gry jest zawieszenie jak największej liczby piłeczek na najwyższym szczeblu.

Zabawy plenerowe na wesele - zdjęcie 4

Jenga

Jenga to gra, która cieszy się dużą popularnością nie tylko w środowisku dziecięcym. Dorośli również ją uwielbiają. A taka duża, drewniana wieża, na pewno przypadnie Waszym gościom do gustu.

Zabawy plenerowe na wesele - zdjęcie 5

Szachy

Naszą kolejną propozycją są szachy o niestandardowej wielkości! Mamy wrażenie, że tą rozrywką bardziej zainteresowani będą panowie.

Zabawy plenerowe na wesele - zdjęcie 6

Rzutki

Naszą ostatnią propozycją weselnej zabawy plenerowej są rzutki. Rzut do tarczy, a może do balonów…?

Zabawy plenerowe na wesele - zdjęcie 7

WYBIERZ MIEJSCE NA PLENEROWE WESELE!

źródło zdjęć: Pinterest.com

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!