Agencja Spinki
Agencja Spinki Kraków
(24)
Zobacz profil
Pracownia ARTIS
Pracownia ARTIS Kraków
(20)
Zobacz profil
Agencja Ślubna Swan
Agencja Ślubna Swan Kraków
(1)
Zobacz profil
Kowalska Events
Kowalska Events Kraków
(1)
Zobacz profil
Ślubna Pracownia Konsultanci Ślubni

Katarzyna

Ślubna Pracownia Konsultanci Ślubni

Osiedle Oświecenia 49/29, Kraków

(15)

O nas

Marzysz o ślubie innym niż wszystkie? Oczywiście, bo to Twój ślub!
Zorganizujemy z Tobą tę najważniejszą w życiu uroczystość!

W Ślubnej Pracowni kreujemy najpiękniejsze śluby, zajmujemy się przede wszystkim spełnianiem Waszych marzeń. Dlatego najpierw długo rozmawiamy o Was – co lubicie, jacy jesteście, czego pragniecie, a dopiero potem kreujemy scenariusz Waszego święta. Na końcu dopracowujemy detale, dopieszczamy drobiazgi, aby ten dzień odzwierciedlał Wasze najskrytsze marzenia.
Zadbamy o to, abyście tego dnia wyglądali olśniewająco, a wszyscy goście jeszcze długo wspominali ceremonię ślubu i Wasze wesele.
Ty możesz skupić się wyłącznie na emocjach, gościach i szampańskiej zabawie, którą będziesz jeszcze długo wspominać.
Szukasz przyjaciółek, które pomogą Ci to wszystko zorganizować?
Porozmawiajmy o Twoim dniu:
Kasia 792 998 025 [email protected]
Paula 791 918 404 [email protected]
#LetsMakeYourDream #SpełnimyTwojeMarzenia #SlubnaPracownia

Oferta - Ślubna Pracownia Konsultanci Ślubni

Kompleksowa organizacja ślubu

2000 zł - 5000 zł

Sami organizujecie swoje wesele, ale Waszym marzeniem jest zorganizowanie ślubu w plenerze. Koszt usługi jest uzależniony od ilości elementów składających się na tą organizacje oraz pracochłonności zlecenia. (Koszt usługi konsultanta nie obejmuje kosztów zatrudnionych wykonawców).

Kompleksowa organizacja wesela

8000 zł - 8999,99 zł

Możemy zająć się pełną organizacja Waszego ślubu i wesela - pomoc w doborze wykonawców, różnorodne lokalizacje, wiele pomysłów, przygotowywanie umów zabezpieczających interesy klienta etc. Koszt uzależniony jest od ilości elementów, którymi musielibyśmy się zająć - do wyliczenia ceny usługi potrzebowałabym poznać Państwa oczekiwania.
Prosimy więc o wypełnienie formularza, który znajduje się na naszej stronie http://www.slubnapracownia.pl/kontakt/#formularz. Dzięki niemu poznamy Wasze preferencje i oczekiwania dotyczące organizacji ślubu i wesela.
W formularzu są podane wszelkie tematy, którymi możemy się zająć i nie trzeba zaznaczać wszystkich, by było to jednoznaczne z wyborem pełnej organizacji, w skład której wchodzą elementy, bez których praktycznie zorganizowanie wesela nie jest możliwe (takie jak np.: sala, catering, zespół, dekoracje, fotograf…).

Opinie - Ślubna Pracownia Konsultanci Ślubni

5

15 opinii

Dodaj opinię

GN

Gosia N

Miałam ogromną przyjemność współpracować ze Ślubną Pracownią,która jest zespołem profesjonalistek z dużym zaangażowaniem w pracy oraz poczuciem humoru.Z ogromną otwartością i uważnością na potrzeby Młodych Par. Polecam z całego serca. Małgorzata Nawój wizażystka

2 lata temu

Źródło: Facebook

AM

Anna M

Tak, polecam z całego serca. pełen profesjonalizm, duże doświadczenie. Marzenko cieszę się, że mogłam Cię poznać, jesteś wspaniałą osobą. Dziękuję Ci za poświęcony czas, za podzielenie się doświadczeniem oraz wiedzą jakie zdobyłaś przez wszystkie lata swojej kariery zawodowej, za Twoje ciepło oraz wsparcie, za to że jesteś.

2 lata temu

Źródło: Facebook

PB

Paula B

Praca wedding plannera to m.in. pośrednictwo między parą młodą a wykonawcami. O ile łatwo można dowiedzieć się czego oczekuje od nas para młoda, tak skomplikowane jest spełnić oczekiwania perfekcyjnych wykonawców i pogodzić obie te strony. Dzięki szkoleniu Wedding Planner Masterclass można poznać wiele osób, które pracują w tej branży od lat i czerpać od nich cenną wiedzę. Konsultant Ślubny to praca z ludźmi, trzeba poznać ich jak najwięcej, aby umieć postawić się w różnych sytuacjach. Do tego fantastyczna atmosfera i spora dawka motywacji. Szkolenie realizowane przez Ślubną Pracownię uwrażliwia. Uwrażliwia na piękno ludzi, ładne rzeczy i zapach świeżych kwiatów. <3

2 lata temu

Źródło: Facebook

MB

Magdalena B

Jestem po szkoleniu Wedding Planner Masterclass w Ślubnej Pracowni, na którym to dostałam porządną dawkę motywacji. To co najbardziej mi się podobało, to duża ilość praktycznych informacji w tak krótkim czasie oraz ciekawi prelegenci. Chciałabym też zwrócić szczególną uwagę na cudowną, swobodną atmosferę, a przy tym profesjonalne podejście prowadzących. Dziękuję Marzena i Magda za przekazaną wiedzę i naładowanie pozytywną energią.

2 lata temu

Źródło: Facebook

MK

Marta K

Marcowa edycja szkolenia Wedding Planner Masterclass była nie tylko niezwykłym doznaniem estetycznym, ale także ogromnym zastrzykiem inspiracji, wiedzy (praktycznej i teoretycznej) i energii do dalszej pracy. W przeciągu trzech dni jako uczestniczki kursu doświadczyłyśmy nie tylko kształcących wykładów i prelekcji, ale także podróży wgłąb siebie. Spotkania przemieniły się w jeszcze bardziej satysfakcjonujące dzięki porannym zajęciom jogi i pysznym jedzonku. Dziewczyny jak zawsze dopięły wszystko na ostatni guzik, a szkolenie wspominam bardzo ciepło (pomimo, że minęło od niego już pół roku) :)

2 lata temu

Źródło: Facebook

ME

Maria E

Magdalene planned our Norwegian/polish in Poland this summer, and we couldn’t be more happy! She managed to plan my dream wedding, without me having to tell here any details. She just got it. The day it self went as smoothly, and to plan. So if you want to plan and have a wedding without a mental breakdown down, and just happy memories, get Magdalene to help you ! :D

2 lata temu

Źródło: Facebook

JP

Jakub P

Chcielibyśmy podziękowac z całego serca Katarzynie Rućkowskiej za 1,5 roczna współprace. Za jej profesjonalizm, cierpliwość oraz serce włożone w przygotowanie naszego wesela. Od pierwszego dnja współpracy wiedzieliśmy że jesteśmy w dobrych rękach. Kasia realizowala wszystkie nasze pomysly i zmiany, nawet te w ostatnich minutach. Służyła dobra rada oraz odpowiedziami na nasze wszelakie pytania. W dniu wesela, wszystko było pięknie zorganizowane, nie musieliśmy się o nic martwić. Kasia zadbała o to by wszystko przyjechało na miejsce wesela na czas, a nie było łatwo ponieważ były fajerwerki, fotobus, napis LOVE, tort weselny, candy bar, endibar, Wodzireje oraz dekoratorka. Kasiu, DZIĘKUJEMY!❤️ -Paulina&Jakub

2 lata temu

Źródło: Facebook

Kontakt - Ślubna Pracownia Konsultanci Ślubni

Ślubna Pracownia Konsultanci Ślubni

Osiedle Oświecenia 49/29 31-636 Kraków

Polecani z kategorii konsultantka ślubna

Wedding Dream by Agnieszka
Wedding Dream by Agnieszka Kraków
Zobacz profil
Only you Wedding Planner
Only you Wedding Planner Kraków
Zobacz profil
MILI SOBIE wedding & event planner
MILI SOBIE wedding & event planner Kraków
Zobacz profil
Raz w życiu
Raz w życiu Kraków
Zobacz profil