Robgorsky Dj & Katarzyna Kołodziej Keyt

Katarzyna Kołodziej

Robgorsky Dj & Katarzyna Kołodziej Keyt

Profesjonalna i niepowtarzalna oprawa muzyczna uroczystości weselnej: Dj konferanjser + skrzypaczka.

Niezapomniane chwile, wzruszenia rodziny i przyjaciół, zabawa do białego rana przy najlepszej muzyce, oraz profesjonalnym nagłośnieniu i oświetleniu.

4000 zł - 4000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Klasyczna

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

3000 zł - 3500 zł

Oprawę muzyczno-konferansjerską wesela wykonujemy w duecie: Dj/konferansjer + skrzypaczka.

- prowadzimy zabawy dla gości weselnych taneczne, nowoczesne i tradycyjne do wyboru (skrzypaczka uczestniczy w zabawach)
- rola skrzypiec na weselu (pierwszy taniec, jeśli aranżacja utworu jest możliwa, tańce animacyjne, zumba, sety taneczne, zabawy, dedykacje, granie podczas obiadu weselnego lub podczas życzeń, wjazd tortu na salę, podziękowania dla rodziców itd)
- dysponujemy przebraniami dla gości, Pary Młodej oraz gadżetami do fotobudki w cenie pakietu
- na wyposażeniu mamy profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie sali tanecznej. Dodatkowo wytwornicę dymu lekkiego, oraz wytwornicę baniek mydlanych.
- wszystkie najdrobniejsze szczegóły i plan wesela ustalamy na spotkaniu, gdzie wspólnie tworzymy scenariusz, który potem Para Młoda dostaje od nas w wiadomości e-mail.
- jeśli chodzi o oprawę muzyczną w kościele cena obejmuje skrzypce - wszystkie dodatkowe usługi takie jak wokalistka, czy mobilny organista są dodatkowo płatne po 200zł.
- filmy z wesel, utwory, zabawy itd. pokazujemy podczas spotkania - cenimy prywatność naszych klientów, natomiast urywki i dema znajdą Państwo na stronie fb: www.facebook.com/keyt.violinist)
- nie pobieramy zaliczek (zamiast tego w umowie jest punkt o kwocie, jaką Para Młoda musiałaby zapłacić nam w razie rezygnacji z usługi czyli połowa wartości kwoty usługi)
- pakiet obejmuje oprawę muzyczną do godz 5 rano. Każda kolejna godzina dodatkowo płatna w kwocie 300zł/godz.
- koszt oprawy muzycznej wesela to 3 500zł (Dj+skrzypce na całym weselu, w tym już oprawa muzyczna w kościele podczas zaślubin, lub cywilny, ważne - cena dotyczy Małopolski)
- wystawiamy faktury, jesteśmy legalnie działającą firmą.

Poprawiny

1500 zł - 1500 zł

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

To klienci zdecydowali za nas. - "Nie wiem jak to zrobicie, ale za 2 lata jest nasze wesele. Musicie na nim zagrać!" - usłyszeliśmy kiedyś podczas występu w klubie. No i stało się. Dla nich założyliśmy firmę, skompletowaliśmy profesjonalny sprzęt, przeszliśmy przez szkolenia animacyjne, muzyczne i inne by spełnić ich marzenie. Dziś jesteśmy firmą, która kocha to co robi. Możecie być pewni, że zrobimy wszystko by spełnić również Wasze marzenia.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Pracujemy na nagłośnieniu firmy FBT, do której mamy pełne zaufanie. Jest dla nas gwarancją świetnej jakości dźwięku i wyglądu. Bezprzewodowy system mikrofonów zaś, oddaliśmy w ręce niezawodnej firmy MIPRO, która również wg nas nie ma sobie równych.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Podstawowa oferta zawiera Dj'a oraz skrzypaczkę podczas całego wesela - od rozpoczęcia do zakończenia wesela. W cenie jest również wliczona oprawa muzyczna ślubu kościelnego lub cywilnego. Oferujemy kompleksową usługę poprowadzenia wesela wraz obsługą muzyczną, animacjami, zabawami oraz show dla Waszych gości.

Jaki jest Twój styl?

Nasz duet to połączenie stylu tradycyjnego z nowoczesnością w wyjątkowym wydaniu.

Wolne terminy

Kontakt

Robgorsky Dj & Katarzyna Kołodziej Keyt

33-100 Tarnów

Polecani z kategorii dj na wesele

Dj Starsky Live Show
Dj Starsky Live Show Nowy Sącz
(18)
Zobacz profil
Manufaktura Imprez
Manufaktura Imprez Kraków
(15)
Zobacz profil
DJ.MARCIN KRUK.DJ.ŁUKASZ.BIAŁAS
DJ.MARCIN KRUK.DJ.ŁUKASZ.BIAŁAS Kraków
Zobacz profil
Brothers DJ
Brothers DJ Tarnów
(9)
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: