• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Farma Motyli Zielona Dolina - motyle do ślubu

Krzysztof

Farma Motyli Zielona Dolina - motyle do ślubu

Pokaż telefon

Setki kolorowych motyli wylatujących na ślubną parę to wyjątkowe i niezapomniane przeżycie. Uświetnij swoją uroczystość w ten piękny sposób i zaskocz gości lub zrób niespodziankę młodej parze. Motyle uwalniane są z eleganckich koszy lub pudełek, które stroimy zgodnie ze wskazówkami zamawiającego. Istnieje możliwość zamówienia dowolnej ilości motyli od 5 do 1000. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

250 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Pokaz

297 zł - 6900 zł

📅 ZAMÓW MOTYLE DO KOŃCA LUTEGO!
W związku z licznymi pytaniami, informujemy, że zamówienia powinny być składane najpóźniej do końca lutego 2020. O realizacji decyduje kolejność złożonych i opłaconych zamówień. Dla każdego z Państwa musimy założyć indywidualną hodowle motyli, które przejdą cały cykl rozwojowy od jajeczka do dorosłego motyla, co jest długotrwałym procesem wymagającym wiele pracy i miłości. Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

🎁 OZDOBNE PUDEŁKA Z MOTYLAMI
* MAŁE PUDEŁKO: 10-15 motyli, cena od 289,00 zł
* ŚREDNIE PUDEŁKO: 25-35 motyli, cena od 567,00 zł
* DUŻE PUDEŁKO: 50-70 motyli, cena od 960,00 zł

🦋🦋🦋 MASOWE WYPUSZCZANIE MOTYLI
* Dostępne są następujące ozdobne kosze z motylami: 120, 180, 250, 400 lub 600 motyli.
* Ceny od 1782,00 zł za zestaw 120 motyli z zestawu Rusałki.
* W ofercie dwa zestawy motyli polskich: zestaw Rusałki (dominuje kolor bursztynowy) oraz zestaw mieszany Różnokolorowe (kolory herbaciane, żółte, białe, czerwono-czarne, fioletowe).

🌻 PASUJĄCE PRZYBRANIE
Ozdobimy eleganckie pudełko lub kosz, tak aby pasowało do wystroju Twojego wesela. Podaj nam kolory, nastrój i styl swojej uroczystości, a nasz zespół odpowiednio przystroi zestaw z motylami.

🚚 DOSTAWA I WYPUSZCZANIE
Motyle dostarczamy bezpośrednio w dniu uroczystości lub dzień wcześniej za pomocą Kuriera Farmy Motyli lub Kuriera Pocztex Express 24h. Szybki transport jest bezpieczny dla motyli. Po otrzymaniu pudełka lub koszy, możecie Państwo już samodzielnie je otworzyć w wybranym, kulminacyjnym momencie a motyle same wyfruną na młodą parę. Część z nich usiądzie na białej sukni i stworzy cudowną kompozycję dla fotografa - miejmy aparaty w pogotowiu.

✳ ZAMÓWIENIA SPECJALNE
Dla zamówień powyżej 600 motyli, motyli tropikalnych lub zamówień regularnych, prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Zaczęło się od hodowania motyli, aby zasilać populacje. W dzisiejszych czasach łąki kwietne zanikają, stąd zmniejsza się populacja motyli. Wypuszczając setki motyli w różnych miejscach Polski dokładamy swoją małą cegiełkę do ochrony środowiska i zwiększania bioróżnorodności.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zamówienia przyjmujemy z co najmniej miesięcznym wyprzedzeniem, choć można je składać już w poprzedzającym roku. W miesiącach poprzedzających uroczystość hodujemy motyle specjalnie na Państwa okazję.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Motyle zapakowane w kosz lub pudełko, elegancko przybrane zgodnie ze wskazówkami zamawiającego. Zapewniamy również dowóz na miejsce uroczystości lub wysyłkę szybkim kurierem.

Jaki jest Twój styl?

Elegancki i proekologiczny.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

To ludzie kreatywni i ciekawi świata, szukający w życiu przygód i nowych doznań.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytanie jakie pojawia się często to "Czy motyle nie cierpią podczas transportu?". Stosujemy wysyłkę naszym kurierem door-to-door lub Kuriera Express 24, dziękic zemu motyle spędzają w podróży minimalną ilość czasu. Zapewniamy im odpowiednie warunki a w przypadku upałów, również wkłady chłodzące.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Farma Motyli powstała z pasji i miłości do tych delikatnych i przepięknych zwierząt. Od 2012 doskonaliliśmy metody hodowli, aby móc w pełni odpowiedzialnie wejść na rynek i odpowiedzieć na potrzeby klientów. Praca z motylami wymaga zaagażowania, wysiłku fizycznego, olbrzymiej wiedzy i kontaktów z hodowcami w innych krajach. Zapewnia również wiele przyjemności w obcowaniu z kolorowymi stworzeniami.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Uczciwość. Zawsze szczerze opisujemy jakie są możliwości i co jest niewykonalne. W razie kłopotów z hodowlą zwracamy całe środki finansowe lub ich część w zamian za mniejszą ilość motyli. Ostrzegamy przed ewentualnymi, niesprzyjającymi okolicznościami i radzimy jak zaopiekować się motylami, jeśli mają przeczekać do ślubu jeden lub dwa dni.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Oferujemy Państwu niebanalną atrakcję dla dzieci i dorosłych i przy okazji możliwość zamotylenia Polski.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Jako jedyni w Polsce oferujemy możliwość zamówienia motyli do wypuszczenia na ślubie. W zależności od potrzeb oferujemy niewielkie lub bardzo duże ilości różnych gatunków motyli krajowych lub tropikalnych. Jest to wyjątkowo oryginalna atrakcja, którą dostarczamy do 2014 roku.

Wolne terminy

Kontakt

Farma Motyli Zielona Dolina - motyle do ślubu

website facebook youtube

Gdańsk

19 km od Gdyni

12 km od Sopotu

Zobacz usługodawców w Twoim województwie: