• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Modeep Weddings

Piotr Masiak

Modeep Weddings

Warszawa

(4)
Pokaż telefon

Modeep Weddings to nowoczesne teledyski ślubne oraz filmy realizowane w naszym autorskim stylu. Inspirują nas pełne kolorów musicale z wielkiego ekranu. Oferujemy produkcje od 20 do 90 minut, a naszymi Klientami zostają ludzie wrażliwi, poszukujący w życiu jakości oraz artyzmu. Dla Państwa wygody wspólnie z Wind Rose Photography - Maja Zadora, przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet foto&film.

3400 zł - 6000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Filmowanie z powietrza (DRON)

1000 zł - 1000 zł

Jako filmowcy, a więc ludzie czerpiący satysfakcję tylko z faktu uwiecznienia, wedle swojej wizji, czyjegoś życia - uwielbiamy drony. Latają wysoko, pokazują to czego stojący na ziemi człowiek, żadną miarą dostrzec nie może, nadając wspaniałą narracyjną perspektywę, aż po horyzont. Nie oznacza to bynajmniej, że każdy film ślubny powinien zawierać ujęcia z powietrza, wręcz przeciwnie. Dron jest jedynie narzędziem w naszych rękach, a samo jego użycie bez konkretnego zamysłu nie sprawi, że produkcja będzie lepsza. Ponadto drony mają wiele ograniczeń, o których wiedzą tylko profesjonaliści. Nie możemy latać na terenach Parków Narodowych, w pobliżu niektórych lotnisk i obszarów, a także przy złej pogodzie ani w pobliżu nadajników GSM. Gdy już zdecydujemy o wykonaniu lotów dronem sprawdzamy wszystkie warunki prawne, meteorologiczne oraz występujemy o ewentualne zgody na podstawie Świadectwa Kwalifikacji UAV, jakie posiadamy na komercyjne użycie Bezzałogowych Statków Powietrznych w Polsce. Nie wyliczamy długości odbytych lotów, ani zużytych baterii, których mamy wiele sztuk. Jesteśmy w powietrzu tak długo, aż uznamy, że nagrany materiał jest dostatecznie dobry. Wysokiej jakości produkcja filmowa nie znosi pośpiechu, który jest nieodłącznym elementem dnia ślubu, dlatego zazwyczaj loty wykonujemy w dniu poprzedzającym lub nawet po weselu, mamy wtedy czas na szukanie kreatywnych ujęć.

Podziękowanie dla rodziców w formie teledysku

1000 zł - 1000 zł

Sesja narzeczeńska w formie teledysku

1200 zł - 1200 zł

Film ślubny

3500 zł - 5000 zł

Nasza praca nie zaczyna się w dniu ślubu, przeciwnie - znaczenie wcześniej. Pierwsze spotkanie, wspólna kawa i ciastko, poznajemy się, gawędzimy, śmiejemy, rozmawiamy o ślubie, o tym jak się poznaliście, kim jesteście i kto pierwszy rano wstaje. Film nad którym będziemy pracować to wielowątkowa przemyślana opowieść.

Opinie

5

4 opinie

Dodaj opinię

ZW

Załoga W

Świetna współpraca z profesjonalistą w swoim fachu. Dziękujemy ?

1 rok temu

Źródło: Facebook

MW

Magdalena W

Mega profesjonalny, pomysłowy zespół młodych ludzi, szukający nieszablonowych rozwiązań, pracujący z najnowszymi technologiami. Nasz teledysk ślubny to wspaniała pamiątka, do której wracamy przy każdej możliwej okazji :)

1 rok temu

Źródło: Facebook

KW

Krystian W

Mega profeska!!! Z pasją i dużym talentem do tworzenia dobrych ujęć oraz super montażu filmów... Jeszcze raz dzięki za mega pamiątke

1 rok temu

Źródło: Facebook

AP

Aleksandra P

Chciałam mieć film robiony przez osoby z pasja i trafiłem idealnie. To nie są tylko filmowcy tylko artyści, którzy robią to z sercem i przezywają każda minutę ślubu i wesela razem z nami. Byli cudowni i każdemu kogo spytam będę polecać z całego serca.’Ich obecność nie była odczuwalna na ślubie stad tez nie było presji ani stresu przed obiektywem. Byli bardzo dyskretni i subtelni. Jeśli chcecie mieć zrobiony film rzetelni i z uczuciami i opowiadający wasza historie w tym dniu. To trafiliście idealnie.. myśle, że nasza znajomość z Piotrem i Klaudiuszem nie skończy się na jednej imprezie. Bardzo sympatyczni i elastyczni. Szybko dostosowują się do sytuacji. Wczuwają się w klimat wesela. Polecam całym serduchem!!!

1 rok temu

Źródło: Facebook

Kontakt

Modeep Weddings

facebook website instagram vimeo

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: