chwile.eu

Aneta

chwile.eu

(57)

O nas

DOSTOSOWALIŚMY NASZĄ UMOWĘ DO WARUNKÓW COVID

Ekspert w WeddingDream u Izy Janachowskiej

Pragniemy zatrzymać najpiękniejsze chwile - Wasze niepowtarzalne chwile.... A tak naprawdę - chcemy Wam zrobić super zdjęcia i super film, tak, żebyście mogli wspominać te chwile z największą przyjemnością.

Wiemy, że są one dla Was najważniejsze. Dlatego z największą starannością spełnimy Wasze życzenia. Nasze zdjęcia i filmy pozwolą Wam się przenieść do najcudowniejszych i najwspanialszych wydarzeń z życia. Uchwycone przez nas momenty sprawią, że na Waszych twarzach zagości uśmiech a w sercach pojawi się ogromna radość i wzruszenie. Dedykujemy naszą profesjonalną obsługę, każdemu kto marzy aby jego ślub był w sposób piękny, niepowtarzalny, zachwycający i pełen uroku.... Zapraszamy !

PRZEDZIAŁ CENOWY

3350 zł - 7900 zł

Oferta - chwile.eu

Pakiet: Reportaż + Plener

3400 zł - 5700 zł

Pakiet "STANDARD" foto-video - 5700 PLN

- Przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego
- Błogosławieństwo
- Ceremonia Ślubna
- Reportaż z przyjęcia do godziny 1:00
- Plener w dniu ślubu - 20 min
- Sesja zdjęciowa Pary Młodej z Gośćmi w czasie trwania wesela
- Pendrive w stylowym etui zawierający 200 sztuk obrobionych zdjęć
- Profesjonalne odbitki - 30 sztuk 13x18 cm oraz 5 sztuk 21x30 cm
- Galeria internetowa zabezpieczona hasłem
- Filmowanie 3 kamerami
- Kamera GoPro do samochodu
- Reportaż filmowy 30 minut plus nowoczesny teledysk ślubny - 3-4 minuty
- Płyta DVD oraz pendrive w stylowym etui
- Dojazd do 50km od Warszawy i Radomia GRATIS

UWAGA: sama usługa Foto dla każdego Pakietu to 60% podanej ceny

Reportaż ślubny

4100 zł - 6800 zł

Pakiet "POPULARNY" foto-video - 6800 PLN

- Przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego
- Błogosławieństwo
- Ceremonia Ślubna
- Reportaż z przyjęcia do godziny 1:00
- Plener w dniu ślubu - 30 min
- Sesja zdjęciowa Pary Młodej z Gośćmi w czasie trwania wesela
- Pendrive w stylowym etui zawierający 300 sztuk obrobionych zdjęć
- Profesjonalne odbitki - 40 sztuk 13x18 cm oraz 8 sztuk 21x30 cm
- Galeria internetowa zabezpieczona hasłem
- Filmowanie 3 kamerami
- Kamera GoPro do samochodu
- Dron
- Reportaż filmowy 45 minut plus nowoczesny teledysk ślubny - 3-4 minuty
- Płyta DVD oraz pendrive w stylowym etui
- Dojazd do 50km od Warszawy i Radomia GRATIS

UWAGA: sama usługa Foto dla każdego Pakietu to 60% podanej ceny

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4750 zł - 7900 zł

Pakiet "BEST" foto-video - 7900 PLN

- Przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego
- Błogosławieństwo
- Ceremonia Ślubna
- Reportaż z przyjęcia do godziny 1:00
- Plener w innym dniu niż ślub - 2 godziny
- Sesja zdjęciowa Pary Młodej z Gośćmi w czasie trwania wesela
- Pendrive w stylowym etui zawierający 400 sztuk obrobionych zdjęć
- FOTOALBUM 30x30 cm - 40 stron
- Profesjonalne odbitki - 40 sztuk 13x18 cm oraz 10 sztuk 21x30 cm
- Galeria internetowa zabezpieczona hasłem
- Filmowanie 3 kamerami
- Kamera GoPro do samochodu
- Dron
- Reportaż filmowy 60 minut plus nowoczesny teledysk ślubny - 3-4 minuty
- Płyta DVD oraz pendrive w stylowym etui
- Dojazd do 50km od Warszawy i Radomia GRATIS

UWAGA: sama usługa Foto dla każdego Pakietu to 60% podanej ceny

Sesja narzeczeńska

500 zł - 1650 zł

Usługi dodatkowe

- Sesja narzeczeńska - od 500 PLN
- Podziękowania dla rodziców w formie teledysku 3-4 minuty - od 500 PLN
- Dodatkowy pendrive plus płyta DVD w stylowym etui - 1 komplet - 150 PLN

Dodatkowo możemy zaproponować

Dodatek 1 - fotobudka „Magiczne Lustro” od 3 do 4 h pracy, Księga Gości, gadżety - 850 PLN
Dodatek 2 - ciężki dym „Taniec w chmurach”, fontanny iskier, confetti - 800 PLN
Dodatek 3 - wydruk tego samego zdjęcia 13x18 cm z dnia ślubu (z Kościoła), dla każdej Pary Waszych Gości, w stylowej personalizowanej kopercie wręczany jako prezent Waszym Gościom w dniu ślubu - 3 PLN/sztuka (minimalne zamówienie to 50 sztuk)

Przy decyzji na dodatek 1 i 2 - napis LOVE gratis !
(ceny obowiązują tylko i wyłącznie przy podpisaniu umowy na ofertę Foto/Video)

Uwaga:
- jesteśmy w stanie zrealizować materiał w taki sposób, abyśmy mogli przygotować dla Państwa reportaż filmowy nawet 2-godzinny (w zależności od wydarzeń w dniu ślubu)
- istnieje możliwość domówienia większej ilości obrobionych zdjęć, wydruków zdjęć oraz ilości stron w fotoalbumie

Opinie - chwile.eu

5

57 opinii

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Ceny

Atmosfera

Jakość filmu

A

Ania

Daaaawnooo to było ale ostatni czas zreflektował nas do tego by sobie przymomnieć na chwilę i powrócić do tego wspaniałego dnia, naszego dnia! Był cudowny ale w dużej mierze dzięki Wam! Także po raz kolejny nasza super ekipo DZIĘKUJEMY!!!:-)

1 rok temu

M

Marlena

Chociaż już trochę czasu minęło od naszego cudownego dnia to stwierdziliśmy, że teraz w tym czasie trudnym dla wszystkich możemy Was chociaż trochę wesprzeć duchowo i po raz kolejny móc Wam podziękować za wszystko! Kochani, jesteście cudowni, macie pasje, ciepło a Wasza pomoc jest bezcenna! Dlatego trzymajcie się i mamy nadzieję, że ten czas nie zmieni niczego a po wszystkim dalęj będziecie mogli wspierać młodych i niedoświadczonych, otaczać ich serdecznością i wspaniałymi ujęciami. Dzięki Wam mamy super pamiątkę i wspomnienia. Byliście najlepszym wyborem i strasznie cieszymy się, że na Was trafiliśmy i poznaliśmy;-) Ściskamy;-)

1 rok temu

M

Marzena

W tym tak trudnym czasie, kiedy nikt nie wiedział co tak naprawdę może się wydarzyć, który kosztował nas ogrom nerw do ostatniej chwili, Wy wykazaliście się pełnym profesjonalizmem i ogromnym, ciepłym serduchem, za które strasznie Wam dziękujemy. Dzięki temu co udało Wam się uchwycić i nam przekazać a w tym naszym dniu ten Wasz spokój i wsparcie nas, teraz oglądamy z zachwytem i podchodzimy na luzie z uśmiechem. Dziękujemy!!! choć to słowo wypowiedziane nawet 1000 razy nie będzie w stanie odzwierciedlić naszej wdzieczności za to, że byliście i za sposób bycia z nami:-) Ściskamy Was gorąco w tym czasie mroźnym i niestety dalej ciężkim..

1 rok temu

PW

Piotr W

Co tu dużo mówić - nie mogliśmy wymarzyć sobie piękniejszego dnia i lepszej ekipy foto-video! Kochani - dziękujemy! Za wszystko, dosłownie. Za to, że byliście, że uwieczniliście tak pięknie nasz cudowny dzień, że nas wspieraliście chociaż nie musieliście, za podpowiedzi i przed i w trakcie i teraz po wszystkim już. Zrobiliście kawał dobrej roboty a połowa wcale nie była Waszym obowiązkiem. Ale Wy jesteście normalnymi ludźmi z pasją i sercem, dlatego było tak zaj......e! Szacun nasza Ekipo!!!;-)

1 rok temu

OB

Olga B

Nasz dzień planowaliśmy od dawna, niestety przez obecne czasy i rządy nie było nam do końca dane spędzić go tak jak o tym marzyliśmy. Ale dzięki ekipie chwile.eu na pewno ten dzień pomimo przeciwności losu był wyjątkowy. Ci ludzie wprowadzają taką atmosferę, że człowiek ma wrażenie, że zna ich od zawsze. Ciepło, zaangażowanie i pomoc jaką w tym dniu oferują jest nie do opisania. Mimo, że to był skromny ślub i obiad rodzinny, oni poprowadzili wszystko jak profesjonaliści pod każdym względem. Byli foto, video, zespołem, wodzirejem i wszystkim w jednym!;-) Kochana Ekipo! - dziękujemy! Bo bez Was nie byłoby na pewno takiej atmlosfery i radości, uśmiechu i łez ale pozytywnych. Byliście najlepszym wyborem a w tych ciężkich czasach udowodniliście swój profesjonalizm! I dzięki Wam mamy pamiątkę na całe życie!!!;-)

1 rok temu

MK

Marcin K

Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepiej naszego dnia! Wszystko przebiegło sprawnie tak jak powinno być! A to w dużej mierze dzięki ekipie jaką zdecydowaliśmy sie wybrac;-) Kochani - dziękujemy bo bez Was i Waszego wsparcia prawdopodobnie moglibyśmy zaliczyć sporo wpadek;-) a tak wiedzieliśmy, że Wy macie wszystko pod kontrolą;-) Chętnie powtórzylibyśmy ten dzień jeszcze raz ale tylko z Wami i oczywiście naszymi cudownymi Goścmi! Serdecznie polecamy i dziękujemy;-)

1 rok temu

KS

Katarzyna S

Z czystym sumieniem polecamy tego usługodawcę! Ekipa z chwile.eu nie tylko zaskoczyła nas jakością usług i bogatym pakietem ale i pełnym profesjonalizmem i pomocną radą w tych jakże stresujących momentach dla każdej pary młodej. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i będzie wspaniałą pamiątką na dłuugie lata! :) Jeszcze raz dziękujemy!

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Zaczęliśmy dawno temu i nikt już nie pamięta tej daty :-)

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

W kliku słowach - podstawowa oferta zawiera: fotografowanie i/lub filmowanie przygotowań, ślubu, wesela od przygotowań do oczepin włącznie plus plener w dniu wesela. Dron jest w cenie usługi filmowania. Dodatkowo możemy zaproponować plener w innym dniu niż wesele, sesję narzeczeńską i clip z podziękowaniami dla rodziców. Ponadto dysponujemy również ofertą na Fotobudkę Magiczne Lustro, ciężki dym, confetti, fontanny iskier - sztuczne ognie oraz napis LOVE.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Myślę, że przez wiele lat wypracowaliśmy swój własny styl. Potrafimy myśleć kreatywnie i innowacyjnie. Na pewno potrafimy zrealizować zlecenie według życzeń i upodobań Klienta. Jednakże pamiętamy, że nasze prace to dla Was pamiątka na całe życie. Dlatego też, chcemy żebyście mogli go oglądać z zapartym tchem teraz jak za 10 czy 20 lat... Montaż realizujemy w zależności od wybranego podkładu dźwiękowego oraz muzyki i jest on dostosowany do jej klimatu. Czasami bardziej dynamiczny a czasami łagodniejszy. Jednak WASZ styl, aby był niepowtarzalny, ustalimy wspólnie.

Kontakt - chwile.eu

chwile.eu

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: