Félix de Vega
Félix de Vega Warszawa
(20)
Zobacz profil
HarryPhota
HarryPhota Bydgoszcz
(4)
Zobacz profil
Wedding Story Photo
Wedding Story Photo Gdańsk
(32)
Zobacz profil
Kamerą i aparatem - Krzysztof Kaczmarowski Fotografia
Kamerą i aparatem - Krzysztof Kaczmarowski Fotografia Kraków
(1)
Zobacz profil
FUNom

Viola Kuś

FUNom

Śniadeckich 44/10, Bydgoszcz

(1)

O nas

Oferuje Państwu fotografie niezapomnianych chwil pełne emocji i piękna. Jestem zawodową fotografką, która łączy swoją aktywność artystyczną i kreacyjną z fotografią dokumentalną, w tym ślubną. Poznaję wcześniej Państwa Młodych i ustalamy wspólnie sesję ślubną, która powinna odbyć się zaraz po zaślubinach, żeby udało się zapisać energię tego wyjątkowego dnia. Mogę także towarzyszyć Młodym podczas przygotowań, zaślubin, składanych życzeń, zabawy, a także wykonać portrety wszystkim gościom w założeniu razem zaplanowanej fotobutki. Chętnie również nawiążę współpracę z Państwa kamerzystą, tak by otrzymany materiał był spójny estetycznie. Oferuję również możliwość wykonania albumu pamiątkowego ręcznie oprawionego i spersonalizowanego za dodatkową opłatą, a także w formie fotografii i małych albumów pamiątkowych dla świadków czy rodziców. Współpracuje z profesjonalnymi firmami zajmującymi się oprawą i drukiem, dzięki czemu oferta cenowa tych usług nie jest wygórowana. Po wstępnej rozmowie mogę stworzyć dla Państwa szczegółową wycenę wszystkich usług. FUNom to moja fundacja zajmująca się badaniem sztuk wizualnych i jej edukacją. Wybierając naszą ofertę wspierasz także kulturę i sztukę.

PRZEDZIAŁ CENOWY

1500 zł - 9000 zł

SPRZĘT

Nikon

Oferta - FUNom

Fotobudka

1000 zł - 2500 zł

Fotografie pamiątkowe ze świadkami i rodzicami, a także Chrzestnymi do 25 zdjęć w pakiecie max.

Pakiet: Reportaż + Plener

3000 zł - 7000 zł

Sesja Ślubna cenowo zróżnicowana w zależności od miejsca realizacji i ilości ujęć 6-12.
Reportaż - minimalny zakres to moment zaślubin i pamiątkowe zdjęcie z grupą gości. Max zakres usług od przygotowań przez zaślubiny i etapy zabawy w tym składanie życzeń, pierwszy taniec, krojenie tortu itp. Pakiet do 100 zdjęć + album pamiątkowy wysokiej jakości wraz z ręczną oprawą i personalizacją, a także pamiątki dla świadków i rodziców, a także Chrzestnych.

Pakiet: Sesja narzeczeńska + Reportaż + Plener

4000 zł - 9000 zł

Sesja narzeczeńska wymaga wcześniejszego omówienia i koncepcji zgodnej zainteresowaniami przyszłej Młodej Pary 12-24 zdjęć. Sesja Ślubna cenowo zróżnicowana w zależności od miejsca realizacji i ilości ujęć 6-12. Reportaż - minimalny zakres to moment zaślubin i pamiątkowe zdjęcie z grupą gości. Max zakres usług od przygotowań przez zaślubiny i etapy zabawy w tym składanie życzeń, pierwszy taniec, krojenie tortu itp. Pakiet do 100 zdjęć + album pamiątkowy wysokiej jakości wraz z ręczną oprawą i personalizacją, a także pamiątki dla świadków i rodziców, a także Chrzestnych.

Plener ślubny

1500 zł - 3000 zł

Sesja cenowo zróżnicowana w zależności od miejsca realizacji i ilości ujęć 6-12.

Reportaż ślubny

1500 zł - 4000 zł

Minimalny zakres to moment zaślubin i pamiątkowe zdjęcie z grupą gości. Max zakres usług od przygotowań przez zaślubiny i etapy zabawy w tym składanie życzeń, pierwszy taniec, krojenie tortu itp.

Sesja narzeczeńska

1000 zł - 2000 zł

Sesja ta wymaga wcześniejszego omówienia i koncepcji zgodnej zainteresowaniami przyszłej Młodej Pary 12-24 zdjęć.

Opinie - FUNom

5

1 opinia

Dodaj opinię

Obsługa

Oferta

Jakość zdjęć

Ceny

Atmosfera

MS

Milena S

Viola to rewelacyjny fotograf i wspaniały człowiek, profesjonalistka w każdym calu. Zdjęcia wykonane przez Violę są po prostu piękne i w pełni oddały atmosferę najważniejszego dnia w naszym życiu. Przy niej nie można czuć się skrępowanym. Czuliśmy się naprawdę wyluzowani! Polecamy z czystym sumieniem i dziękujemy za wyjątkowe uwiecznienie tych chwil <3

1 rok temu

Pytania i odpowiedzi

Od jak dawna współpracujesz z Parami Młodymi?

Mam 25-letnie doświadczenie pracy z modelem, dokumentem w tym z tymi najważniejszymi chwilami jak Ślub, sesje pokazujące relacje międzyludzkie.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Indywidualnym podejściem do każdej pary, nawiązania wyjątkowej relacji jaka towarzyszy relacji fotograf - model. Wydobywam z fotografowanych ich naturalne piękną i zatrzymuję chwilę, tą jedną jedyną wyjątkową.

Co związanego z realizacją usługi, było dla Ciebie jak do tej pory największym wyzwaniem?

Najtrudniejszy moment i jednocześnie najważniejszy to chwila zaślubin i tutaj konieczna jest wcześniejsza analiza miejsca, w którym będzie odbywał się ślub.

Jakie pytania Pary Młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Pytają o bardzo różne rzeczy, ale na początku dotyczy to cennika, pomysłu na sesję, propozycji z tym związanych. Wszystko wymaga indywidualnego podejścia i przygotowania oferty wraz z cennikiem.

Co znajduje się w Twojej podstawowej ofercie?

Sesja ślubna i narzeczeńska, reportaż i fotobudka.

Z jakim wyprzedzeniem Młodzi powinni zarezerwować u Ciebie termin?

Minimalny termin to okres dwóch miesięcy.

Jaki jest styl Twoich zdjęć?

Moje doświadczenie artystyczne powoduje, że każda Para jest dla mnie wyjątkowa i wymaga ode mnie indywidualnego podejścia, wcześniejszych rozmów i wydobycia z osób fotografowanych ich naturalnego piękna.

Kiedy wykonujesz sesję plenerową?

Najlepszy moment to ten w dniu ceremonii, może być to 60 - 90 minut zaraz po zaślubinach lub po uroczystym obiedzie, albo a trakcie jego trwania lub po pierwszym tańcu, wszystko zależne jest od pory dnia i miejsca.

Czy według Ciebie warto zrobić sesję narzeczeńską?

Sesja przedślubna może być dobrym wstępem do pamiątkowego albumu, może pokazać zainteresowania pary jak ich charakter relacji, sposób ich komunikacji, przekazywane emocje.

Jaki jest u Ciebie czas oczekiwania na zdjęcia?

Do dwóch miesięcy maksymalnie wraz z usługą druku i oprawy.

Kontakt - FUNom

FUNom

Usługodawca nie przekazał nam informacji, czy prowadzi działalność gospodarczą.

Śniadeckich 44/10 85-011 Bydgoszcz

43 km od Torunia

Polecani z kategorii fotograf ślubny

Marcin Kujawa Foto
Marcin Kujawa Foto Tuchola
(8)
Zobacz profil
Gosia Foto
Gosia Foto Bydgoszcz
(13)
Zobacz profil
Fotograf Michał Rakowski
Fotograf Michał Rakowski Toruń
Zobacz profil
KRUG PHOTOGRAPHY
KRUG PHOTOGRAPHY Poznań
(62)
Zobacz profil

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: