Znaleźliśmy 35 ofert

Salony ślubne Szczecin

4.8 / 5 z 389 opinii

Gwiazda regionu: Szczecin

Jak wygląda proces wybierania Sukni Ślubnej?

Wszystko zaczyna się od wizji panny młodej. Zanim zaproszę klientkę do przymierzalni, musimy się poznać. W tym celu przeprowadzam wywiad z klientką i dopiero wtedy zaczyna się moja praca. Pierwsza wizyta to mierzenie wszystkich modeli sukien ślubnych i ustalenie kroju, który najbardziej pasuje do sylwetki. Sprawdzamy też jaki odcień sukni będzie pasował do karnacji. Przymierzamy w pierwszej kolejności te sukienki, które podobają się pannie młodej i płynnie przechodzimy do naszych propozycji. Nasza praca nie kończy się w salonie sukien ślubnych, w naszej ofercie mamy również ubieranie panny młodej w dniu ślubu, w jej domu. Już nasza w tym głowa, żeby zadbać o naszą księżniczkę i pokazać jej jak pięknie wygląda tego dnia. Nasze panny młode to księżniczki i właśnie tak je traktujemy. Dbamy o to, żeby mogły się sobą zachwycić, przećwiczyć chodzenie, siadanie, taniec. W dniu ślubu wszystko jest wyliczone co do minuty i panna młoda nie ma nawet czasu spojrzeć w lustro. Te dni spędzone w przymierzalni zostają na zawsze i są pięknym wspomnieniem.

Jakie modele sukien ślubnych są najpopularniejsze w tym sezonie?

W tym roku króluje styl boho – muślinowe spódnice z koronkową górą, ręcznie robioną na wzór tatuaży. Z drugiej strony, w dalszym ciągu popularne są księżniczki, aczkolwiek nie tak błyszczące i duże jak kiedyś, tylko skromniejsze, szyte w literę „A”. Klientki uciekają od błyskotek – dużych kryształów i kamieni, albo zupełnie na odwrót, idą w przepych, gdzie kamień leży obok kamienia. Coraz rzadziej panny młode decydują się na welony. Do stylu boho wybierają wianki, a do typowych stylizacji ślubnych biżuterię we włosach, cyrkonie, kamienie, lub świeże kwiaty. Do krótkich sukienek pasują w dalszym ciągu fascynatory.

Jakie błędy przy wyborze sukni ślubnej popełniają panny młode?

Błąd numer jeden: wszystkie panny młode przygotowują się do wizyty w salonie: zbierają inspiracje, sprawdzają swój typ figury. Niestety, niekoniecznie łączy się to z rzeczywistością – nastawienie na konkretny model sprawia, że ciężko jest zaproponować pannie młodej coś, w czym będzie jej idealnie. Błąd numer dwa: klientki przychodzą do nas prosto z pracy – wybór swojej sukni ślubnej to dzień tak samo ważny jak dzień ślubu! Trzeba być odprężonym, mieć czas, umówić się wcześniej. Przyjść w białej bieliźnie i wyższych butach. Błąd numer trzy: zabieranie całej świty na wybieranie sukni ślubnej. 2-3 osoby to jest wystarczająca ilość. Im więcej ludzi tym mniej panna młoda szuka swojej sukienki, a bardziej chce się przypodobać wszystkim. Błąd numer cztery: panny młode kupują osobno biżuterię i dodatki. Każda firma ma swoje odcienie, więc utrudnieniem jest wybieranie sukni w jednym salonie i poszukiwanie biżuterii czy welonu w drugim. Błąd numer pięć: Odbiór sukni – odbierać sukienkę powinna panna młoda, aby jeszcze raz ją przymierzyć. Tuż przed ślubem panny młode często chudną i w takiej sytuacji mamy jeszcze możliwość szybkich poprawek.