DJ Fox

Paweł Lis

DJ Fox

O nas

Wyjątkowa zabawa
Dobra muzyka przeplata się z tańcem, radością i emocjami trwającymi do białego rana! Możesz być pewien, że nie zagościsz na długo przy stole, a zabawa, która będzie Ci towarzyszyć w tym dniui pozostanie na długo w Twojej pamięci!

PRZEDZIAŁ CENOWY

2500 zł - 3500 zł

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

OPRAWA MUZYCZNA

Wesele dwujęzyczne

Oferta - DJ Fox

Oprawa muzyczna wesela

2500 zł - 3500 zł

Nasza oferta to przede wszystkim profesjonalna oprawa muzyczna i doskonała zabawa. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu imprez jako DJ wodzireje, a także profesjonalny sprzęt DJ-ski. Wiemy dobrze o tym, że każda zabawa jest inna i ma różne wymagania dotyczące repertuaru muzycznego, a także stylu jej prowadzenia. Z tego też powodu proponujemy Państwu dużą różnorodność oraz najwspanialszą atmosferę niezależnie od wieku publiczności i miejsca imprezy. Dobieramy muzykę odpowiednio dostosowaną do gustów uczestników zabawy oraz jej charakteru. Są to przeboje zarówno do tańca, jak i do słuchania.
Przygotowaliśmy dla Państwa największą bazę muzyki, w której znajdują się utwory z każdej epoki i w każdym gatunku muzycznym. Od Państwa tylko zależy, które z nich zabrzmią na przyjęciu weselnym. Państwa wesele poprowadzimy według ustalonego wcześniej scenariusza, nowocześnie lub tradycyjnie, od uroczystego wprowadzenia Młodej Pary do sali bankietowej przy dźwiękach Marsza Mendelssohna, przez powitanie, toasty weselne, pierwszy taniec i oczepiny z ciekawymi konkursami i wróżbami weselnymi.

Poprawiny

800 zł - 1000 zł

Opinie - DJ Fox

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Kontakt - DJ Fox

DJ Fox

Dąbrowa Górnicza

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: