Atrakcje weselne na miarę XXI wieku – nowoczesne i wyjątkowe pomysły

Atrakcje weselne na miarę XXI wieku – nowoczesne i wyjątkowe pomysły

Redakcja Wedding.pl

Przygotowujesz wesele lub zamierzasz zająć się tym w najbliższym czasie? Pandemia pokrzyżowała Ci plany i musisz zmierzyć się z ponownym ułożeniem swojego Wielkiego Dnia? A może jesteś DJ’em lub konsultantem ślubnym i szukasz ciekawych nowości do swojej oferty? Bez względu na powód poszukiwań, zapewniamy Cię, że znalazłaś lub znalazłeś się we właściwym miejscu. Opowiemy Ci, co będzie niekwestionowanym hitem nadchodzącego sezonu 2021 w kategorii atrakcji weselnych!

Z założenia każde wesele ma być wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Zarówno Parze Młodej zależy na niepowtarzalnej atmosferze, jak i przedsiębiorca chce mieć oryginalną oraz ciekawą ofertę swoich usług. Przyznasz nam chyba rację, że coraz trudniej znaleźć jest coś, czego przysłowiowo „jeszcze nie grali”? Zwłaszcza trudno wpaść na atrakcje innowacyjne, wykorzystujące nowoczesną technologię i tym samym idealnie pasujące do wesel w XXI wieku.

Przedstawiamy Ci HAPPYWED, czyli najnowocześniejsze i najlepiej integrujące gości zabawy weselne. Atrakcje te zaskakują swoją wyjątkowością dzięki możliwości personalizowania ich przez każdą Parę Młodą. Dostosowaniu podlega kolorystyka, motyw przewodni, własne pytania do konkursów, zdjęcia, filmy czy nagrody. Dzięki temu nie ma dwóch nawet podobnych do siebie wesel, tak samo, jak nie ma dwóch identycznych zakochanych w sobie par. Czy to nie jest najlepszy przepis na wyjątkowe przyjęcie?

Jedyne takie atrakcje dostępne na smartfon

W skład atrakcji HAPPYWED wchodzą różnego typu quizy, konkursy i loterie oraz takie zabawy, jak np. karaoke czy głosowanie. Są to gry skłaniające gości do spontanicznego nawiązywania kontaktów i wspólnego udziału w poszczególnych zabawach. Do tego wszyscy uczestnicy mają łatwy dostęp do informacji organizacyjnych, dzięki którym znają menu weselne, plan imprezy oraz zasady korzystania z poszczególnych atrakcji. Para Młoda może też w kreatywny i oryginalny sposób zorganizować multimedialne podziękowania dla rodziców oraz przeprowadzić quiz na temat losów swojego związku, które przywiodły ich przed ołtarz.

Do wszystkich tych zabaw dostęp daje zwyczajny smartfon dzięki nowoczesnej technologii mobilnej. Nie potrzeba zatem żadnych drogich akcesoriów i narzędzi, których obsługi należałoby nauczyć wszystkich gości. Radzimy więc nie zapomnieć na wesele telefonu, ponieważ może się okazać potrzebny nie tylko do robienia pamiątkowych zdjęć.

PhotoBox, czyli fotobudka nowej generacji

Bez litości w stosunku do wad klasycznej fotobudki, za to pełni uznania dla jej zalet, stworzyliśmy PhotoBoxa, który nazywamy fotobudką nowej generacji lub fotobudką 2.0. Dzięki dodaniu całkowicie nowych rozwiązań, takich jak skanowanie kodów QR z telefonu, sterowanie zdalnym wyzwalaczem, możliwość wyboru ciekawego tła lub filtra bez fizycznego tzw. green-screena, stworzyliśmy fenomenalną nowość. Teraz także na Twoim weselu może pojawić się PhotoBox, który nie potrzebuje ani znudzonego asystenta pomagającego w obsłudze, ani nietrwałych akcesoriów wielokrotnego (i niehigienicznego) użytku.

Nasz PhotoBox nie przeszkadza DJ’owi lub wodzirejowi w realizowaniu planu imprezy. Nie rozprasza też gości, ponieważ całkowicie podlega sterowaniu osoby prowadzącej imprezę. Jest za to idealnym dopełnieniem wszystkich atrakcji, pozwalającym na robienie rewelacyjnych zdjęć i pamiątek, które od razu trafiają do rąk gości weselnych.

Dziecinnie prosta obsługa

Branie udziału w atrakcjach HAPPYWED nie jest trudniejsze od codziennego korzystania ze swojego smartfona. Wymaga jedynie takich umiejętności, jak obsługa przeglądarki internetowej i logowanie się do serwisu. W naszym produkcie postawiliśmy na proste oraz intuicyjne rozwiązania, którym podołają goście praktycznie w każdym wieku.

Dla najmłodszych uczestników zaprojektowaliśmy specjalne atrakcje, które aktywnie zajmą im większą część wesela. Poszukiwanie Skarbów jest przygodą pobudzającą wyobraźnię, która zaciekawi każde dziecko, a rodzicom pozwoli odetchnąć i dobrze się bawić. Jeśli zatem zastanawiasz się, czy zaprosić dzieci na swoje wesele, to obecność HAPPYWED powinna rozwiać te wątpliwości.

Nowoczesne wesele w stylu smart

Opowiedz historię swojej miłości w nowoczesny i wyjątkowy sposób. Podziękuj swoim gościom za obecność, życzenia i prezenty w najlepszy sposób jaki istnieje, czyli podarowując im piękne wspomnienia i unikatowe pamiątki. Z naszymi nowoczesnymi atrakcjami weselnymi HAPPYWED oraz PhotoBoxem skutecznie połączysz dwie rodziny w jedną i na zawsze zapamiętasz ten dzień, jako najważniejszy i najpiękniejszy w swoim życiu. Dlatego gorąco polecamy się na nadchodzący sezon!

Jeśli jesteś DJ’em, wodzirejem lub konsultantem ślubnym i zainteresowały Cię nasze nowoczesne atrakcje, to zapraszamy do udziału w webinarze „Jak zarabiać na imprezach w kryzysie i jak nie dać sobie odebrać 28.000 zł?” już 12 stycznia 2021 roku.

 

Artykuł sponsorowany

fot. materiały prasowe

Redakcja Wedding.pl
Napisane przez

Redakcja Wedding.pl

redakcja@wedding.pl

Redakcja Wedding.pl, największego serwisu ślubnego w Polsce, to zespół doświadczonych dziennikarzy i ekspertów z branży ślubno-weselnej. Codziennie spod naszego pióra wychodzi nowa dawka artykułów. Inspirujemy Pary Młode, odpowiadamy na pytania i potrzeby, wspieramy radą na każdym etapie organizacji najważniejszego dnia w Waszym życiu!

Polecani usługodawcy