Pokaz barmański na weselu - Wedding.pl podpowiada i inspiruje
Wedding.pl / Lovestory / Ślub i wesele / Atrakcje na wesele / Pokaz barmański na weselu
Atrakcje na wesele

Pokaz barmański na weselu

Redakcja Wedding.pl
Pokaz barmański na weselu

Wesele to naprawdę wielkie przedsięwzięcie i jeden z ważniejszych dni w życiu. Dlatego też Pary Młode dokładają wszelkich starań, aby wszystko było dopracowane i dopięte na ostatni guzik. Jeżeli budżet pozwoli, wiele Narzeczonych decyduje się na dodatkowe atrakcje, które zachwycą zaproszonych gości. Pomysłów jest naprawdę wiele, a jednym z nich jest pokaz barmański, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Jednak czy naprawdę watro pokusić się o wynajęcie profesjonalnych barmanów, którzy nie tylko będą serwować pyszne drinki, ale także zaprezentują pokaz barmański na weselu? Naszym zdaniem warto, to fantastyczna atrakcja weselna!

Drink bar na weselu – wspaniała alternatywa

Kolorowe, pięknie wyglądające i cudownie smakujące drinki są wspaniałą alternatywą dla tradycyjnego alkoholu. O ile większość mężczyzn pozostanie raczej przy białej wódce, chociaż w sumie niekoniecznie, to kobiety na pewno będą zachwycone różnego rodzaju drinkami. Profesjonalni barmani potrafią wyczarować cudowne połączenia smaków, które powinny sprostać oczekiwaniom gości.

Zobacz także: Strefa chilloutu na weselu

Drink bar na weselu – coś dla dzieci

Może nawet nie wszyscy zdają sobie sprawę, że taki drink bar jest także wspaniałą atrakcją dla dzieci. Barmani na życzenie najmłodszych mogą przygotować kolorowe drinki, oczywiście bezalkoholowe, pięknie przyozdobione świeżymi owocami. Możecie być pewne, że maluchy będą zachwycone.

Pokaz barmański na weselu

Uwierzcie nam, że pokaz barmański na weselu jest wspaniałą atrakcją dla gości. Elegancko ubrani mężczyźni, którzy rzucają i kręcą butelkami najczęściej w rytm muzyki, potrafią zrobić naprawdę niesamowite wrażenie. Atrakcja trwająca kilkanaście minut, zapiera dech w piersi. Oczywiście tylko profesjonalni barmani robią prawdziwe show. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji, zapoznajcie się z opiniami na temat danego zespołu barmańskiego.

Zobacz także: Lemoniada dla gości weselnych

Koszt drink baru na weselu

Na ostateczną cenę ma wpływ naprawdę wiele składowych. Możemy do nich zaliczyć – wielkość drink baru, ilość różnego rodzaju alkoholi, ilość barmanów oraz godzina do której drink bar ma być dostępny na weselu. Jednak koszt takiej atrakcji waha się w przedziale od 1000 do nawet 3000 zł.

 

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!