Ewa Gil-Kobiałka fotograf ślubny

Ewa Gil-Kobiałka

Ewa Gil-Kobiałka fotograf ślubny

Kraków

(3)
Pokaż telefon

Trafiliście pod właściwy adres!

W Waszych zdjęciach ślubnych zamieszka artystyczna dusza, gdyż fotograf która je wykona jest pasjonatką sztuki w szerokim zakresie, a także zawodowym muzykiem.
Doskonale łączę ducha muzyki z fotografią, utrwalając na zdjęciach najpiękniejsze emocje i uczucia. Przepięknie zatrzymuję w moich kadrach świat i ludzi dodając im kolorytu, który również znajdziecie w mojej fotografii czarno-białej. Podczas ślubnych reportaży i sesji plenerowych czuję się jak ryba w wodzie, lubię też pracować z modelami w atelier. Jestem niepoprawną optymistką, dla której niemożliwe nie istnieje.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty ślubnej.

Wasza Ewa z GiLove Fotografie

950 zł - 1950 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Canon

Oferta

Pakiet: Reportaż + Plener

950 zł - 1950 zł

Szczegóły w załączonej ofercie.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

950 zł - 1950 zł

Szczegóły w załączonej ofercie.

Plener ślubny

400 zł - 800 zł

Zakres i szczegóły do indywidualnego uzgodnienia w nawiązaniu do załączonej oferty.

Reportaż ślubny

950 zł - 1950 zł

Szczegóły w załączonej ofercie.

Sesja narzeczeńska

400 zł - 800 zł

Zakres i szczegóły do indywidualnego uzgodnienia w nawiązaniu do załączonej oferty.

Opinie

5

3 opinie

Dodaj opinię

KG

Kasia G

Polecam serdecznie GiLove Fotografie. Zdjęcia z tej sesji są przepiękne. W trakcie tego spotkania stworzył się wspaniały klimat, kiedy to poczułam się wyjątkowo. Pełen profesjonalizm i talent 📸❤️🌺

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AB

Anna B

Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm, jakość, talent, doświadczenie, jak i wspaniałe dostosowanie motywu sesji🙂🙃💗

11 miesięcy temu

Źródło: Facebook

JW

Justyna W

Ewka to dobry duszek, który potrafi wywołać uśmiech i radość u największego smutasa. Potrafi uchwycić najpiękniejsze chwile. Polecam z całego serca.

10 miesięcy temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Cenię sobie pracę z Klientami, wsłuchując się w Ich potrzeby. Ogromną satysfakcję sprawia mi spełnienie tych potrzeb i uśmiech na twarzy osób z którymi współpracuję w moich reportażach oraz sesjach fotograficznych.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Z branżą ślubną związana jestem od bardzo długiego czasu jako muzyk już prawie 15 lat i na pewnym etapie mojej działalności pojawiła się potrzeba uwieczniania tych wspaniałych i radosnych wydarzeń w kadrze aparatu fotograficznego. Stało się to niejako samoistnie.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Współpraca z Parami Młodymi trwa już prawie 15 lat.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Stosuję standard Canona, pełna klatka, obiektywy od 17mm do 300mm. Dodatkowo kompletny sprzęt studyjny oświetleniowy Elfo.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Moim ulubionym momentem ślubu jest to wyczekiwane pierwsze spotkanie Państwa Młodych. Jest to czas kiedy Ich twarze promieniują wzajemnym zachwytem, szczęściem a niekiedy mówiąc to już z własnej perspektywy miłym zaskoczeniem :)

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Wspólna cecha, która łączy nas wszystkich to otwartość do współpracy - bez niej nie byłoby tak wspaniałych fotografii oraz tylu cudownych chwil do których już zawsze będzie można wracać.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

Najczęściej z uśmiechem wracam do sytuacji, kiedy Pan Młody pojechał po bukiet Panny Młodej a wróciwszy nie mógł Jej znaleźć w parku w którym zaplanowaliśmy plener ślubny. Panna Młoda wraz ze mną i świadkami szukali Pana Młodego przeszło godzinę :)

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Uważam się za optymistkę, dla której nie ma rzeczy nie możliwych. Moją najmocniejszą stroną jest dbałość o najmniejsze detale, ponieważ tylko wtedy możemy dążyć do perfekcji wykonania fotografii. A przecież głównie o to chodzi Młodej Parze, aby mieć najpiękniejsze zdjęcia.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Moje wieloletnie doświadczenie związane z branżą ślubną pozwala mi na właściwą ocenę tego co na fotografii będzie wzruszać, dawać radość, szczęście i wiele pięknych wspomnień. Dobrze podczas reportaży i sesji z Parą Młodą i gośćmi weselnymi czego wynikiem jest niepowtarzalny klimat na moich fotografiach. Jestem również otwarta na wszelkie pomysły ze strony Młodych. Zapraszam :)

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Sądzę, że moja oferta wyróżnia się bardzo dobrym zbilansowaniem ceny do jakości.

Kontakt

Ewa Gil-Kobiałka fotograf ślubny

facebook website instagram

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: