Twój Dj

Maciej Strzelczyk

Twój Dj

(1)

Jestem prezenterem muzycznym i DJ-em, który z muzyką związany jest od ponad 12 lat. Twój DJ czyli Maciej, to gwarancja doskonałej zabawy, oraz profesjonalnego przygotowania merytorycznego i technicznego. Każda impreza prowadzona przeze mnie kończy się spektakularnym sukcesem. Moją siłą jest szeroki repertuar dobrany zgodnie z charakterem zabawy, którą prowadzę. Polegam na sprawdzonych i popularnych przebojach, dzięki czemu każdy uczestnik imprezy może być pewien, że będzie wirować na parkiecie słuchając swoich ulubionych piosenek. Spontaniczność oraz improwizacja stanowią jeden z elementów mojej charakterystyki. Dzięki dużemu doświadczeniu, jestem w stanie na gorąco reagować na to, co dzieje się aktualnie na parkiecie i poza nim. Jako fachowy DJ/wodzirej na wesele dysponuję profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym, a także oświetleniem i wszelkimi atrybutami DJ-skimi. Więcej informacji na stronie www.twoj-dj.pl

1600 zł - 2000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

RODZAJ MUZYKI

Biesiada

Disco

Disco Polo

Jazz

Lata 70’ 80’ 90’

Latino

Polskie

Pop

Rock

Zagraniczne

OPRAWA MUZYCZNA

Własne oświetlenie

Oferta

Oprawa muzyczna wesela

1400 zł - 2000 zł

Moja oferta to przede wszystkim profesjonalna oprawa muzyczna i doskonała zabawa, niezależnie od miejsca i profilu publiczności. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu imprez jako DJ, wyjątkowe umiejętności i charyzmę, a także profesjonalny sprzęt DJ-ski. Wiem dobrze o tym, że każda zabawa jest inna i ma różne wymagania dotyczące repertuaru muzycznego, a także stylu jej prowadzenia. Z tego też powodu proponuję Państwu dużą różnorodność oraz najwspanialszą atmosferę niezależnie od wieku publiczności i miejsca imprezy. Dobieram muzykę odpowiednio dostosowaną do gustów uczestników zabawy oraz jej charakteru. Są to przeboje zarówno do tańca, jak i do słuchania.

Postanowiłem wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom i opracowałem dwa scenariusze. Wybierzcie sobie najbliższy a ja najdokładniej jak tylko można go zobrazuje.


WESELE TRADYCYJNE :

Ciekawe rekwizyty dla gości
Muzyka idealna na wesele
Najlepszy sprzęt dostosowany do imprez tanecznych
Bogate zestaw oświetleniowy
Maszyna do produkcji baniek mydlanych
Projektor multimedialny (możliwość wyświetlania zdjęć i filmów z życia pary młodej w trakcie zabawy tanecznej)

NOWOCZESNE MIEJSKIE WESELE :

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom w mojej ofercie znalazło się też „nowoczesne wesele”. Wesele, w którym młodzi i ich goście zostaną wprowadzeni w świat muzyki "na poziomie" czyli: rock’n'roll z lat 60-tych, disco z lat 70-tych, pop z lat 80-tych, dance z lat 90-tych oraz najbardziej znane hity pop & club muzyki współczesnej - bez muzyki biesiadnej, tradycyjnych przyśpiewek i muzyki disco polo.

Posiadam również najnowocześniejszy zestaw djski, który pozwala na równoczesne granie muzyki oraz tworzenie i wyświetlanie materiałów video w formie wizualizacji na żywo.

Poprawiny

700 zł - 1000 zł

Karaoke jeśli chcesz,
Koncert życzeń,
muzyka na żądanie,
oraz wszystko co tylko zechcesz aby prawidłowo poprawić najważniejszy dzień swojego życia.


Wspomnienia z wcześniejszych lat, opracowane i przygotowane w formie ciekawych wizualizacji.
Muzyka może być spokojna, wysublimowana albo znana i szalona.

Opinie

5.0

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość muzyki

Ceny

Atmosfera

D

Darek

Fajna muzyka i ciekawe rozpoczęcie

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Radość ludzi, którzy znakomicie się bawią, a krople potu spływają im po czole.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Kocham muzykę i uwielbiam sprawiać radość. Już w szkole podstawowej podczas planowania i organizowania tych pamiętnych dyskotek, zawsze byłem pierwszym chętnym do puszczania muzyki, natomiast podczas nauki w gimnazjum grałem w kilku dużych radiostacjach internetowych. W wieku 16 lat po raz pierwszy zagrałem w klubie muzycznym, a potem to już nawet miałem okazję występować na europejskich dniach kultury jako dj/konferancjer. Usłyszeć mnie można było również w Polskim Radiu czy RMFMaxxx... No i w 2015 roku zostałem najszczęśliwszym, dumnym tatą. Jak wiadomo koszty życia mocno wzrosły, także musiałem zastanowić się nad bardziej dochodowym zajęciem. No i tym sposobem postanowiłem sprawiać Wam radość podczas najważniejszej imprezy w Waszym życiu.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Posiadam konsole firmy Pioneer DDJ RZX, dodatkowo wyposażony jestem w kamerę FULL HD, projektor multimedialny, trzy bezprzewodowe mikrofony oraz całą masę efektów świetlnych. Dysponuje również nagłośnieniem, które świetnie poradzi sobie na weselu nawet 300 osobowym, maszyną produkującą bańki mydlane czy sztuczny dym. Całość montuje na stelarzach, scenach oraz stołkach. Wszystko to jest aluminiowe, doskonale prezentujące się w tle pięknie rozświetlonej sali balowej.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Najbardziej lubię końcówki. Kiedy na dworze zaczyna powoli robić się jasno a goście jedna po drugiej zamawiają piosenki nie schodząc z parkietu.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Bardzo często chcę spotykać się z nowożeńcami oraz zadaje im wiele pytań aby jak najlepiej ich poznać. Często proponuje kilka możliwości i wspólnie dochodzimy do konsensusu. Tak więc zlecenie zaczynam wykonywać natychmiast po rezerwacji terminu, a wykonuje je do momentu kiedy zostanie mi tylko spakowanie całego sprzętu.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Moja oferta to przede wszystkim profesjonalna oprawa muzyczna i doskonała zabawa, niezależnie od miejsca i profilu publiczności. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu imprez jako DJ wodzirej, wyjątkowe umiejętności i charyzmę, a także profesjonalny sprzęt DJ-ski.

Jaki jest Twój styl?

Moją siłą jest szeroki repertuar dobrany zgodnie z charakterem zabawy, którą prowadzę. Polegam na sprawdzonych i popularnych przebojach, dzięki czemu każdy uczestnik imprezy może być pewien, że będzie wirować na parkiecie słuchając swoich ulubionych piosenek.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Włożyłem w to bardzo dużo serca i pracy. Robię to bo uwielbiam patrzeć na szczęśliwych ludzi i zrobię wszystko aby Wasz najważniejszy w życiu dzień był czymś cudownym, zjawiskowym, niepowtarzalnym oraz dopasowanym do każdego z Waszych gości.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Kreatywność, charyzma, efekciarstwo, kultura osobista.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Ogromny wybór repertuaru muzycznego, bogata wiedza z zakresu muzyki, odpowiednie wyczucie stylu, duże doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju imprez, kltura, jakość i największy profesjonalizm, korzystne, konkurencyjne ceny.

Wolne terminy

Kontakt

Twój Dj

Gdańsk

283 km od Warszawy

Polecani z kategorii dj na wesele

IGOR KANADA.Wodzirej, showman, wokalista, DJ, muzyk na wesela  lub inne imprezy w ukraińskim i polskim językach.
IGOR KANADA.Wodzirej, showman, wokalista, DJ, muzyk na wesela lub inne imprezy w ukraińskim i polskim językach. Gdynia
(1)
Zobacz profil
Livent Exclusive Entertainment
Livent Exclusive Entertainment Bydgoszcz
(16)
Zobacz profil
Mitch Professional
Mitch Professional Gdańsk
Zobacz profil
Dj Leo
Dj Leo Gdańsk
Zobacz profil

Inspiracje ślubne

Zobacz Dj-ów w Twoim województwie: