Wilczyńscy Studio

Monika

Wilczyńscy Studio

(1)
Pokaż telefon

Monika

Online 7 godzin temu

Artystyczne filmy ślubne
wilczynscystudio.pl
1700 zł - 2500 zł

Na ślubie dzieje się wiele. Każdy moment może okazać się tym kluczowym, którego nie chcemy zapomnieć. Dwóch operatorów to komfort dla Was – żadna ważna chwila nie zostanie pominięta. Dwa spojrzenia, dwie perspektywy, dwa miejsca, dwie pary czujnych oczu, dwie wrażliwości. Uzupełniamy się, pomagamy sobie.

Co więcej, to wielkie udogodnienie zarówno dla panny młodej, jak i pana młodego. W trakcie wykonywania reportażu z przygotowań ślubnych może towarzyszyć Wam osoba, przy której będziecie się swobodniej czuli.

Pani młoda bez zawstydzenia będzie mogła ubierać swoją piękną suknię przy Monice, a Pan młody bez obaw będzie ubierał swój smoking przy Łukaszu.

1700 zł - 2500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Sony

Oferta

Reportaż Ślubny

1700 zł - 2500 zł

Filmowanie z powietrza (DRON)

Aktualnie filmowanie z drona bezpłatnie.

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość filmu

Ceny

Atmosfera

PI

Paulina I

Razem z mężem chcielibyśmy podziękować Monice i Łukaszowi za to, że tak profesjonalnie zarejestrowali najważniejszy dzień w naszym wspólnym życiu. Współpracowało nam się świetnie, Cała ekipa ma łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi, stąd sceny w reportażu ślubnym są naturalne i autentyczne. Sami doskonale wiedzą co, kiedy i jak chcą nagrać, my zajęliśmy się sobą i gośćmi, a oni byli praktycznie niezauważalni chociaż mamy zarejestrowany każdy najważniejszy moment naszego ślubu, przygotowań oraz wesela. Plener był cudowny, zaplanowany od początku do końca. Wraz ze scenariuszem! Dziękujemy za indywidualne podejście, stworzenie mega wzruszającego filmu w ramach podziękowań dla rodziców, szybką realizację, piękne ujęcia z drona, nieszablonowy montaż i dobór muzyki. Efekt końcowy jest pełen wyczucia, dobrego smaku, nie nudzi, a wzrusza. Polecamy z całego serca!

2 tygodnie temu

Wolne terminy

Kontakt

Wilczyńscy Studio

Kraków

255 km od Warszawy

Inspiracje ślubne

Zobacz kamerzystów na wesele w Twoim województwie: