Dawid Jacewski FOTOGRAF

Dawid Jacewski

Dawid Jacewski FOTOGRAF

(15)
Pokaż telefon

Nie naśladuję trendów, lecz je tworzę.

Jeśli zapytacie co robię w wolnej chwili to musicie wiedzieć, że jestem osobą która łapie życie garściami. Czytam, zwiedzam nie lubię tracę czasu. Dawno odkryłem tajemnicę jak istotne jest posiadanie wolnego czasu dla rodziny czy szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Zawodowo zajmuję się wyłącznie fotografią. Poza fotografią ślubną odnalazłem się również w fotografii reklamowej oraz teatralnej. Współpracuję z wieloma agencjami reklamowymi i placówkami kultury - dzięki temu mam dużą rotację myśli/koncepcji.

2500 zł - 3500 zł

PRZEDZIAŁ CENOWY

SPRZĘT

Nikon

Oferta

Sesja narzeczeńska

450 zł - 800 zł

Sesja narzeczeństwa to preludium do sesji ślubnej oraz czas lepszego poznania i wspólnej współpracy przy zdjęciach. W okresie przygotowań przed ślubem to również chwila odskoczni i pamiątka z czasów narzeczeństwa. Niejednokrotnie otrzymanie zdjęcia pomagają w przygotowaniu prezentu dla rodziców, który jest przekazanego właśnie podczas dnia ślubu.

Reportaż ślubny

2500 zł - 2500 zł

Dobry Fotograf to osoba cierpliwa i wnikliwa, potrafiąca wyjść na przeciw rozgrywanym zdarzeniom. Reportaż ślubny to subiektywna obserwacja od momentu przygotowań do końca bloku oczepinowego. Potrafię połączyć spontaniczność z uporządkowanym działaniem. Dzięki temu jesteście pewnie, że nie otrzymacie później 500 zdjęć tańczących gości bez zdjęć portretowych najbliższej rodziny. Ponadto zawszę pilnuję aby zrealizować blok pamiątkowej sesji rodzinnej jaką prowadzę podczas wesela. Nigdy nie kończę reportażu jeśli nie mam pewności że nie posiadam ciekawych ujęć Waszych rodziców, rodzeństwa, najbliższych gości.

Pakiet: Reportaż + Plener

2500 zł - 3500 zł

Oferta przedstawiana jest indywidualnie.

Plener ślubny

800 zł - 1300 zł

Najczęściej są wybierane trzy różne lokalizacje w określonej wcześniej stylizacji. Na realizację sesję przewiduję ok. 3 godziny z czego przekazuję ok. 50-70 fotografii oczywiście poddanej starannej edycji graficznej. Najczęściej sesję prowadzę "w okolicy" gdzie mam przygotowanych kilka szlaków tematycznych. To ma być świetna pamiątka, dobra zabawa i zjawiskowe kadry. Oczywiście możemy pójść krok dalej - sesję możemy poprowadzić np. w górach czy nad morzem lub wybrać się w podróż zagraniczną. Bardzo dobrze znam Pragę, fotografowałem w Wiedniu, Mediolanie i klifach w UK.

Opinie

5

15 opinii

Dodaj opinię

MA

Magdalena A

Lepszego Fotografa nie mogliśmy wybrać. Pełen profesjonalizm, super atmosfera podczas sesji i przede wszystkim setki cudownych wspomnień upamiętnionych na fotografiach :)

8 miesięcy temu

Źródło: Facebook

EC

Ewa C

pełen profesjonalizm i zaangażowanie :) Dawid to najlepszy fotograf na waszą uroczystość

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

MC

Monika C

Pamiątkę jaką mamy dzięki Jackowi jest nie do opisania, ale słów nie trzeba bo mamy piękny obrazek w postaci wyjątkowych, magicznych zdjęć :)) Profesjonalizm, otwartość, kreatywność, wyczucie, gust i niepowtarzalny kunszt to jedno a lekkość pracy i pogoda ducha Jacka to drugie :). Polecam współpracę w 100% pod każdym względem. My za nią bardzo dziękujemy i pewnie jeszcze do zobaczenia :) Monika i Kamil

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

DS

Daria S

Serdecznie polecam Dawida jako fotografa. Bardzo dobrze się z nim współpracuje ma świetne pomysły ale również wysłucha klienta 🙂 pozdrawiamy Daria i Łukasz

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

SS

Slawek S

Serdecznie polecam! Jeden z najlepszych fotografów jakich znam. Pełen profesjonalizm, kultura i kreatywność to cechy, które go wyróżniają. Chociaż sesję fotograficzną mieliśmy dawno temu (2012) to zdjęcia nadal zachwycają. Dzięki Dawid :)

9 miesięcy temu

Źródło: Facebook

AT

Agata T

Jeśli szukacie fotografa, który uwieczni ten najważniejszy dla Młodej Pary dzień, to tylko Dawid Jacewski! My z mężem jesteśmy tymi szczęśliwcami, którzy skorzystali z Jego usług, dzięki czemu możemy cieszyć się pięknymi zdjęciami z naszego ślubu, wesela i pleneru. Dawid potrafi złapać nietypowe momenty. Momenty, które trwają chwilę, a Jego oko jest w stanie to wyłapać. Potrafi że zwykłego miejsca zrobić przepiękna scenerię, na tle której Para Młoda wygląda jak z bajki. Z czystym sumieniem polecam tego Pana!

1 rok temu

Źródło: Facebook

AT

Anna T

Dobre oko, genialne ujęcia, świetny kontakt z klientem. Dla mnie bezkonkurencyjny. Polecam ❤️

1 rok temu

Źródło: Facebook

PK

Przemek K

Są firmy i osoby których nie trzeba reklamować. Do jednej z nich należysz DAWID 👏

1 rok temu

Źródło: Facebook

KS

Katarzyna S

Absolutny profesjonalizm!Polecam wszystkim, którzy chcą mieć piękne, wyjątkowe i pełne życia zdjęcia. Polecam szczególnie tym niefotogenicznym, nie lubiącym zdjęć, dla których każda fotka to męczarnia 😀 Dawid Jacewska sprawi, że przed obiektywem poczujecie się zupełnie swobodnie, na luzie, a efekt Was zaskoczy😀

1 rok temu

Źródło: Facebook

AF

Anna F

Fantastyczny FOTOGRAF !!!!! Dawid jest w całym tego słowa znaczeniu profesjonalistą! Świetnie przygotowany, zdyscyplinowany, cierpliwy i zaangażowany a przy tym bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. Praca z nim to przyjemność! Jest również kreatywny i twórczy! Widać, że to co robi jest jego pasją i wkłada w to całe serce. Jak najbardziej polecam Dawida, myślę, że każda para młoda będzie miała piękną pamiątkę współpracując z nim. Dawid Dziękujemy!!!!! <3

1 rok temu

Źródło: Facebook

LD

Lucjan D

Fantastyczne fotografie plenerowe oraz wewnątrz budynków, idealnie zauważone to, czego "gołym okiem nie widać", mistrzowska gra światłem i cieniem. To wszystko podczas wyprawy "Śladami Drugiej Wojny Światowej". A "kropką nad i" jest wspaniałe i pozytywne nastawienie Dawida do ludzi i świata :) Gorąco Polecam!! 👍👌

1 rok temu

Źródło: Facebook

ŁW

Łukasz W

Dawid to klasa sama dla siebie. Ma świetny gust i oko do niebanalnych ujęć, którym dzięki technice robienia zdjęć i ich obróbce potrafi nadać inny wymiar. Zresztą wystarczy popatrzeć na jego portfolio. Bardzo polecam, tym bardziej, że obserwowałem każdy etap jego pracy.

1 rok temu

Źródło: Facebook

AB

Agnieszka B

Polecam. Najlepszy fotograf ever.:)

1 rok temu

Źródło: Facebook

AS

Agnieszka S

Polecam w 100%. Korzystałam z usług Pana Dawida przy fotografii wnętrz wg. swoich projektów. Bardzo sprytnie to robi i efekt jest bardzo dobry. Ceny również przystępne. Polecam!

1 rok temu

Źródło: Facebook

EK

Ewa K

Polecamy z calego serca! Dawid zachwycil nas i naszych gosci swoim profesjonalizmem, uprzejmoscia i klasa.

1 rok temu

Źródło: Facebook

Pytania i odpowiedzi

Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Ludzi i ich historię. To zawsze przygoda.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną?

Czysty biznes. Szybko jednak okazało się że przebywanie blisko zakochanych szczęściarzy to dar spływający na fotografa ślubnego. Nikt tego nie wiem dopóki nie doświadczy.

Od jak dawna współpracujesz z parami młodymi?

Od roku 2008.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Nikon. Cyfrowy i analogowy.

Jaki jest Twój ulubiony moment ślubu lub wesela?

Wiem, ale nie powiem. Zdarza mi się uronić łzę.

Ile czasu zajmuje Ci wykonanie zlecenia?

Zawsze przekazuję skrót do 5 dni po ślubie. Całość ok. 5-6 tygodni.

Co zawiera Twoja podstawowa oferta?

Reportaż + plener w innym terminie. Prowadzę również pokaz multimedialny podczas wesela. Zawsze wykonuję pamiątkową sesje rodzinną podczas wesela dbając o to aby Para Młoda posiadała zdjęcie z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami.

Jaki jest Twój styl?

Spontaniczno - uporządkowany. Lubię obserwować, czekać na chwilę i łapać relację. Nie lubię chaosu i niechlujstwa. To oczywiste.

Jaką wspólną cechę dostrzegasz u wszystkich swoich klientów?

Obawiają się pierwszego tańca :) Zupełnie nie potrzebnie.

Jak wyglądałby wymarzony ślub, na którym chciałbyś/chciałabyś pracować?

Każdy jest wymarzony - z takim nastawieniem wyjeżdżam z domu. Chciałbym fotografować w Wieliczce, w solnej kaplicy kilkaset metrów pod ziemią.

Czy jakaś para szczególnie zapadła Ci w pamięć?

O tak, relację się zacieśniają a do przyjaźni jest zaledwie jedne krok.

Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Z takimi jak ja, tzn. ciekawymi życia i z dystansem do siebie samego. Czasami trzeba dopilnować wszystkiego a czasami odpuścić aby nie zepsuć sobie zabawy.

Jaką historię z pracy wspominasz z uśmiechem na twarzy?

oj, to trzeba butelkę whiski otworzyć, serio. Kilka smaczków się zebrało. Jak ktoś jest przygotowani i ma opracowane procedury nie da się zaskoczyć czy wytrącić z równowagi. Kiedyś przed samym ślubem zamknąłem samochód z kluczykami na fotelu - zamek się zatrzasnął. Spojrzałem tylko do torby czy mam wszystkie obiektywy. Auto nie było mi potrzebne - jeśli to konieczne wybiłbym szybę a decyzję podjął z 5 sekund. Szybę tylną bo tańsza.

Jakie pytania pary młode zadają Ci najczęściej? Co odpowiadasz?

Czy ma Pan wolny termin.

Co klienci powinni wiedzieć o Twojej profesji?

Zajmuję się również fotografią ślubną, reklamową i teatralną. Kiedy fotografuję nigdy nie zwalniam. Mam swoich mistrzów. Kiedy szukam inspiracji nie odpalam pinteresta tylko zamykam oczy.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy?

Zaufanie do estetyki kadrów i sposobu bycia Fotografa.

Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Podczas reportażu ślubnego w momencie kiedy dla wielu Fotografów czas szybko płynie potrafię się zatrzymać, przekalkulować sytuację i szybko podjąć decyzje.

Dlaczego przyszłe pary młode powinny wybrać właśnie Ciebie?

Jak się przekonają do mojej osoby to nie mają wyboru.

Czym wyróżnia się Twoja oferta?

Nie zwalniam tempa + prezentacja multimedialna podczas wesela.

Jakie jest Twoje ulubione zdjęcie/piosenka/film z ostatniego sezonu ślubnego?

Temat rzeka. Tak to wygląda.

Kontakt

Dawid Jacewski FOTOGRAF

facebook facebook website instagram youtube

Warszawa

209 km od Chełma

229 km od Zamościa

Polecani przez tego fotografa ślubnego

DJ FreshMaker - Pan prowadzący inny niż wszyscy
DJ FreshMaker - Pan prowadzący inny niż wszyscy Fajsławice
(1)
Dworek Arkadia
Dworek Arkadia Piotrowice
(15)
Gościniec nad Wisłą
Gościniec nad Wisłą Puławy
(2)
Zespół MEGIDO BAND
Zespół MEGIDO BAND Lublin

Zobacz ślubnych fotografów w Twoim województwie: