• Usługodawcy
  • Zlecenia ślubne
  • Suknie ślubne
  • Organizer

    Wirtualny Organizer Ślubny

    Całkowicie bezpłatny i zawsze przy Tobie!

    Zarejestruj się
  • Blog Lovestory
Szymalscy Fotografia

Szymalscy Fotografia

Pokaż telefon

Na początku była ciemność, a musicie wiedzieć, że poza nią nie było nic. Wszechogarniająca, czarna, zimna i straszna jak koszmar nocny, przez który człowiek budzi się z krzykiem. I kiedy tak istniała, coś pękło w samym jej centrum. Oślepiający krzyk jasności rozdarł czarną zasłonę i wyłoniło się światło , a po tym kiedy nastało światło, człowiek wymyślił aparat fotograficzny i ludzkość zaczęła fotografować. Tak było.
Cześć, fajnie, że tutaj wpadliście. Zapraszamy serdecznie. Vanilla Sky Photography to międzynarodowy, polsko - ukraiński duet: Adrian oraz Mykhalio.
Ja jestem Adrian, na którego od lat mówią Kudłaty, to tak na wstępie, pewnie temu, że mam włosy po pas i fikuśna brodę. A mój przyjaciel, z którym pracuję, jest ciut niższy, może nawet o dobrą głowę, lecz na pewno bardziej przystojny z pięknym jak jutrzenka oczyma i na dodatek bez brody. To właśnie jest Mykhailo.
Vanilla Sky to tak naprawdę Polsko – Ukraiński duet, który jedno i to samo wesele przekształca w dwie zupełnie inne niebagatelne wizje. Jesteśmy normalnym chłopakami, prostymi, wesołymi, ale przede wszystkim z krwi i kości, którzy podchodzą do wesela na luzie, lecz z dużą domieszka pasji i serca, jaka z nas ciągle emanuje. Mamy głowy pełne pomysłów i wdrażamy je w życie, w trakcie wesela od przygotowań do oczepin. Jesteśmy otwarci i bardzo towarzyscy.
Chcielibyśmy z tego miejsca zaprosić Was na filiżankę dobrej i mocnej kawy. Na pierwszym spotkaniu przy tym wspaniałym trunku od razu słowa Pan I Pani zamkniemy na Wasze imiona. Przechodzimy po prostu na Ty. A tym samym zmniejszmy dystans, jak na początku znajomości może nas dzielić, Pragniemy abyście nas bliżej poznali. A jesteśmy zdania, że z fotografem na ślub trzeba się zżyć, aby wszystko grało jak w wielkim zegarku, którym jest przecież nasze życie. Dlatego, bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie przy filiżance kawy.

2000 zł - 3000 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

Oferta

Sesja narzeczeńska

350 zł

Lokalizacja Kraków i okolice

Plener ślubny

500 zł

Lokalizacja Kraków i okolice

Pakiet: Reportaż + Plener

2700 zł

Państwo Młodzi maja gwarantowane zdjęcia z:

– Przygotowań u Pani Młodej, lub Pana Młodego

– Błogosławieństwa

– Zaślubin w kościele lub USC

– Przyjęcia weselnego do oczepin


Plener (wliczony w cenę na profilu):

Zawsze doradzamy, aby plener wykonać w inny dzień niż dzień zaślubin. Oczywiście nie ma żadnego problemu, jeżeli Para Młoda chce zrobić inaczej. Dostosujemy się. Wszystkie szczegóły sesji, która będzie wykonana w inny dzień, są uzgadniane po przyjęciu lub w trakcie. Zawsze staramy się wykonać taki plener do maksymalnie trzech tygodni po dacie ślubu.

Fotoalbum

W cenie jest gwarantowany fotoalbum.

W cenie gwarantujemy 500 zdjęć cyfrowych na nośniku pendrive w ekskluzywnym opakowaniu.

Wszystkie zdjęcia zostaną poddane profesjonalnej obróbce cyfrowej w odpowiednim programie graficznym.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

2800 zł

Dodatkowo Para Młoda otrzymuje voucher na sesje narzeczeńską do wykorzystania w dowolnym momencie, przed zaślubinami.

Opinie

Ten usługodawca nie ma opinii

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Adrian: Uwielbiam kontakt z drugim człowiekiem. To jest dla mnie najważniejsze. Kocham uwieczniać ludzi, którzy nie pozują przed moim obiektywem. W reportażu czuję się jak ryba w wodzie.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Do fotografii ślubnej namówił mnie kolega. Kiedyś uprawiałem namiętnie fotografię uliczną i tylko to się dla mnie liczyło. Czysty reportaż z ulicy. W pewnej chwili mój przyjaciel Kamil zapytał mnie, czy nie chciałbym spróbować reportażu ślubnego. Nie zastanawiałem się długo. Po miesiącu mieliśmy już pierwsze wspólne zlecenie. Z Kamilem pracowałem przez około pięć lat. Niestety, ale życie bywa różne i musieliśmy się rozstać. Na szczęście udało się to zrobić w zgodzie. Do dzisiaj utrzymujemy ze sobą przyjacielski kontakt. Mieliśmy po prostu zupełnie inne wizje fotografii ślubnej i dlatego każdy z nas poszedł w swoja stronę. Dzisiaj w Vanilla Sky pracuję razem z Mykhailo i współpraca przynosi korzyści. Na weselach jesteśmy jak petarda. Robimy to co do nas należy. Staramy się jak możemy.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Już ponad siedem lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Adrian: Nikon D810 oraz D800E oraz obiektywy 50 mm, 85mm, 35mm, 16-35 mm oraz Tamron 70 - 200 mm. Mykhailo: Canon 5 d mark II 24-70 mm L 70-200 4 L 50 1.4 14 mm

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Adrian: Myślę, że chwile intymne, takie, jak błogosławieństwo oraz ceremonia ślubna. Jak dla mnie są to dwa najważniejsze momenty w tym jakże ważnym dniu. Jest w nich siła i mistyczna moc, którą staram się ukazać na zdjęciach.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zdjęcia z reguły oddaję od 4 do 8 tygodni po weselu.

Jaki jest Twój styl?

Najlepiej czuję się w reportażu.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Na pewno jest to radość z życia. Ale tak naprawdę myślę, że wszystkie pary łączy miłość. Po prostu.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Chyba nie mam jakiegoś wyobrażenia o takim ślubie. Dla mnie bez względu na wszystko ważne jest uchwycenie intymnych chwil, które przecież są na każdym ślubie i to się dla mnie liczy. Najważniejsza jest dla mnie Para Młoda.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Myślę, że z moim przyjacielem, z którym tworzę Vanilla Sky Photography. Misza jest nie do zastąpienia. Mogę na niego liczyć w każdej chwili.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Sądzę, że wybierając ślubnego fotografa, Para Młoda musi zwracać uwagę na jakość oraz technikę wykonanych ujęć. Zdjęcia muszą się same bronić i być naprawdę wyjątkowe. Para Młoda powinna prześledzić dokładnie to, co oferuje fotograf.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Punktualność i sumienność oraz szczerość. Nigdy się nie spóźniam. Czasem jestem bezpośredni i jeżeli coś mi nie pasuje, od razu o tym mówię.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Dlatego, że wkładamy razem z Mykhailo całe serce w naszą pracę. Przykładamy się do fotografowania jak nikt inny. Na jednym weselu potrafimy zrobić nawet do 5000 ujęć. Z tego Para Młoda ma gwarantowanych minimum 500 wspaniałych zdjęć

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Jestem miłośnikiem książek fantasty oraz S-F. Kocham filmy Clinta Eastwooda. Uwielbiam pisać różne opowiadania, od czasu do czasu jest to taka grafomania, ale niekiedy zdarzy się perełka. Mykhailo to typowy sportsmen, lecz z domieszka artysty. Dawniej jeszcze na Ukrainie trenował boks, lecz nie dan mu było zostać następcą Kliczki. Uwielbia U2. Red Hot Chili Peppers. Muse. Ulubiony film to Zielona Mila.

Kontakt

Szymalscy Fotografia

website facebook

Kraków

70 km od Bielsko-Białej

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: